Ненормалната Европа

От: Ненормалната Европа

Еееее, не така де ! Едно 10-годишно не е способно да направи обмислен избор относно полов партьор, защото на тази възраст му липсва полово влечение - латентната сексуалност е в по-ранна възраст. Едно куче също не прави обмислен избор - то действа по инстинкт, когато надуши разгонена кучка. При хората е съвсем различно и ако си изпитвал влечение към жена, би трябвало да го знаеш !
А едно 13 годишно момиче? А 12 годишно момче? Кой казва кога е границата? Днес благодарение на хормоналните храни тези граници се местят, има деца при които съзряват полово на 9, има такива които на 11 раждат. А тези, които искат да правят секс с родителите си и са пълнолетни? Нормално ли е да си е*еш майката?
 
От: Ненормалната Европа

Те не са родители. Всяко дете има нужда от майка и баща.


Децата взимат пример от родителите си, личността им се формира на такава база.


Това е мит. Докажи го със сериозен научен източник. Това е психично заболяване или хормонално разтройство.


А други изпитват влечение към животни, трети към майките си, четвърти към деца.
Всяко едно твърдение тук е по-абсурдно от предишното - даже няма да се хабя да отговарям.
 
От: От: Ненормалната Европа

Душа, нищо лично, но малко почваш да ме съмняваш, пък, ако съм прав, за да станеш "по-различна некой мъж трябва да ти е направил много лошо". Иначе тез съм ги приел, и те са ора, ама тея гаври с животните няма как да ги приема.
Ти сериозно ли мислиш, че двама хомосексуални родители са по-лоши от двама хетеро, дето се напиват до безпаметност, прибиват децата си и гасят фасове по тях ? И сериозно ли мислиш, че хомосексуалните родители възпитават децата си, така че да станат хомо, като пораснат ? Влечението към определен пол е вродено и никой не може да ти натрапи нищо, защото в такъв случай нямаше да има хомосексуални хора. Обаче ги има ! Въпреки, че всички им натякват, че това е ненормално те продължават да изпитват това влечение - тук също става дума за инстинкт, но за разлика от животните, човекът избира от кого конкретно да бъде привлечен и дали и как да консумира това привличане - ето тук, Ред е заровено кучето ! Това е разликата между зоофилията и хомосексуализма ! И какво значение има какъв брак ще имат ? Брачната институция си е дърво от всякъде, така че радвайте се, че се прецакват.
 
От: Ненормалната Европа

Надявам се, че въпроса не е само към АMOUN, защото много искам да ти отговоря? Защо пък да не приемеш, че двама души се обичат, независимо от кой пол са ? Теб какво те бърка ? Някой иска ли ти нещо ? На мен това, че си ограничен също не ми харесва, но ограничени хора винаги ще има и аз съм се примирила с факта и съм толерантна. Кой си ти, че да решаваш кой, кого да обича ? Нямаш право да лишаваш хората от взаимна любов и връзка, ЗАТОВА трябва да се примириш и да бъдеш толерантен и когато не си, се налага да се създават закони, за да не могат шепа тесногръди да дерибействат и да лишават от щастие хора, които нищо лошо не правят!
Изключително нахално поведение. А нима шепа широкогъзи ще налагат на останалите хора кое е нормално и кое не? Ще променят законите, семейния кодекс, учебните програми на децата ни? Никой не ги преследва, но те отдавна не се задоволяват с това, а искат да наложат своят ненормалщина на всички хора, така че тя да стане норма.
 
От: Ненормалната Европа

Всяко едно твърдение тук е по-абсурдно от предишното - даже няма да се хабя да отговарям.
Абсурдна си ти ;) Когато нямаш аргументи е най-добре да напуснеш спора с подвита опашка.
 
Re: От: Re: Ненормалната Европа

Как по-точно една изродщина оправдава друга?

А твоята изродщина какво я оправдава да ми пускаш снимки на кърваво куче.
Я ми дай линк към сериозен сайт публикувал тази новина,
Под сериозен разбирам наистина такъв, не задграничните подобия на шок и лична драма?
 
От: Ненормалната Европа

А едно 13 годишно момиче? А 12 годишно момче? Кой казва кога е границата? Днес благодарение на хормоналните храни тези граници се местят, има деца при които съзряват полово на 9, има такива които на 11 раждат. А тези, които искат да правят секс с родителите си и са пълнолетни? Нормално ли е да си е*еш майката?
Това пак са съвсем различни неща и ако не можеш да ги различиш - толкова по-зле за теб ! Не е нормално да е +25 градуса през януари, но това няма нищо общо с хомосексуалните връзки...
 
От: Ненормалната Европа

Това пак са съвсем различни неща и ако не можеш да ги различиш - толкова по-зле за теб ! Не е нормално да е +25 градуса през януари, но това няма нищо общо с хомосексуалните връзки...
Всички те са форми на девиантно сексуално поведение.
 
От: Re: От: Re: Ненормалната Европа

А твоята изродщина какво я оправдава да ми пускаш снимки на кърваво куче.
Я ми дай линк към сериозен сайт публикувал тази новина,
Под сериозен разбирам наистина такъв, не задграничните подобия на шок и лична драма?
Снимката е линк и е написано, че е 18+. Отворил си я на твой риск.


Ето линк.
Колко е достоверна новината - не знам. Пускам на каквото съм попаднал по темата. Факт е, че изнасилват животни в западните страни - и то съвсем легално, дали кучето е изнасилено съ сигурност не знам, защото такива неща на живо не съм виждал.
 
От: От: Ненормалната Европа

Душа, нищо лично, но малко почваш да ме съмняваш, пък, ако съм прав, за да станеш "по-различна некой мъж трябва да ти е направил много лошо". Иначе тез съм ги приел, и те са ора, ама тея гаври с животните няма как да ги приема.
Душа, не знам защо не можете да приемете, че съм човек, който не понася дискриминацията ? Казвала съм и на други места - не съм хомо, не съм би, но на мен тези хора не ми пречат. Аз искам всички да са щастливи, независимо от пол, раса и предпочитания. Щом нещо не ти вреди - трябва да го приемеш. За гаврите с животни съм казала какво мисля ! Аз не ги ям, не им нося кожите и няма нужда от по-голямо доказателство от това, че не искам те да страдат
 
От: От: Ненормалната Европа

Както казах, не ми пречат. Един го сърби на едно място друг на друго, либоф, ми е трудно да повярвам, че има между такива хора, но знае ли човек то вече всичко е извратено.
Душа, не знам защо не можете да приемете, че съм човек, който не понася дискриминацията ? Казвала съм и на други места - не съм хомо, не съм би, но на мен тези хора не ми пречат. Аз искам всички да са щастливи, независимо от пол, раса и предпочитания. Щом нещо не ти вреди - трябва да го приемеш. За гаврите с животни съм казала какво мисля ! Аз не ги ям, не им нося кожите и няма нужда от по-голямо доказателство от това, че не искам те да страдат
 
От: От: Ненормалната Европа

Както казах, не ми пречат. Един го сърби на едно място друг на друго, либоф, ми е трудно да повярвам, че има между такива хора, но знае ли човек то вече всичко е извратено.
Защо пък да няма либоф ? Всяко нормално човешко същество може да обича сексуалният си партньор. И да, хомосексуалните СА нормални човешки същества !
 
Re: От: Re: От: Re: Ненормалната Европа

... Колко е достоверна новината - не знам. Пускам на каквото съм попаднал по темата. Факт е, че изнасилват животни в западните страни - и то съвсем легално, дали кучето е изнасилено съ сигурност не знам, защото такива неща на живо не съм виждал.

Достоверно е колкото са достоверни глупостите, че хвърлените на земята дъвки убивали птиците...
Достоверно било...
 
От: Re: От: Re: От: Re: Ненормалната Европа

Достоверно е клкото са достоверни глупостите, че хвърлените на земята дъвки убивали птиците...
Достоверно било...
Т.е. какво твърдиш, че в Дания няма публични домове за кучета, актовете с животни са незаконни и е наказателно да се разпространява такава понография? Това за птиците беше метафора, не се хващай за думата.
 
От: От: Ненормалната Европа

И да, хомосексуалните СА нормални човешки същества !
Хомосексуализмът е преосмислен като "нормален" преди малко повече от 20 години. Какво е нормално и кой е нормален е много плаващо понятие. Педерастките връзки - мъже/малко момче са били на почит и нещо нормално в древна Гърция.
 
От: Ненормалната Европа

Grandmother and grandson to have child together

Баба и внуче...по американски :shock:
Абе човек, откъде ги намираш тия идиотщини ? Естествено, че има луди - всичките ли ще ги коментираме ? Искаш да им отнемем и на тях правата и да настане ред ? Е, няма как да стане...
 
От: Ненормалната Европа

Абе човек, откъде ги намираш тия идиотщини ? Естествено, че има луди - всичките ли ще ги коментираме ? Искаш да им отнемем и на тях правата и да настане ред ? Е, няма как да стане...
Тази изродщина е легална в Португалия с тенденция да се легализира и в други държави. Ще те питам тогава дали ще е изродщина, ти каква си че да лишаваш хората от щастието им?
 
Re: От: Re: От: Re: От: Re: Ненормалната Европа

Т.е. какво твърдиш, че в Дания няма публични домове за кучета, актовете с животни са незаконни и е наказателно да се разпространява такава понография? Това за птиците беше метафора, не се хващай за думата.

Дъвката е грозно нещо, замърсява природата и убива птици. Също така е вредна за здравето. А за кучето, доста често срещано си е.

Sexual use of Animals is legal in Denmark!!!! Help us stop this evil and make it illegal! - Петиция с над 150 000 подписа срещу свободното порене на кучешки дупета в Дания.

метафора било...
поредния ти опит за тъпа пропаганда, но видя че се изложи много и сега се опитваш да замазваш положението...

Като му четете постовете имайте едно на ум, измислици премислици големи, само и само да обвини европа за скапания си живот.

не ми каза кога бутна толкова на акъл, че да се вманиачиш на тема Велик комунизъм и национализъм?
Едно време не беше такова момче :0)
Да не ти е избягал личния лекар в Европа и сега да няма кой да ти изписва илачи?
Те затова бягат натам, защото са прости и е гаден живота в Европа нали?
А тук сме останали само лошия материал и братчедите и такива като форце, да ни обвиняват че сме смотани, защото не сме си миели гъзовете и не си режем пишките:)
 
От: Ненормалната Европа

Тази изродщина е легална в Португалия с тенденция да се легализира и в други държави. Ще те питам тогава дали ще е изродщина, ти каква си че да лишаваш хората от щастието им?
Аз казах ''идиотщина'' има голяма разлика с ''изродщина''. Нямам намерение да лишавам и тези хора от щастие, така че нека се легализира. На мен не ми пречат... стига да не го направят задължително, разбира се... шегувам се.
 

Горе