Ненормалната Европа

От: Ненормалната Европа

Благодарение на усилията на много добри хора, Майката от Кнежа си връща децата!!!

Това със социалните може да ви се струва смешно, ама се молете нещата да не станат като в западна Европа и да нямате услужливи съседи, които правят доноси.

Русских детей вывозили в Италию на органы?
 
От: Ненормалната Европа

И ако се чудите кой ще ви вземе дечицата, след като социалните ви ги отнемат - понеже изискването за приемен родител е ОСНОВНО образование, а парите са 500 лв. на калпак, все повече роми стават приемни родители. Комунизъм 2.0
 
От: Ненормалната Европа

:shock: Викаш свободна либов, комунизъм, а? :) По-скоро ти излез от филма. Познавам десетки семейства около 30-те и такива индивиди не съм срещал.

Добре, че си ти - беззъбата секретарка-градинарка, за да го светнеш за какво ме е яд :lol:

Опитваш се да бегаш по тъча. :lol: Не викам - тя си съществува. Да не очакваш - тези дето познаваш, да ти се изповядат?! :shock:
Ако сколасаш да понатрупаш житейски опит, може и да се изненадаш - как живеят хората.
Понякога се чудя - от ангажираност да проповядваш морал и "правилен" мироглед във форума, дали ти остава време за нещо друго?

Пичове, изказванията ви са комплексарски!
АКо си знаете цената, няма да ви пука с кого си ляга жена ви, защото ще сте сигурни че няма да намери по-добър от вас,
а намери ли такъв, нейно право е да отиде при него, щом той я прави щастлив.

Любов до гроб почти не остана - амурните романи от 18-ти век отдавна не са актуални.
Някои се развеждат, други предпочитат, по ред причини - главната е децата, да не се развеждат.

Цената е променлива във времето величина. На някои хора пада, на други се вдига. Както и критериите за цена са различни и се променят.
Πάντα χωρεῖ...
 
От: Ненормалната Европа

Аз за разлика от теб копам в нета, а не в градината. Така че, докато си поливам доматито ми остава време да напиша по 2-3 реда, барем ви влезе нещо в главите. Иначе за свободната любов, тя съществувала, ама не съм я бил виждал :lol: Със сигурност съществува, но как да я видя, след като не общувам с маймуни бонобо?

Любов до гроб почти не остана - амурните романи от 18-ти век отдавна не са актуални.
Някои се развеждат, други предпочитат, по ред причини - главната е децата, да не се развеждат.
И всичко това заради западните "ценности", които всъщност са старите болшевишки "ценности" от първите години след октомврийската революция.

Та като се правиш на много напредничав не повтаряш друго, а болшвишкия модел на свободната любов и сексуалното освобождаване.

"Без съмнение сексуалният гнет е главно средство за поробването на човека. Докато съществува тоя гнет и дума не може да става за истинска свобода". Лейба Бронщайн

Семейството като буржоазна институция е пълна отживелица. Трябва по-подробно да се говори за това на работниците. И не само семейството. – Всички забрани по отношение на сексуалността трябва да бъдат снети. Има на какво да се поучим в тая област от суфражетките; трябва да се даде свобода и на еднополовата любов.

В областта на брака наближава революция, съзвучна с пролетарската

В. И. Ленин
 
От: Ненормалната Европа

Някаква симпатия към свободната любов имаш.
Вкара я в темата и я обсъждаш с разни цитати... На хора, успели да останат в историята.
(Цитатите придават начетеност, и велелепие и интелектуална бляскавост на написаното. Поне в очите на някои четящи. :D )

Като говориш за западни ценности - пропусни малко писането във форума и намери време да изгледаш "Развод по италиански".
 
Редката започна за животинска любов тема, а нещо е гузен на тема хомосексуалнос... кой знае какво крие :)

Ето специален поздрав за задръЗтените:
https://www.facebook.com/photo.php?v=750980158267157
 
От: Re: Ненормалната Европа

Редката започна за животинска любов тема, а нещо е гузен на тема хомосексуалнос... кой знае какво крие :)

Ето специален поздрав за задръЗтените:
Това е добро, сега гледаме дупликата на пол. хардлайнера с големите тъореми за БГ едилия....
 
От: Re: Ненормалната Европа

Редката започна за животинска любов тема, а нещо е гузен на тема хомосексуалнос... кой знае какво крие :)

Ето специален поздрав за задръЗтените:
https://www.facebook.com/photo.php?v=750980158267157
Чудни са, трябва да се пробват в някой цирк.

а защо не?
тези по прайдовете какво правят?

Остави го градинаря, познати са ми разказвали доста по-големи бруталии, но дори и най-големите извратеняци не са склонни да си споделят жените с други.
 
От: От: Ненормалната Европа

а защо не?
тези по прайдовете какво правят?

Недей! Ще те нарочи и теб. :lol:
Смяташ ли, че redrum, държейки се като католическо падре - без житейски опит даващ оценки за живота и децата , ще му се изповядат?
 
От: Ненормалната Европа

Да поразнообразим малко с мултикулти пропагандата, с която облъчват децата ни. Последното изречение направо цепи мрака:

1908262_605989992822555_8433389421501226681_n.jpg


Най-забавното е, че пише - 3 (не трети, а три) март - ден на Освобождението (ама от какво сме се освободили, не пише).
 
Re: От: Ненормалната Европа

...Най-забавното е, че пише - 3 (не трети, а три) март - ден на Освобождението (ама от какво сме се освободили, не пише).

Странни забавления имаш :)

Дядо ми на това му викаше: Под вола теле търсиш...

[video=youtube;pSJHFCjd_gI]https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=pSJHFCjd_gI#t=24[/video]

Те ти на теб по-сериозни занимания, стига си издребнявал за дреболии...
Ония горе кви мащаби имат, а ти дребна мравка, се занимаваш с битовизми някакви...
 
От: Ненормалната Европа

Щом те кефи да си щраус - бъди. Само че други хора искаме да живеем с главите извън ... пясъка. Имаш нещо черно на бяло, ти пак телета съм търсил.
 
И през комунизма ни учеха да ценим обичаите на брадските народи :)

Все още помня наизуст няколко стихотворения и песни на руски, така че не е дошъл края на света...

На мен пък ми допадат много някои чужди обичаи и си ги употребявам,

Кой си ти че да ми кажеш дали да ям мусакЪ с кибап или да си трия гъза с вестник, като баба ти :)
 
От: От: Ненормалната Европа

http://www.odnoklassniki.ru/antimaidan/album/54219160027136/604411631360

"Унищожете хомосексуализма - фашизмът ще изчезне". Максим Горки, 1934г.

Не ми е известно някой от фашистка Италия да е бил с такива наклонности, за разлика от елита на СССР. За Мусолини съм чел, че е бил като Берлускони и е имал много любовници еврейки :)
 
От: Ненормалната Европа

Винаги ми е било интересно, хората които са недоволни от наложената им съпричастност към определена общност, как заспиват и за какво мечтаят?
 
От: Ненормалната Европа

Винаги ми е било интересно, хората които са недоволни от наложената им съпричастност към определена общност, как заспиват и за какво мечтаят?
Нещо се изгуби в изказа ми се струва. С една дума, че не се кефя да се самоопределям като европеец ли? Ами аз не съм европеец, както и преди това баща ми не е бил социалистически човек. Спя много добре, мечтая за човешки неща.
 

Горе