Ненормалната Европа

От: Ненормалната Европа

Ето с какви важни неща се занимават евробюрократите. Не че не обичам шопска салата, но това е идиотщина при всичките проблеми, които имат държавите от съюза.

От фб:

European Parliament
Shopska salad from Bulgaria took over the cold beetroot soup from Lithuania and is currently the leading most popular dish of Europe. Do you agree with this choice? Vote @ http://epfacebook.eu/tasteofeurope

10376940_10154328690580107_5706058914870794599_n.jpg
 
От: Ненормалната Европа

Sex change drugs 'to be offered to nine-year-olds'

Да живей нашия Еврогейски съюз! Хлип, хлип, ура! Да сменим пола на всички деца! Хлип, хлип, ура!

Някакъв превод на статията тук
 
От: Ненормалната Европа

Абе като гледам как тоя/тая Кончита е първа по продажби в Русия след Евровизията и СССР май не са толкоз "твърди" колкото им се иска на някои русофили
 
От: Ненормалната Европа

Абе като гледам как тоя/тая Кончита е първа по продажби в Русия след Евровизията и СССР май не са толкоз "твърди" колкото им се иска на някои русофили
И колко свалания от айтунс има всъщност тая песен? Щото и аз четох разни статии, ама...доста пропагандни ми се струват :)
 
От: Ненормалната Европа

Трябва май Itunes да дума, но като чета и аз хич да не руснаците яко я/го слушат. Путин май ще трябва ги превъзпита с дилафа ....
 
От: Ненормалната Европа

На мен ми е през уя дали руснаците слушат тоя урод или не. Който го слуша, ега погине от натравяне с одеколон :lol:
 
От: Ненормалната Европа

По-горе стана въпрос за обличането на момченцата с поли, ето как е изглеждало:

10378957_559888344129228_55488973104332226_n.jpg
 
От: Ненормалната Европа

Ще изберат гей №1 на Европа в Тиролските Алпи
Има и бг представител в конкурса.

Виц от коментарите под статията:

"Българин иска политическо убежище в Русия. В посолството го питат защо.
Човекът отговаря: "По комунистическо време педерастията беше престъпление.
После я обявиха за болест, а още по-после - за нещо нормално.
Искам да се махна, преди да е станала задължителна".
 
От: Ненормалната Европа

Но от друга гледна точка, населението на Розово имаше уникалната възможност да извлече дивиденти от това нашествие и да изкара $ като се предстви за ''широкоскроен колектив'':) Гаранция можеше да дръпне някой лев от бюджета с добре изиграни карти (още повече, че имаше и медийно отразяване), ама няма кой да насочи енергията на тази паплач в подходящата посока:)

Това имам на предвид:

[video=youtube;j9AARNe7GxI]https://www.youtube.com/watch?v=j9AARNe7GxI[/video]
 
От: Ненормалната Европа

Насраха ви националисти на тез избори :D
Кончита Вурст победи не само на евровизия :beer:
 
От: Ненормалната Европа

Насраха ви националисти на тез избори :D
Кончита Вурст победи не само на евровизия :beer:
В България трудно може да се каже, че има националисти. Но и да бяха спечелили, 2-3 евродепутата, все тая. Виж обаче какво се случва във Франция и Англия.

Льо Пен и Фарадж с пълна победа във Франция и Англия

На Кончита Вурст нема да и се верва ;)
 
От: Ненормалната Европа

Насраха ви националисти на тез избори :D
Кончита Вурст победи не само на евровизия :beer:
Тоя/тая иска да каже че педерасите са спечелили, не знам дали има предвид Герб, ама се радва като гей на гейска сватба
 
От: Ненормалната Европа

боли ме фара за Франция и Англия, гроздето кисело стана - все тая било :lol:
Ако бяхме като тях и аз щях да съм националист
 
От: Ненормалната Европа

Тоя/тая иска да каже че педерасите са спечелили, не знам дали има предвид Герб, ама се радва като гей на гейска сватба

Върви си изглади бръчките, че да ти ходят на гладкия мозък - ти/тя
 

Горе