Ненормалната Европа

От: Ненормалната Европа

Абе що за извратеняшки пикчъри се пускат, то изроди има във всяка държава, давай да шерване наляво на дясно ли...
И интересното е къде се е ''заигравал'' в нетя редрума, та е видял подобна новина:D
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: Re: Ненормалната Европа

метафора било...
поредния ти опит за тъпа пропаганда, но видя че се изложи много и сега се опитваш да замазваш положението...

Като му четете постовете имайте едно на ум, измислици премислици големи, само и само да обвини европа за скапания си живот.

не ми каза кога бутна толкова на акъл, че да се вманиачиш на тема Велик комунизъм и национализъм?
Едно време не беше такова момче :0)
Да не ти е избягал личния лекар в Европа и сега да няма кой да ти изписва илачи?
Те затова бягат натам, защото са прости и е гаден живота в Европа нали?
А тук сме останали само лошия материал и братчедите и такива като форце, да ни обвиняват че сме смотани, защото не сме си миели гъзовете и не си режем пишките:)
Пич, може да си добър бизнеса, но понякога си просто парче. Личният ми живот си е екстра, ама аз гледам отвъд него. Политическите теми по които пиша и тезите, които излагам винаги са подплатени с доказателства. Щом желаеш, ето такова и за птиците - там нещата са 50/50, така че няма прави и криви. А кой на къде бяга, слабо ме интересува. Западна Европа все още успява да поддържа висок стандарт, но ще видим до кога. После ще почнат да бягат наобратно.
 
От: Ненормалната Европа

Сега искат да ни натрапват някакъв трети пол - интерсексуални. нанди - остави ги тея ценности...
 
От: Ненормалната Европа

Сега искат да ни натрапват някакъв трети пол - интерсексуални. нанди - остави ги тея ценности...
Аз не ги намирам за ''ценности'' ! Просто съм се примирила с факта, че света изтрещя и ако това на мен лично не ми вреди - не му обръщам внимание. Опитвам се да накарам и редрум да възприеме тая позиция относно гей браковете. Виж за издевателствата над животни съм съгласна с неговото възмущение, но за съжаление, колкото и да се възмущава, пак нищо няма да промени.
 
От: Ненормалната Европа

Да, и някой ден детето ще чете за интерсексуалната червена шапчица в училище и на теб пак няма да ти пука. Тук наистина става въпрос за ценности.
 
От: От: Ненормалната Европа

И интересното е къде се е ''заигравал'' в нетя редрума, та е видял подобна новина:D

Тая тема е истински рай за секви зоо.по.р.но.са.до.маз.о и прочие... Прекрасни гледки и връзки накуп.

Отдавна имам теория защо става така и се пуска тази тема, но ще се възползвам от правото да я запазя за себе си.



ПП
Раздел Политика забранен ли е за индексиране?
 
От: Ненормалната Европа

Да, и някой ден детето ще чете за интерсексуалната червена шапчица в училище и на теб пак няма да ти пука. Тук наистина става въпрос за ценности.
Всичко, което е доказано неприемливо се забранява със закон. Сам виждаш колко много промени се направиха по отношение правата на животните. Не вярвам да се допусне да се практикува нещо, което което наистина вреди на когото и да е . Аз тва за зоофилията в Дания много не го вярвам, въпреки, че ред даде линк към подписка... Обаче не виждам какъв е смисълът да роптаеш срещу нещо, което нямаш право да забраняваш на хората - говоря за гей-браковете. И те имат право да легализират своето съжителство, като семейство. Нямам намерение да влизам в подробности, но тези хора имат правни и административни спънки, които чрез брак ще избегнат.
 
От: Ненормалната Европа

И кое ще избегнат и какви спънки имат педерастите? Ти вече си с изкривени ценности, щом смяташ това да се женят или омъжат - не знам кое трябва да се каже за такива същества - за нормално. Точно това е целта - ти вече си промита.
 
От: Ненормалната Европа

което нямаш право да забраняваш на хората - говоря за гей-браковете. И те имат право да легализират своето съжителство, като семейство.

Днес искат да пописват някаква хартийка, утре ще искат да осиновят дете (естествено защото не могат да си направят). Повечето които са против легализацията на гей браковете се страхуват от следващите им искания (а то определено ще има такива). В момента парадите са за бракове, после ще искат и деца.
Да се надяваме, че църковен брак в близките години след легализация на браковете няма да видят.
 
От: От: Ненормалната Европа

Днес искат да пописват някаква хартийка, утре ще искат да осиновят дете (естествено защото не могат да си направят). Повечето които са против легализацията на гей браковете се страхуват от следващите им искания (а то определено ще има такива). В момента парадите са за бракове, после ще искат и деца.
Да се надяваме, че църковен брак в близките години след легализация на браковете няма да видят.

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ че да не завиди отчето ли :lol:
баш църковен брак да не видят, айде да не намесваме нашата църква, че съвсем ще се отплесне спора

на поповете у вазелино не бъркайте!
 
От: Ненормалната Европа

Не знам защо смятате, че само "нормалните" са нормални. Примери за обратното - хиляди. Според мен е в пъти по-добре да се разглежда всеки случаи поотделно и в конкретика, а не да се лепят етикети.

Иначе ето ви пример за "нормални". Да осиновяват ли?
http://www.lentata.com/page_5144.html
видеото е просто...
 
От: Ненормалната Европа

Браво Тео ! Има надежда българина да събуе потурите някога !
 
От: Ненормалната Европа

Поздрав за редрум:http://inews.bg/Десетте-най-странни-сватби-в-света_l.a_i.238986.html
На фона на това, гей-браковете не ти ли изглеждат нормални ?
Не, всички ми се виждат ненормални.

Не знам защо смятате, че само "нормалните" са нормални. Примери за обратното - хиляди. Според мен е в пъти по-добре да се разглежда всеки случаи поотделно и в конкретика, а не да се лепят етикети.

Иначе ето ви пример за "нормални". Да осиновяват ли?
http://www.lentata.com/page_5144.html
видеото е просто...
Никаква конкретика при педалите. Щом е педал/лебсийка/транссексуален/хермафродит - значи е ненормален със сигурност. Тези от клипа са изтрещели хипари, които също не могат да възпитават деца и за мен трябва да бъдат освидетелствани и да им бъде забранено да се размножават. Никакви етикети не се лепят, децата трябва да се възпитават от нормални майка и баща. Както е било хиляди години назад в историята на човешкия род.
 
От: Ненормалната Европа

Браво Тео ! Има надежда българина да събуе потурите някога !
Потурите не са нещо срамно. И цървулите също. Ако те е срам от това, че си българка - можеш да напуснеш държавата и да бъдеш каквато си искаш.
 
От: Ненормалната Европа

Потурите не са нещо срамно. И цървулите също. Ако те е срам от това, че си българка - можеш да напуснеш държавата и да бъдеш каквато си искаш.
Или да остана в държавата, която твърди, че е част от Европа - решението е мое. България не ти е бащиния, за да решаваш кой да живее в нея ! Колкото до това, кои хора трябва или не трябва да се множат и аз съм на мнение, че някои НЕ ТРЯБВА, но това си е само пожелателно мислене и колкото по-бързо го осъзнаеш, толкова по-добре за теб.
 
От: Ненормалната Европа

Напротив, бащиния ми е - това е държавата създадена от дедите ми. Разбира се че аз, както и всеки друг нормален българин, има право да решава кой да живее тук и кой не.

Колкото до Европа, не бъркай Европа с ЕС.
 
От: Ненормалната Европа

Напротив, бащиния ми е - това е държавата създадена от дедите ми. Разбира се че аз, както и всеки друг нормален българин, има право да решава кой да живее тук и кой не.

Колкото до Европа, не бъркай Европа с ЕС.
Не я бъркам, имам предвид точно Европа, но цивилизованата Европа ! И с думата ''цивилизована'' изключвам Русия, Сърбия и Турция, в които също има доволно количество гейове, само че не им се позволява да го признават. И какво излиза, Ред ? Че искаш нещо, което знаеш, че не можеш да промениш, но в желанието си, се опитваш да дерибействаш ?
И последно: България е създадена и от моите деди, но аз не се държа, като че имам нотариален акт за собственост. Правиш ли разлика ?
 
От: Ненормалната Европа

Не я бъркам, имам предвид точно Европа, но цивилизованата Европа
Либералната европа не е истинската Европа. Европейската цивилизация няма нищо общо с еврогейските ценности. Ако не ми вярваш, замисли се как се е постъпвало 100 години назад в Европа. Ще ме извиняваш, но до средата на 70-те в някои европейски държави са стерилизирали циганите, а в началото на миналия век в зоопарковете е имало негри. Така че, айде стига празни приказки.

Че искаш нещо, което знаеш, че не можеш да промениш, но в желанието си, се опитваш да дерибействаш ?
Човек не може да дерибейства у дома си. Аз си защитавам моето. Не ме интересуват педалите и количеството им, но не смятам, че трябва да имат някакви по-специални права от всеки обикновен гражданин. Правото на брак пък автоматично не се отнася за тях, защото не могат да сформират нормална съпружеска двойка. Правото на деца също - по естествен път не могат да имат, а средата която създават не е подходяща за отглеждането на дете.

Последно, щом не искаш да си защитаваш дома, изборът си е твой. Аз обаче искам.
 
От: Ненормалната Европа

Либералната европа не е истинската Европа. Европейската цивилизация няма нищо общо с еврогейските ценности. Ако не ми вярваш, замисли се как се е постъпвало 100 години назад в Европа. Ще ме извиняваш, но до средата на 70-те в някои европейски държави са стерилизирали циганите, а в началото на миналия век в зоопарковете е имало негри. Така че, айде стига празни приказки.


Човек не може да дерибейства у дома си. Аз си защитавам моето. Не ме интересуват педалите и количеството им, но не смятам, че трябва да имат някакви по-специални права от всеки обикновен гражданин. Правото на брак пък автоматично не се отнася за тях, защото не могат да сформират нормална съпружеска двойка. Правото на деца също - по естествен път не могат да имат, а средата която създават не е подходяща за отглеждането на дете.

Последно, щом не искаш да си защитаваш дома, изборът си е твой. Аз обаче искам.
И ти ще ме извиняваш, ама има една думичка ''еволюция'' - умно момче си, сигурно си я чул. Благодарение на нея не ходим по нужда по ливадите, а ползваме тоалетни, къпем се всеки ден, имаме електричество, телефони и интернет Няма как да еволюираме технически, без да дръпнем поне малко и ментално ! И не разбрах, щом преди 100 години са кастрирали циганите, защо още ги има...и то във все по-големи количества ? Явно крутите мерки, все пак не вършат работа?
И разбери, че:
1. да си ''у дома си'', не те прави едновластен собственик, защото не живееш сам! Както искаш другите да се съобразяват, така и ти трябва да го правиш!
2. Гейовете не искат ''по-специални''права, а същите, които важат за хетеросемействата!

Освен това, какво значи нормална съпружеска двойка ? И те съжителстват, карат се, обичат се, плащат данъци...Кое му е различното?

По естествен път и много хетеро-двойки не могат да имат деца, какво предлагаш - да им забраним да съжителстват ? Колкото до средата: Ти колко деца на гей родители познаваш? И защо мислиш, че тяхното възпитание е по-лошо от това на отрепките, дето ги раждат и в сряда и в петък ? Повечето деца на ''нормални двойки са без никакво възпитание, в такъв случай - това критерий ли е? А ако си мислиш, че тези деца са обречени да бъдат гей - много се лъжеш ! Повечето наклонности и влечения са вродени, а не се формират. Сексуалните със сигурност.
 

Горе