Ненормалната Европа

От: Ненормалната Европа

това пък какво общо има?
става въпрос за хуманно отношение...няма значение дали сме в ЕСССР или само СССР - отношението към животните трябва да е едно: хуманно
нека дават пари, лошото е, че голяма част няма да отидат по предназначение
Няма лошо, ама нека първо отношението към хората да е хуманно.
 
От: Ненормалната Европа

Чак такава радост не съм изпитала, на фона на личните си проблеми. И няма значение сумата, с която е подкрепил дадена кауза, а позицията, която е дискриминационна ! Не можеш да заемаш важен пост, изразявайки неодобрение към огромна прослойка от обществото. Дори услигата да е безплатна, което не е така, защото никой не прави нещо безплатно, за да го ползват милиони хора по света, ти губиш тези клиенти, а всеки иска да печели, а не да губи клиенти. Въпросът не е в личната позиция, а в посланието, което една търговска марка дава на света.
Айде стига вече с тази толерантност! Толкова са нахални тези педерасти с техните претенции и натиск, който оказват!
Човекът бил дал 1000 долара в подкрепа на традиционните бракове и трябва да си ходи, въпреки, че сигурно е добър специалист.
Какво общо има работата и професионализма му с предпочитанията му? Егати гнусната история!
Ненормалните станаха нормални, а нормалните хора в миша дупка се опитват да ни натикват.
Направили гейовете група във Фейсбук и веднага всички им клякат, срам и позор.
 
От: Ненормалната Европа

въпреки, че сигурно е добър специалист.

Айк, който е един от основателите на компанията и създател на езика на програмирането JavaScript :oops:

Brendan Eich is an American computer programmer and creator of the JavaScript scripting language.

С една дума - гений.
 
От: Ненормалната Европа

Няма лошо, ама нека първо отношението към хората да е хуманно.

хората могат да вземат нещата в свой ръце
въпреки, че има група хора които се описват с: "овце"

животните са в клетките и нямат избор
ние определено имаме избор, но трябва човек-лидер който да обедини голяма група и заедно да задължим властимащите да изпълнят исканията

Айде стига вече с тази толерантност! Толкова са нахални тези педерасти с техните претенции и натиск, който оказват!
Човекът бил дал 1000 долара в подкрепа на традиционните бракове и трябва да си ходи, въпреки, че сигурно е добър специалист.
Какво общо има работата и професионализма му с предпочитанията му? Егати гнусната история!
Ненормалните станаха нормални, а нормалните хора в миша дупка се опитват да ни натикват.
Направили гейовете група във Фейсбук и веднага всички им клякат, срам и позор.

тук става въпрос за много пари
гейовете също за използвани, но и те като циганите - може да ги използват, но поне получават нещо в замяна :?
 
От: Ненормалната Европа

тук става въпрос за много пари
Става въпрос за хомофашизъм и политически репресии. Забележете, че той дори не е направил публично изказване, а просто си е позволил като частно лице да подкрепи кауза, която смята за правилна. Хомодетективите обаче явно са открили тая работа и сега извършват репресии над личността на човека.
 
От: От: Ненормалната Европа

хората могат да вземат нещата в свой ръце
не случайно има група хора които се описват с: "овце"

животните са в клетките и нямат избор
ние определено имаме избор, но трябва човек който да обедини голяма група и заедно да задължим властимащите да изпълнят исканията
Абе стига глупости. Не може в държава, в която хората умират като кучета по улиците, ти да си загрижен за това дали свинете в свинарника ще имат играчки, с които да си играят.
 
От: От: Ненормалната Европа

хората могат да вземат нещата в свой ръце

тук става въпрос за много пари
гейовете също за използвани, но и те като циганите - може да ги използват, но поне получават нещо в замяна :?
Дай им власт и им гледай сеира.
Справка - гейското правителство на Украйна, дето без 5 минути ще ни вкара в 3-та Световна война.
redrum, тези евродепутати, дето ги гласуват тези пари и закони
за щастливи животни и еднакви по калибър краставици,
вече определено си мисля, че не са в ред умствено.:-o
Свършиха другите проблеми, та взеха да им определят кв.м жилищна площ на животните.:-o
 
От: От: Ненормалната Европа

Абе стига глупости. Не може в държава, в която хората умират като кучета по улиците, ти да си загрижен за това дали свинете в свинарника ще имат играчки, с които да си играят.

тук не става въпрос за играчки ве
няма да коментираме тази тема защото ще стане много дълго
трудно ще те убедя, че щом отглеждаш някакво животно, то трябва да му предложиш нормални условия на живот - нищо, че е животно
нарича се хуманно отношение - превод: човешко отношение

докато има подобно мислене по такива елементарни теми - няма да има промяна в общ план!

Дай им власт и им гледай сеира.

за животните ли говориш?
де да можеше...
 
От: Ненормалната Европа

Не знам за условията за животните, ама няма едно време породите, сега всичко е внос и гейско модифицирано, купуваш свинско от големия магазин, а като го готвиш въобще и не замирисва на свинско, всичко е боклук
 
От: От: Ненормалната Европа

тук не става въпрос за играчки ве
няма да коментираме тази тема защото ще стане много дълго
трудно ще те убедя, че щом отглеждаш някакво животно, то трябва да му предложиш нормални условия на живот - нищо, че е животно
нарича се хуманно отношение - превод: човешко отношение

де да можеше...
Значи, десетки хиляди пенсионери живеят с по една кофичка мляко и 1/3 хляб на ден. Не ме е*е за прасетата, честно. Не ми пука за това дали кокошките са щастливи. Искам хората да са, пък после ако остане ресурс, да ощастливяваме животните. Това е все едно баба ти и дядо ти да умират от глад, но ти да храниш кучетата пред блока, а тях да игнорираш.
 
От: Ненормалната Европа

По принцип съм съгласен за хуманното отношение към животните,
обаче трябва да има приоритети - първо хората.
Всеки ден гледам как поне 2-3 ровят из кофите.
Да направят безплатни кухни за тях щом има пари!
А доколкото прочетох в статията, милионите се отпускат не за хуманното
отношение към животните, а за увеличаване на жилищната им площ.
Т.е. не за изграждане на нови приюти, а за разширяване на съществуващите
кошарки и кокошкарници.:-o
 
От: От: Ненормалната Европа

Не знам за условията за животните, ама няма едно време породите, сега всичко е внос и гейско модифицирано, купуваш свинско от големия магазин, а като го готвиш въобще и не замирисва на свинско, всичко е боклук

ами тук е проблема
малко се гледа в България, а се отпускат пари и те отиват в джобовете на престъпници които едва ли са виждали прасе на живо

Значи, десетки хиляди пенсионери живеят с по една кофичка мляко и 1/3 хляб на ден. Не ме е*е за прасетата, честно. Не ми пука за това дали кокошките са щастливи. Искам хората да са, пък после ако остане ресурс, да ощастливяваме животните. Това е все едно баба ти и дядо ти да умират от глад, но ти да храниш кучетата пред блока, а тях да игнорираш.

завършвам с един цитат

"Представяш ли си какъв би бил животът, ако чувстваш болката, която причиняваш? Светът щеше да е съвсем друг..."
Крикор Азарян

Може да ти звучи смешно такова внимание върху животните..
но ако помислиш: човек сам не може да направи кой знае какво за цялото общество (особено в тези времена). Това е към горния ми пост където казах, че трябва лидер.
Аз не мога да нахраня тези десетки хиляди пенсионер. Но със сигурност моите баба и дядо не умират от глад - т.е. всичко е наред и може да мисля за животните (по-горе каза първо да помислим за хората и след това за животните - при мен всичко е наред).

или иначе казано: модела по който живеем в момента не е измислен всички да са равнопоставени
няма да правя опити да те убеждавам, че трябва да се отделят пари за по-добри условия на живот (за всички живи същества)

дори тези 40 милиона да отидат за пенсии - ще се изядат за 1 месец (част от парите ще отидат за месо от животните които се гледат в нехуманни условия) и после какво?
не е ли по-добре да използваме тези пари за промяна на мисленето си? знам, че е трудно..но за мен това е единствения начин за промяна на положението.


гледам над 90% от коментарите под тази новина (за парите от ЕС) са 1:1 като твоите - и се се чудя: ако мога да обърна мнението на тези хора със 180% (да приемат противоположното) - дали няма да има глобална промяна?
ако използваме най-простата логика - да, определено! дори да няма чак такава огромна промяна - то тя за мен ще е огромна
защото към този етап ми се вижда не просто невъзможна, а невъобразима

милионите се отпускат не за хуманното
отношение към животните, а за увеличаване на жилищната им площ.

ами това е едно от най-важните неща: да имат достатъчно пространство
 
Re: От: Ненормалната Европа

Не знам за условията за животните, ама няма едно време породите, сега всичко е внос и гейско модифицирано, купуваш свинско от големия магазин, а като го готвиш въобще и не замирисва на свинско, всичко е боклук

Не си купувайте месо от магазини и това е.
Даже може скоро вегетарианец да стана, с тези боклуци които продават.
Все още се излъгвам понякога за суджулк да купя или някоя сушена мръвак заради лъскавия етикет с големи обещания за качество.

Последно с енабутах за пиле ДУК ли е дък лие не го знам
жълто едно и ми мрънкотеха продавачките че било гледано като домашно затова е жълто и затова е двойно по скъпо.

Лъжат майка им педераска, същия боклук но го боядисали, чак костите му бяха жълти, яде го куето и крокодила, мен ме е гнус.
 
От: Ненормалната Европа

Докато има хора, които са преебани от системата и ровят по кофите, няма как да ми пука дали прасетата живеят на 5 кв. м. или на 10. Какво значи да гледаш животно в хуманни условия? Аз в къщи имам ламинат, топла вода, френски прозорци, климатик. Искаш да ми кажеш, че прасетата трябва да спят на агрономични матраци и да се завиват с пухенки ли? Щом става въпрос за животни, условията никога не могат да са хуманни. Това е поредната либерална дивотия. Животното за храна трябва да се гледа така, че да е здраво, за да може после месото му да е вкусно и неотровно за хората, които го консумират. А не прасето да си играе с кукли барби. Как можеш да ми обърнеш мнението на 180 градуса, като не си прав? Не може хора да умират, дечица да не могат да си платят трансплантациите и леченията и вместо да излекуваме 200 нуждаещи се деца с тези пари, ние да ги даваме за кочини.
 
От: Re: От: Ненормалната Европа

Не си купувайте месо от магазини и това е.
Даже може скоро вегетарианец да стана, с тези боклуци които продават.
Все още се излъгвам понякога за суджулк да купя или някоя сушена мръвак заради лъскавия етикет с големи обещания за качество.

Последно с енабутах за пиле ДУК ли е дък лие не го знам
жълто едно и ми мрънкотеха продавачките че било гледано като домашно затова е жълто и затова е двойно по скъпо.

Лъжат майка им педераска, същия боклук но го боядисали, чак костите му бяха жълти, яде го куето и крокодила, мен ме е гнус.
Единственият начин е да си гледаш сам. Зеленчуците и те са бъкани с химия по ЕС стандарт. На нормалното му викат БИО вече, не като едно време.
 
От: От: Ненормалната Европа

трудно ще те убедя, че щом отглеждаш някакво животно, то трябва да му предложиш нормални условия на живот - нищо, че е животно
нарича се хуманно отношение - превод: човешко отношение

Хъски или друга северна порода - в апартамент, в българските жеги...

Не си купувайте месо от магазини и това е.
Даже може скоро вегетарианец да стана, с тези боклуци които продават.
Все още се излъгвам понякога за суджулк да купя или някоя сушена мръвак заради лъскавия етикет с големи обещания за качество.

Последно с енабутах за пиле ДУК ли е дък лие не го знам
жълто едно и ми мрънкотеха продавачките че било гледано като домашно затова е жълто и затова е двойно по скъпо.

Лъжат майка им педераска, същия боклук но го боядисали, чак костите му бяха жълти, яде го куето и крокодила, мен ме е гнус.
И кат станеш веги - от де ще взимаш храната? Пак от магазина - нали се канеше райграс, вместо домати, да отглеждаш?!
Съвременните стоки, включително храната, се произвеждат главно за търговия, а не за комфорт на потребителя.
 
От: Ненормалната Европа

Съвременните стоки, включително храната, се произвеждат главно за търговия, а не за комфорт на потребителя.
Това е западния начин на живот - райграс вместо хубава зеленчукова градина. Например, никъде в щатите не видях някой да гледа каквото и да било, въпреки че имаха по няколко декара дворове. В Западна Европа не съм ходил в такъв тип среда, но съм сигурен, че и там не гледат. Е, разбира се може и да греша, ако някой знае, да сподели.
 
От: Ненормалната Европа

Докато има хора, които са преебани от системата и ровят по кофите, няма как да ми пука дали прасетата живеят на 5 кв. м. или на 10. Какво значи да гледаш животно в хуманни условия? Аз в къщи имам ламинат, топла вода, френски прозорци, климатик. Искаш да ми кажеш, че прасетата трябва да спят на агрономични матраци и да се завиват с пухенки ли? Щом става въпрос за животни, условията никога не могат да са хуманни. Това е поредната либерална дивотия. Животното за храна трябва да се гледа така, че да е здраво, за да може после месото му да е вкусно и неотровно за хората, които го консумират. А не прасето да си играе с кукли барби. Как можеш да ми обърнеш мнението на 180 градуса, като не си прав? Не може хора да умират, дечица да не могат да си платят трансплантациите и леченията и вместо да излекуваме 200 нуждаещи се деца с тези пари, ние да ги даваме за кочини.

за да дойде времето когато няма да има болни и гладни, трябва да променим начина си на мислене
въпреки, че технологиите се развиват със страшни темпове - глада и болестите НЕ намаляват
нови болести се появяват постоянно

От ЕС са преценили за кое колко да отделят и съм сигурен, че тези 40 млн са една малка част от общата сума която сме получили
така, че не може да кажеш, че с тези пари ще се реши проблема на животните

дори тези 40 млн. да отидат за пенсии - след 1 месец няма да ги има
каква файда от тях?
не може всички пари да отиват за ядене

а ти като толкова си се загрижил за проблемите на болните и гладни - на колко деца помогна?
по твоята логика - дай депутатите да не си купуват коли, а парите да отидат за лечение на децата?
добре би било..но така може да се каже за всичко

не си купувай и ти кола - първо да излекуваме и нахраним всички и чак тогава
съгласен ли си?
 
От: Ненормалната Европа

Не съм казал, че няма да има болни и гладни. Лично аз из фейсбук съм срещал десетки деца, чиито родители просят, за да им осигурят живот. Ако искаш ще се поровя и ще ги пусна. Онзи ден попаднах на информация за едно момиче, което няма 6 хиляди лева за животоспасяваща операция.

1RP1861395998368.jpg


Когато мога - дарявам. Аз не съм държавата обаче, за да помагам на всички. Аз си плащам данъците, а дали ще помогна на някой е моя лична преценка и възможност. Държавата обаче трябва първо да мисли за собствените си граждани в нужда, а после за животните. Каква файда от това да се помогне на няколко хиляди души и те да се излекуват от болестите им? Каква файда питаш, ти добре ли си? Ти предпочиташ щастливите прасета пред това горното момиче да живее?

От ЕС са преценили за кое колко да отделят и съм сигурен
ЕС бюрократите са слабоумни.
 
От: Ненормалната Европа

каква файда ако тези 40 млн. отидат за пенсии
използвах това, че ти даде пример с пенсионерите които гладуват

една от причините поради които здравето на хората се влошава е лошата храна

дай ми пример със страна в която първо гледат за хората, а след това за животните
аз за такава страна не се сещам (защото няма страна без болни и гладни)
 

Горе