Ненормалната Европа

Я хачу пайду фросии поеблю секси мууу

Но като се замисля аз и в българия си чекна крокодила веднъж месечно, а понякога като ми се отвори парашута и по някоя тъпа офца изхайдаквам :)
 
От: От: Re: Ненормалната Европа

Добре бе пич, викаш да да гледаш в уикито, ама май ти на изуст го говориш:
http://en.wikipedia.org/wiki/Zoophilia_and_the_law

В любимата Русия е легална зоофилията.
Не е легална, а нещата са уредени с друг закон. Писал съм ти горе чрез кой.
Нямат специален закон, който да урежда това, а именно - не е в НК.
Сега подготвят нови закони. А това, което си постнал не е коректно написано.
Това не означава, че деянието е легално разрешено, а че е наказуемо по друг закон!
В България също не е криминализирано деянието::!:

Според Закона за защита на животните:

Чл. 7. (1) Забранява се проявата на жестокост към животните.
(2) За жестокост се смятат:
....
23. сексуално малтретиране на животни.
Чл. 68. (1) За нарушения по този закон лицата се наказват с глоба от 100 до 250 лв., а при повторно нарушение - от 250 до 500 лв.,
освен ако деянието не съставлява престъпление.

Разликата е тази, ако не схващаш

В някои страни такива деяния се водят като психични заболявания,
предполагам у нас, в Русия и други стани също, а в САЩ искат да ги изкарат от този списък,
т.е. явно да ги обявят за нормални неща.:-o
 
От: Ненормалната Европа

Как може да си базирате тезите с Уикипедия? :shock:
 
От: Ненормалната Европа

Как може да си базирате тезите с Уикипедия? :shock:

Човека вика да се гледа уикито и аз викам да видя какво вика уикито - сам се оборва колегата и вади вода от сто кладенеца както и да е. С или без закон олигофрениятата няма как да се изкорени та зоофилията, никрофилиятата и т.н филии както ги има тук, така и на всякъде по света - това е до хората, не до държавата. А и като се замисля, колко вица има за военните търсещите по нестандартни начини удолетоворение на нагона, че не знам .... те не са и случайни вицовете ....
 
От: Ненормалната Европа

Трябва ли да сте такива буквалисти, въпроса е кой е виновен за насаждането на отклонения от човешките норма и морал за нещо естествено и законно. Питам Кой и Защо.
 
От: Ненормалната Европа

Човека вика да се гледа уикито и аз викам да видя какво вика уикито - сам се оборва колегата и вади вода от сто кладенеца както и да е. С или без закон олигофрениятата няма как да се изкорени та зоофилията, никрофилиятата и т.н филии както ги има тук, така и на всякъде по света - това е до хората, не до държавата. А и като се замисля, колко вица има за военните търсещите по нестандартни начини удолетоворение на нагона, че не знам .... те не са и случайни вицовете ....
Е, аз като казах за Уикито нямах предвид буквално да сложиш линк баш към английската версия.:)
Тръгваш от нещо прочетено в Уикито и търсиш още инфо в нета.
Така е Вискяр - хората са си го написали в сайта, че не дават гаранция за 100% вярна информация.
blaster, и кой е виновен според теб?
 
Re: От: Re: Ненормалната Европа

Ты не должен ехать в Россию, они придут тебя и болгарском черноморе

мада, такае...
фахато е пълно сблядки и се оглеждат :)
 
От: Ненормалната Европа

Е, аз като казах за Уикито нямах предвид буквално да сложиш линк баш към английската версия.:)
Тръгваш от нещо прочетено в Уикито и търсиш още инфо в нета.
Така е Вискяр - хората са си го написали в сайта, че не дават гаранция за 100% вярна информация.
blaster, и кой е виновен според теб?

Еми дай линк към руската версия - то така или иначе от 1 месец, само руско пускаш явно всичко руско е релевантно. Пусни линка и закона - явно ги знаеш тези неща.
 
От: Ненормалната Европа

Брюкселска рецепта за кърмачета - за майката българка, чиито деца бяха отнети от социалните, защото е бедна.

Млада майка от Кнежа беше лишена от двете си деца, защото нямала условия да ги гледа. 23-годишната Тереза Коцева живее без съпруг, а родителите й са починали. Не може да плаща сметките за вода и електричество и затова от Социалните служби преценили, че децата й трябва да се настанят в приемно семейство. Социалните работници дошли в болницата в Кнежа часове, след като Тереза родила второто си дете.
Ще дадат децата й на приемни семейства и ще им плащат по 500 лв на месец, вместо да дадат тези пари на майката, за да си гледа децата!
Това е поредното безумие на бездушната ни администрация, която спазва покорно Брюкселските повели!
Нека да помогнем на Тереза да си върне децата! Който я познава, да пише тук, за да установим контакт с нея и да направим банкова сметка, за да я подпомогнем! Не се иска много, за да й помогнем!
Вече имаме и контакт с нея, който може - да помогне!
гр.Кнежа, ул."Димитър Ботански" №12, вх.А, ет.6, ап.23 Тереза Коцева Гривчовска и сметка банка ДСК, BG08STSA93000017876852
 
От: Ненормалната Европа

[video=youtube;NfGhLf4W35k]https://www.youtube.com/watch?v=NfGhLf4W35k[/video]
 
Хареса ми клипа, мисля че правят много добре в Норвегия.
Наистина е морално остаряло семейството, така както ние го разбираме, не виждам нищо лошо семейството да се състои от двама от един пол, както и от няколко човека, например трима.
Нямам абсолютно нищо против, да живеем няколко човека заедно и всеки да си спи със всеки.
Даже съм го предлагал на крокодила, но тя е задръстен крокодил и не може да го възприеме все още, но като опре до раздяла, няма да има изход ил ида го приеме или да си ходи.

Представете си какви са плюсовете от подобно нещо.
Ако сте двама мъже, като се наложи да местите дивана ще ви е лесно, двойно по високи приходи, двойно по -забавно...
а и няма да е лошо да има и няколко жени.
Наистина ме озадачава тази мания по това семейството да се състои само от един мъж и една жена.
Тъпо е, скучно е и не е рентабилно :)
Опитайтете се да забравите тъпотиите които са ви натрисали с години разни умници, мислите ли че те са били щастливи?
А вие мислите ли чеистина сте щастливи ил исамо си го втълпявате?
 
Re: От: Ненормалната Европа

Брюкселска рецепта за кърмачета - за майката българка, чиито деца бяха отнети от социалните, защото е бедна.

Тук пак не гледаме в една посока и вече се чудя дали не ти плащат за да пишеш глупости.

Напълно съм съгласен, че парите трябва да се дават на приемните семейства а не на майката.
Не ме вълнува бяла ли е черна ли е зелена ли е.
Тя няма акъл да оправи нейния си живот, тръгнала да ражда второ, за да се мъчи и то.
Мислиш ли че тази жена ще го възпирта правилно?
 
От: Ненормалната Европа

Смятай пък колко яко ще е в семейството за втора жена да имаш и козичка - хем ти ще можеш да я пориш, хем детето ти целогодишно да пие прясно мляко.

Наистина ме озадачава тази мания по това семейството да се състои само от един мъж и една жена.
А детето колко бащи и майки може да има, биологично?

Напълно съм съгласен, че парите трябва да се дават на приемните семейства а не на майката.
Не ме вълнува бяла ли е черна ли е зелена ли е.
И каква е логиката? А и колко деца на небели майки са били отнети по същите причини?
 
От: Ненормалната Европа

Шведско детско шоу, в което главните герои са ..... урина и лайно :shock:

[video=youtube;6nik09QG5Ds]https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=6nik09QG5Ds[/video]
 
Ами аз обичам разноиобразието, защо да се ограничавам сам, при положение че няма да съм щастлив.
Не ми пречи да имам свободна връзка или няколко партньора и ме е яд че не съм попаднал в среда в която това е нормално.
И ако искам да съм гей и да бараме простатите с някого, защо трябва да ме е срам от това?
Бръкни си в задника някога с два пръста и опитай? Ако ти е кеф, защо трябва да се възпираш?
С козичка не искам, защото държа да има взаимност :)
И пак да кажа щом тя няма акъл да живее както трябва как ще възпитава децата си?
да раждат на 15 без образование ли ? или да се праскат с чичаци като мен за 100 лева и вечеря?
 
От: Ненормалната Европа

Муньо, мислиш примитивно - аз, аз, аз. А тая среда в какво би превърнало детето ти? Пак те питам, едно дете колко биологични майки и бащи може да има?

А ако искаш да си педал и да си масажираш простата, масажирай я. Ама да ме задължиш мене, дето не ми е кеф да си барам простатата, да разказвам на 5 годишния ми син, че е гот да си бараш простата, няма как да стане просто.

И пак да кажа щом тя няма акъл да живее както трябва как ще възпитава децата си?
да раждат на 15 без образование ли ? или да се праскат с чичаци като мен за 100 лева и вечеря?
Стига бе, отнели са новородено от майка му. За какво възпитание говориш въобще? Жената е загубила родители си, тоя дето и е направил дете си е бил шута, да не дава Господ да изпадаме в нейното състояние.
 
Re: От: Ненормалната Европа

Муньо, мислиш примитивно - аз, аз, аз. А тая среда в какво би превърнало детето ти? Пак те питам, едно дете колко биологични майки и бащи може да има?

А ако искаш да си педал и да си масажираш простата, масажирай я. Ама да ме задължиш мене, дето не ми е кеф да си барам простатата, да разказвам на 5 годишния ми син, че е гот да си бараш простата, няма как да стане просто.


Стига бе, отнели са новородено от майка му. За какво възпитание говориш въобще? Жената е загубила родители си, тоя дето и е направил дете си е бил шута, да не дава Господ да изпадаме в нейното състояние.

Ами АЗ съм си нарцис, нормално е да мисля за себе си, не съм лицемер за да го прикривам като вас.
Егоист съм, обичам си се и съм си ценен.
Ако искам да съм педал, ще съм педал и въобще не ми пука за твоето мнение.
Не те задължавам и никой не задължава никого, ти като си кон с капаци и си пропит от някакви тъпанарски ретро идеализми, защо трябва и детето ти да става като теб кон с капаци?
Остави го само да направи избора си.

Ти го задължаваш не аз, ти натрапваш тъпото си мнение на другите че видиш ли не е правилно, ами остави ги сами да преценят, кой какво иска.
Още малко и ще ми кажеш как и къде да правя секс :) това че ти си ограничен само в мисионерск исекс, не означава че всички трябва да сме така и да оставяме дупета ненацепени...
 
От: Ненормалната Европа

Радвам се, че пишеш тия неща, без значение дали просто ме тролиш или ги мислиш. Точно така разсъждават гей активистите.

Чрез пропаганда в най-ранна детска възраст детето не прави избор, а се промива. Педалите искат да промият децата в най-ранна детска възраст, докато ние хората не им обясняваме нито колко е хубаво да правиш секс, нито каквото и да било свързано със секса. Защото им е твърде рано за тези неща. Така че, човек може да направи избор, когато стане на определена възраст. И ако не попадне под влияние на някой психопат като теб, ще направи нормалният избор, който правят болшинството хора. Изборът, който е заложен в човешката същност, а не който му се натрапва от разни психари с хормонални проблеми.

Пак ти казвам - прави каквото искаш и където си искаш, не ме касае. Но не ми казвай аз какъв съм и какво трябва да правя, еле пък с децата ми. Правилата се диктуват от мнозинството и понеже напълно естествено мнозинството мисли като мен, ще се съобразяваш. Ако не те кефи, емигрирай.
 

Горе