Ненормалната Европа

От: Ненормалната Европа

Значи, че западните педали нямат нищо общо с християнството и тотално са профанизирали църковната институция.
Тя щото църковната институция е чиста, като момина сълза... И много държа да се прави разлика между еднополова любов сред хората (по взаимно съгласие) и секс с животни! Така и не разбрах защо ги смесихте ?
 
От: Ненормалната Европа

Тя щото църковната институция е чиста, като момина сълза... И много държа да се прави разлика между еднополова любов сред хората (по взаимно съгласие) и секс с животни! Така и не разбрах защо ги смесихте ?
Ами не е чиста, защото цървата на запад е пълна с педофили и педали. А иначе, и двете неща са отклонения и изродщина. Можеш ли да докажеш, че между куче и жена не е по взаимно съгласие?
 
От: Ненормалната Европа

Ами не е чиста, защото цървата на запад е пълна с педофили и педали. А иначе, и двете неща са отклонения и изродщина. Можеш ли да докажеш, че между куче и жена не е по взаимно съгласие?
Изобщо не са едно едно и също ! За теб може хомосексуализма да е каквото искаш, за нормално мислещите хора е въпрос на предпочитание и не виждам на теб какво ти пречи ? Дефиницията за извращение е: ''когато нещо се прави, против волята на една от страните''. Тва с кучето и жената е въпрос на интерпретация, за разлика от гей-връзките, където всичко е ясно !
 
От: Ненормалната Европа

Е каква интерпретация, след като е доброволен акт? Кой си ти, че да ги лишаваш от щастие? :lol: Ако си дам на кучето да ми ближе солената пишка и то се кефи на солта, а аз на близането, това няма ли да е любов? Много ограничено мислене :lol:

А не само за мен, за всеки мислещ човек хомосексуализмът е психично заболяване. Каквото е било и за СЗО до 1993, когато под натиска на американското гей лоби е премахнат от списъка с психични заболявания.
 
От: Ненормалната Европа

Абе Ред, как се лекува хомозависимостта щото си яко експерт в тези сфери? Питам съвсем сериозно!
 
От: Ненормалната Европа

Спирам, да чета темата , това ми идва, малко в повече, не , че цялата не е такава :cry:
Е каква интерпретация, след като е доброволен акт? Кой си ти, че да ги лишаваш от щастие? :lol: Ако си дам на кучето да ми ближе солената пишка и то се кефи на солта, а аз на близането, това няма ли да е любов? Много ограничено мислене :lol:

А не само за мен, за всеки мислещ човек хомосексуализмът е психично заболяване. Каквото е било и за СЗО до 1993, когато под натиска на американското гей лоби е премахнат от списъка с психични заболявания.
 
От: Ненормалната Европа

Е каква интерпретация, след като е доброволен акт? Кой си ти, че да ги лишаваш от щастие? :lol: Ако си дам на кучето да ми ближе солената пишка и то се кефи на солта, а аз на близането, това няма ли да е любов? Много ограничено мислене :lol:

А не само за мен, за всеки мислещ човек хомосексуализмът е психично заболяване. Каквото е било и за СЗО до 1993, когато под натиска на американското гей лоби е премахнат от списъка с психични заболявания.
Много опростенческо мислене, ама то е задължително, за да си хомофоб ! Не можеш да слагаш табели и да определяш кое е и не е ''нормално'', когато става дума за любов ! Хората ще се обичат, независимо от мнението на хомофобите и това няма нищо общо с извращенията - образовай се малко ! Стига си приемал за истина мнението на Стоян Расате !
 
От: Ненормалната Европа

Стоян Расате
ХАХАХАХАХАХА :lol: Какъв Стоян бе душа :D И кажи за кучето, ако куче и човек се любят по взаимно съгласие, то това прави ли акта нещо нормално и израз на любов?

Абе Ред, как се лекува хомозависимостта щото си яко експерт в тези сфери? Питам съвсем сериозно!
С психотерапия.
 
От: Ненормалната Европа

ХАХАХАХАХАХА :lol: Какъв Стоян бе душа :D И кажи за кучето, ако куче и човек се любят по взаимно съгласие, то това прави ли акта нещо нормално и израз на любов?
Ми не му помня името - не ми е вожд и учител - ще му купя риза, хайде...
Крайно против зоофилията съм - не ми задавай тия въпроси ! Моето неодобрение, обаче няма да изкорени това извращение. И колкото и да е тъжно, дори и законите не са успели - очевидно. Но пак ще кажа, че зоофилията и хомосексуалността нямат нищо общо. Ако ще говорим за права - аз съм против и животните да се убиват за храна (22години вегетарианство!), защото както е гнусно да чукаш овца, така е зверско да убиеш детето й, за да се наплюскаш ! ...но това е друга тема
 
Последно редактирано:
От: Ненормалната Европа

Ами виждаш ли, явно други не го смятат за извращение, а за любов. Това обаче не го прави нормално. Същото е и с хомосекса. Вероятно любителите на животни ще ти кажат, че мисленето ти е опростенческо ;)
 
От: Ненормалната Европа

Ами виждаш ли, явно други не го смятат за извращение, а за любов. Това обаче не го прави нормално. Същото е и с хомосекса.
Не, изобщо не е същото - разликата е от небето до земята ! Хората правят обмислен избор с кого да бъдат и как да консумират любовта си, а животните действат по инстинкт - предимно.
 
От: Ненормалната Европа

T.e. ако 10 годишно дете избере да е с 50 годишен мъж или жена, това за теб би било нормално? Това е логиката ти.
 
От: Ненормалната Европа

Еееее, не така де ! Едно 10-годишно не е способно да направи обмислен избор относно полов партьор, защото на тази възраст му липсва полово влечение - латентната сексуалност е в по-ранна възраст. Едно куче също не прави обмислен избор - то действа по инстинкт, когато надуши разгонена кучка. При хората е съвсем различно и ако си изпитвал влечение към жена, би трябвало да го знаеш !
 
От: Ненормалната Европа

Нищо против да си се обичат, ама да спрат да ни навират мераците им чрез всякакви закони!
След гражданските браковете последваха църковните и осиновяването на деца от гейове.
Тази влюбена двойка ще си възпита детето пак в такива традиции и какво - нации от педерасти.
На мен взе гнусно да ми става чак - толерантност, толерантност, но всичко си има граници!
 
Явно глупоста е заразна, като гледам колко идиота се навързахте на темата, като оная приказка с лепкавата патка :)
искам да ви кажа искренно и лично, да ви пикая на малоумието...
и само да чуя някой да мрънка че имало безмислена тема в офтопика...
След тази дебилна идиотщина тук от няколко дни
на редрум болния мозък,
ред ти не беше такъв малоумник по-рано, какво ти стана?
А ли имам грешни спомени за теб или ти беше почти нормален преди година две?
какво толквоа ти се случи че започна да парадираш подобни глупости?

а оня боклук който одра живо 40 дневно куче и му провеси кожата на оградата на ориюта в богоров, по-малък изрод лие бе?
Или селяндура който го влачи зад колата си?
или полицая който му го върна после?
Или селяндурите отрязали краката на две кучета?
или и той е пратен от европейските служби тук, да ни съботира цивилизацията?
Прости сте до безкрайност :)
Коне с капаци, не сте и коне, това е обида за конете...
 
От: Ненормалната Европа

AMOUN, не виждам какво толкова си се разпалил,
като и ти си се вързал на темата и пишеш в нея.:)
Всичко, което описваш е не по-малко ненормално.
Обаче, голямата разлика е, че чрез всевъзможни закони
и/или отмяна на такива, искат да ни накарат да приемем някои
извратенящини за нормални.

А ако не ги приемаме, значи сме нетолерантни.
Към кое да съм толерантен ми кажи?
Толерантността чрез закони ли ще я налагат?
Надявам се, че правиш разлика!
 
От: От: Ненормалната Европа

Нищо против да си се обичат, ама да спрат да ни навират мераците им чрез всякакви закони!
След гражданските браковете последваха църковните и осиновяването на деца от гейове.
Тази влюбена двойка ще си възпита детето пак в такива традиции и какво - нации от педерасти.
На мен взе гнусно да ми става чак - толерантност, толерантност, но всичко си има граници!
Ти сериозно ли мислиш, че двама хомосексуални родители са по-лоши от двама хетеро, дето се напиват до безпаметност, прибиват децата си и гасят фасове по тях ? И сериозно ли мислиш, че хомосексуалните родители възпитават децата си, така че да станат хомо, като пораснат ? Влечението към определен пол е вродено и никой не може да ти натрапи нищо, защото в такъв случай нямаше да има хомосексуални хора. Обаче ги има ! Въпреки, че всички им натякват, че това е ненормално те продължават да изпитват това влечение - тук също става дума за инстинкт, но за разлика от животните, човекът избира от кого конкретно да бъде привлечен и дали и как да консумира това привличане - ето тук, Ред е заровено кучето ! Това е разликата между зоофилията и хомосексуализма ! И какво значение има какъв брак ще имат ? Брачната институция си е дърво от всякъде, така че радвайте се, че се прецакват.
 
От: Ненормалната Европа

двама хомосексуални родители са по-лоши от двама хетеро
Те не са родители. Всяко дете има нужда от майка и баща.

че хомосексуалните родители възпитават децата си, така че да станат хомо, като пораснат
Децата взимат пример от родителите си, личността им се формира на такава база.

Влечението към определен пол е вродено
Това е мит. Докажи го със сериозен научен източник. Това е психично заболяване или хормонално разтройство.

те продължават да изпитват това влечение
А други изпитват влечение към животни, трети към майките си, четвърти към деца.
 
От: Re: Ненормалната Европа

Явно глупоста е заразна, като гледам колко идиота се навързахте на темата, като оная приказка с лепкавата патка :)
искам да ви кажа искренно и лично, да ви пикая на малоумието...
и само да чуя някой да мрънка че имало безмислена тема в офтопика...
След тази дебилна идиотщина тук от няколко дни
на редрум болния мозък,
ред ти не беше такъв малоумник по-рано, какво ти стана?
А ли имам грешни спомени за теб или ти беше почти нормален преди година две?
какво толквоа ти се случи че започна да парадираш подобни глупости?

а оня боклук който одра живо 40 дневно куче и му провеси кожата на оградата на ориюта в богоров, по-малък изрод лие бе?
Или селяндура който го влачи зад колата си?
или полицая който му го върна после?
Или селяндурите отрязали краката на две кучета?
или и той е пратен от европейските служби тук, да ни съботира цивилизацията?
Прости сте до безкрайност :)
Коне с капаци, не сте и коне, това е обида за конете...
Как по-точно една изродщина оправдава друга?
 
От: Ненормалната Европа

AMOUN, не виждам какво толкова си се разпалил,
като и ти си се вързал на темата и пишеш в нея.:)
Всичко, което описваш е не по-малко ненормално.
Обаче, голямата разлика е, че чрез всевъзможни закони
и/или отмяна на такива, искат да ни накарат да приемем някои
извратенящини за нормални.

А ако не ги приемаме, значи сме нетолерантни.
Към кое да съм толерантен ми кажи?
Толерантността чрез закони ли ще я налагат?
Надявам се, че правиш разлика!
Надявам се, че въпроса не е само към АMOUN, защото много искам да ти отговоря? Защо пък да не приемеш, че двама души се обичат, независимо от кой пол са ? Теб какво те бърка ? Някой иска ли ти нещо ? На мен това, че си ограничен също не ми харесва, но ограничени хора винаги ще има и аз съм се примирила с факта и съм толерантна. Кой си ти, че да решаваш кой, кого да обича ? Нямаш право да лишаваш хората от взаимна любов и връзка, ЗАТОВА трябва да се примириш и да бъдеш толерантен и когато не си, се налага да се създават закони, за да не могат шепа тесногръди да дерибействат и да лишават от щастие хора, които нищо лошо не правят!
 

Горе