Ненормалната Европа

От: Ненормалната Европа

По-скоро ти си приготвяй домашното ;)

Европейските субсидии в земеделието - митове и реалност


Политиката на ЕС в областта на земеделието Е ПЪЛЕН ПРОВАЛ ;)

Проучване показва, че 2000 г. общата селскостопанска политика на ЕС струва около 90 евро на всеки жител на Холандия. За крупните земевладелци обаче става дума за субсидии, възлизащи на стотици хиляди евро (в определени случаи и милиони) и те могат да си позволят да наемат скъпи лобисти и да създават влиятелни асоциации.
 
От: Ненормалната Европа

За да не ме обвините в едностранчивост, пускам тази ДОБРА новина:

Холандски съд поряза исканията за узаконяване на педофилията

Но само споменавам, че много хора преди 20-30 години са мислели за хомосексуализма по този начин. Така че, ще поживеем, ще видим дали извратеняците ще успеят с плана си.
 
От: Ненормалната Европа

Арести за поддръжници на традиционното семейство във Франция

От миналата година, но показателно. Как така ще носи такава тениска, за какъв се мисли тоя чичак!

arresttion-senat1.jpg
 
От: Ненормалната Европа

Тазгодишният представител на Австрия в Евровизия:

[video=youtube;WpVEjvX1xsQ]http://www.youtube.com/watch?v=WpVEjvX1xsQ[/video]
 
От: От: Ненормалната Европа

А ха ха ха... Артиста е много добър! Тази година руснаците ще ходят на евровизия с... ТАНК:lol:


Тазгодишният представител на Австрия в Евровизия:

[video=youtube;WpVEjvX1xsQ]http://www.youtube.com/watch?v=WpVEjvX1xsQ[/video]
 
От: Ненормалната Европа

Strana, тоя урод го бях забравил.

Conchita-Wurst-6.jpg
 
От: Ненормалната Европа

А, тази наща кукла помните ли я? :D

attachment.php


attachment.php
 

Прикачени файлове

  • 24321_gallery_main.jpg
    24321_gallery_main.jpg
    69 KB · Преглеждания: 67
  • penio.jpg
    penio.jpg
    42.6 KB · Преглеждания: 68
Re: От: Ненормалната Европа

А, тази наща кукла помните ли я? :D

attachment.php


attachment.php

за протокола да се отбележи :) че като Пеньо се вихреше по националната нова телевизия още НЕ бяхме членове на Евро Съюза :) от 2006 е биг брадър 3 http://bg.wikipedia.org/wiki/Биг_Брадър
 
От: Re: От: Ненормалната Европа

Еми то си е талант да изпреварваш времето :D
за протокола да се отбележи :) че като Пеньо се вихреше по националната нова телевизия още НЕ бяхме членове на Евро Съюза :) от 2006 е биг брадър 3 http://bg.wikipedia.org/wiki/Биг_Брадър
 
От: Re: От: Ненормалната Европа

за протокола да се отбележи :) че като Пеньо се вихреше по националната нова телевизия още НЕ бяхме членове на Евро Съюза :) от 2006 е биг брадър 3 http://bg.wikipedia.org/wiki/Биг_Брадър
Подготвял е евроинтеграцията :p
 
От: Re: От: Ненормалната Европа

Подготвял е евроинтеграцията :p

Ами не, не е това.
Как трябва да ти се обясни, че не ЕС или законите, които се приемат там или от държавите-членки са причина за хомосексуализма в света и Европа?
Това си съществува от древността.
Защо не спреш да смесваш педофилията и хомосексуализма, за травестити да не говорим.

Нали ти като радетел на древните български традиции, би трябвало да схващаш, че ако бяха продължили да режат ръцете на крадците и да им набиват главите на кол малко щяхме да сме далеч от цивилизацията, а пък да не говорим, че адвокатите и съдилищата щяха да спестят много ненужни разходи и данъци.

Европа-та не ти е виновна, за това което теб те дразни. А твоята толерантност. Тя не се предава и учи по традиция, но и не те определя като единствено правият в света.
 
От: Ненормалната Европа

Дадох ти статия за връзката между педофилията и хомосексуализма. Ето ти и пример от реалността:

По думите на служебния защитник на обвиняемия - Андреян Атанасов, клиентът му е активен хомосексуалист, който дълго време не е имал полови контакти с приятеля си.

А и много ясно, че ЕС и законите които приемат са причина за разпространяването на това ненормално явление и превръщането му в мода сред подрастващите. Едно е да съществува, друго е да се пропагандира и разпространява.

А какво е толерантността? Да не ти харесва нещо, но да го търпиш пряко волята си? Обществата ни нямат нужда от толерантност, а имат нужда от справедливост.
 
Абе, цял ден мълчите... ние сме в Европа?
Не ви ли е срам че сте Европейци и Българи?
Мен ме е срам от действията на Казанлъшките селяндури от село розово...
ненормалната Европа?
да- Ненормалната българия!!!
Срам, срам срам...
Толкова селско изпълнение, от гнусни тъпи селяндури, които дори не знаят кои са и за какво се борят...
Знаете ли че целия панаир беше защото ги е яд че съселянина им гея шашмата ще лапа по 1300 лева наем от сирийските бежанци?
Ние си нямаме магаре, но искаме да умре и на съседа...
Те не можеха да вържат две думи и като чуха че нямат документи и се хванаха за това...
Прост народ, скапана държава, нагли управници...
Срам ме е че съм Европеец...
Срам ме е че съм Българин!!!

[video=youtube;rUYNXtwWuvo]https://www.youtube.com/watch?v=rUYNXtwWuvo[/video]

Срам и позор е цялата тази случка за която медиите мълчаха до днес...

Толкова гнусни и долнопробни хорица.. толкова глупави и страхливи и тия хора заслужават да живеят добре? заслужават да са в Европа ли?ю
не - заслужават да ги крадат и бият мангалите, да ги мачкат политиците и да си изчезнат там в мизерия и простотия...
Ужасно беше... Досрамя ме че съм българче и че ще ме отъждествят с подобни хора...
Смеем се на Хъни Бубу?
хаха... ние сме много по долнопробни от тях.. тук има материал за години наред дса показват реалитита от сорта на съдебен спор...
Не разбирам как така е възможно да сме от един и същи вид с подобни хора?
Нямам търпение да дойде поне един армагедон и да затрие дори спомена че ни е имало като раса...
 
От: Ненормалната Европа

Аз пък мисля, че когато мнозинството желае нещо, това е демокрация. Без значение дали ти харесва или не. Не си запознат с т.нар. бежанци и не можеш да имаш обективно мнение по въпроса.

Сега изгледах клипчето, браво на селяните. Ей така сме били едно време - единни, а не като сега. Градът е убил единството и ни е направил общество от анонимници.
 
От: Ненормалната Европа

Хаха , този с червения суичър и ланец в стил 90-те сигурно е селския тарикат :lol:
 
От: Ненормалната Европа

Простотия,диващина,тесногръдие.липса на всякакъв помен от съчувствие, съпричастност и човещина.
Жалка и срамна картина.
11 възрастни и 6 деца,бежанци които плащат наем от 1200 лв на месец в това шибано село
Простотия съчетана със злоба и завист...
 
Последно редактирано:
От: Re: Ненормалната Европа

Абе, цял ден мълчите... ние сме в Европа?
Не ви ли е срам че сте Европейци и Българи?
Мен ме е срам от действията на Казанлъшките селяндури от село розово...
ненормалната Европа?
да- Ненормалната българия!!!
Срам, срам срам...
Толкова селско изпълнение, от гнусни тъпи селяндури, които дори не знаят кои са и за какво се борят...
Знаете ли че целия панаир беше защото ги е яд че съселянина им гея шашмата ще лапа по 1300 лева наем от сирийските бежанци?
Ние си нямаме магаре, но искаме да умре и на съседа...
Те не можеха да вържат две думи и като чуха че нямат документи и се хванаха за това...
Прост народ, скапана държава, нагли управници...
Срам ме е че съм Европеец...
Срам ме е че съм Българин!!!

[video=youtube;rUYNXtwWuvo]https://www.youtube.com/watch?v=rUYNXtwWuvo[/video]

Срам и позор е цялата тази случка за която медиите мълчаха до днес...

Толкова гнусни и долнопробни хорица.. толкова глупави и страхливи и тия хора заслужават да живеят добре? заслужават да са в Европа ли?ю
не - заслужават да ги крадат и бият мангалите, да ги мачкат политиците и да си изчезнат там в мизерия и простотия...
Ужасно беше... Досрамя ме че съм българче и че ще ме отъждествят с подобни хора...
Смеем се на Хъни Бубу?
хаха... ние сме много по долнопробни от тях.. тук има материал за години наред дса показват реалитита от сорта на съдебен спор...
Не разбирам как така е възможно да сме от един и същи вид с подобни хора?
Нямам търпение да дойде поне един армагедон и да затрие дори спомена че ни е имало като раса...

Много правилно!
 

Горе