Ненормалната Европа

Странен човек си :)
искаш да се представиш като мил и добричък... и пускаш някакви теми за нуждаещи се от помощ.
Можеше да ти се получи, ако преди това не си беше осрал пътя с гнусни и малоумни теми :)
Как да те приема насериозно, като милосърдната и филантропична ,нежна душичка, след като си напърдял във форума емнайсе теми пълни с гнусарлък и отявлена истерична злоба?

Все едн аз сега да се обявя против спамърите и троловете по форумите :)
тъпо а?
 
От: Ненормалната Европа

ето за какво говоря
http://news.ibox.bg/news/id_1213921730

отпускат 57 млн. за добавки към пенсиите

това ще реши ли някакъв проблем? - не
да приемем, че всички мислят като @редрум и казват - всички пари за хората, то е ясно че няма да стане положението по-добре, но въпреки това - "всички пари за "хората"!"
приемаме твоето предложение 40-те млн. от ЕС да отидат за пенсионерите

държавата ще се оправи ли? - не
хората с мислене като ТВОЕТО ще си го променят ли - не
хората с мислене като МОЕТО ще си го променят ли - не

еми тогава каква е файдата??
 
От: Ненормалната Европа

Докато има десетки хора, които имат нужда от лечения, транспантации, операции и прочее, една стотинка не трябва да се дава за щастието на прасетата. Много ясно, че положението им ще стане по-добро, след като се излекуват.

Ей ти сайта на ДМС, сам си сметни на колко хора може да се помогне с 40 милиона: http://dmsbg.com/index.php?page=4&spage=0

Ясно е, че 40 милиона ще решат много проблеми.
 
От: Re: Ненормалната Европа

Странен човек си :)
искаш да се представиш като мил и добричък... и пускаш някакви теми за нуждаещи се от помощ.
Можеше да ти се получи, ако преди това не си беше осрал пътя с гнусни и малоумни теми :)
Как да те приема насериозно, като милосърдната и филантропична ,нежна душичка, след като си напърдял във форума емнайсе теми пълни с гнусарлък и отявлена истерична злоба?

Все едн аз сега да се обявя против спамърите и троловете по форумите :)
тъпо а?
Теми не пускам бе Мунчо. Просто изказвам мнение. Истерията не ми е присъща, емоцията понякога ме владее, но винаги в защита на справедливостта.
 
От: Ненормалната Европа

Говоря за пенсионерите - нали каза, че умират от глад
знам, че има много нуждаещи се от пари за операция, но ти искаш да вземеш тези пари за животните и да ги дадем за операции

аз предлагам да не се купуват коли на депутатите и парите да отидат за операции
моето предложение не е ли също добро?

парите за животните няма (или поне не трябва) да отидат в джобовете на прасетата - те ще отидат за ремонт и др. дейности - т.е. ще се създаде работа на хора
а парите за пенсиите - хората ще с купят вносно месо натъпкано с отрови (не, че нашето не е...но поне е отгледано тук)
 
От: Ненормалната Европа

аз предлагам да не се купуват коли на депутатите и парите да отидат за операции
моето предложение не е ли също добро?
Добро е. Едното не изключва другото.
 
От: Ненормалната Европа

Това е западния начин на живот - райграс вместо хубава зеленчукова градина. Например, никъде в щатите не видях някой да гледа каквото и да било, въпреки че имаха по няколко декара дворове. В Западна Европа не съм ходил в такъв тип среда, но съм сигурен, че и там не гледат. Е, разбира се може и да греша, ако някой знае, да сподели.

Има, има. Немалка част от задните дворове в САЩ са засадени със зеленчукови градини. Отпред си е райграс по задължение в повечето населени места.
При това са популярни директни сортове, а не хибридни, като немалка част са стари руски и български сортове.
Съществува движението Grow food, not lawns - Отгледай храна, а не ливади.

[video=youtube;KH6ANjlPf90]https://www.youtube.com/watch?v=KH6ANjlPf90[/video]

Всеки сам си преценява с какво да се храни и какво да прави по въпроса.
 
От: Ненормалната Европа

Има, има. Немалка част от задните дворове в САЩ са засадени със зеленчукови градини. Отпред си е райграс по задължение в повечето населени места.
При това са популярни директни сортове, а не хибридни, като немалка част са стари руски и български сортове.
Съществува движението Grow food, not lawns - Отгледай храна, а не ливади.

[video=youtube;KH6ANjlPf90]https://www.youtube.com/watch?v=KH6ANjlPf90[/video]


Всеки сам си преценява с какво да се храни и какво да прави по въпроса.
Мои познати, живеещи в Швеция живеят в къща с двор и си имат зеленчукова градина в предградията на Гьотеборг, но аз го отдавам на това, че жената е българка - не знам дали шведите си садят зеленчук, но би било жалко ако не го правят. Няма нищо по-хубаво от салатка от твоята градинка - мерси мамо !!
 
От: Ненормалната Европа

Е хубаво, искам да ям хубави домати и садя копам и поливам, ама то има ли ги от едно време сортовете, не е ли всичко вносно и изкуствено
 
От: Ненормалната Европа

Агнета от Нова Зеландия и козунаци без яйца за Великден

Козунаците без яйца са по-безопасни, защото съдържат готови смеси, които са гарантирани от това, че няма салмонела. Едно яйце винаги носи този риск, коментира Пламен Моллов.

:shock:

Пълна олигофрения.
 
От: Ненормалната Европа

Ако съм забегнал някъде както и да е ще се примирявам с тяхните вкусове и стандарти, но аз съм си тука и пак не мога да ям вкусните неща от едно време, всичко е вносен боклук
 
От: Ненормалната Европа

Е хубаво, искам да ям хубави домати и садя копам и поливам, ама то има ли ги от едно време сортовете, не е ли всичко вносно и изкуствено

Ти подписи по форумите не четеш ли?
 
Аз си сях на морето две години зарзават, обаче там като стане юли месец и като запукат фоерверки през ден по един час вечер и те гаргите бягат, не остава нито едно пиле, за да изяде пепрудите и останалите инсекти гадни и ми съсипаха реколтата.
 
От: Ненормалната Европа

Попаднах на петиция в защита на свободата на словото и случая със СЕО-то на Мозила. Който иска, може да го подкрепи.

Take the #NoZilla pledge and #DumpFirefox
 
ЕС готви забрана на зоофилията на цялата територия на съюза. Тя вече е забранена в няколко страни,сред които Швеция и Норвегия. В Русия е законна и надали ще я забранят. Информирайте се преди да плюете ЕС.

какво ще кажеш за това?
 
От: Ненормалната Европа

Всичко лошо по линия бай руснака е долна изфабрикувана манипулативна инсинуация и пропаганда...
 
От: Re: Ненормалната Европа

какво ще кажеш за това?

Тая простотия кой я твърди, че била законна зоофилията в Русия?
Забранена е в Русия в "закон за защита на животните",
с отделен закон е забранено разпространяването на картинки по темата.
Поровете малко по темата, но в официални източници, поне в Уикипедия
на различни езици.
 
Последно редактирано:
От: Ненормалната Европа

Абе тука сме най нормалните, само дето баба гуси ни изложи
[video=youtube;ypZN32-Hwtw]http://www.youtube.com/watch?v=ypZN32-Hwtw[/video]
 
От: От: Re: Ненормалната Европа

Тая простотия кой я твърди, че била законна зоофилията в Русия?
Забранена е в Русия в "закон за защита на животните",
с отделен закон е забранено разпространяването на картинки по темата.
Поровете малко по темата, но в официални източници, поне в Уикипедия
на различни езици.

Добре бе пич, викаш да да гледаш в уикито, ама май ти на изуст го говориш:
http://en.wikipedia.org/wiki/Zoophilia_and_the_law

В любимата Русия е легална зоофилията.
 

Горе