Ненормалната Европа

От: Ненормалната Европа

Нашият приятел Найнджъл Фараж е с 1% пред лейбъристите - има 27%, а те 26.
 
От: Ненормалната Европа

На мен това са ми пожеланията, да си ги сложа пак::)

Много се надявам, че новите евродепутати няма да се занимават със сексуалното обучение на 4 годишни деца
и узаконяването на педерастията и други подобни простотии, а с икономически въпроси.
 
От: Ненормалната Европа

мммм да , дай им на националистите да рушат - никога не са създали нещо по-добро от концентрационен лагер и средства за масово унищожение на хора
 
От: Ненормалната Европа

мммм да , дай им на националистите да рушат - никога не са създали нещо по-добро от концентрационен лагер и средства за масово унищожение на хора

Първото нещо, което ще направи Мари Льо Пен ще бъде да изкара Франция от НАТО,
защото от нищо не ги пазел, казва тя.:)
Това в случай, че стане президент, което е твърде вероятно.
Във Франция възможността за предсрочни избори е голяма.

http://www.kp.ru/daily/26223/3106497/

Интервюто с нея е интересно.
.
 
Последно редактирано:
От: Ненормалната Европа

мммм да , дай им на националистите да рушат - никога не са създали нещо по-добро от концентрационен лагер и средства за масово унищожение на хора
Глупав си. Замълчи.
 
От: Ненормалната Европа

Първото нещо, което ще направи Мари Льо Пен ще бъде да изкара Франция от НАТО,
защото от нищо не ги пазел, казва тя.:)
Това в случай, че стане президент, което е твърде вероятно.
Във Франция възможността за предсрочни избори е голяма.

http://www.kp.ru/daily/26223/3106497/

Интервюто с нея е интересно.
.
интересно е наистина. може би си дава сметка, че единствено подобен популизъм я е довел на настоящата позиция и продължава в същия дух. интересно какво би се случило с френската икономика и социална система ако си отреже общия пазар. щото в момента положението им хич не е цветущо. и разбира се модерното днес лигавене пред путин и русия. да не се окаже и тя руска партия - като бат ви волен :lol:


Глупав си. Замълчи.

говори с доводи иначе не си хаби клавиатурата пич ,по-добре върни се лигави на видео на орбан.
 
От: Ненормалната Европа

Глупак.

Концентрационните лагери са измислени от демократична Англия, която по време на англо-бурската война е избила стотици хиляди жени и деца. Демократична Англия и САЩ сринаха София ВСВ и избиха над 2000 мирни жители.

Демократичен САЩ е виновен за смъртта на стотици милиони души за последните 50 години. Предизвикал е десетки войни и е окупирал не една суверенна държава.

Комунистическия режим е виновен за смъртта на стотици милиони души по света. Само психопатът Пол Пот в Камбоджа изтребва 2/3 от населението си.

Когато са управлявали националисти, България е била във възход. Водеща военна и икономическа сила в Европа. Това са фактите.
 
От: Ненормалната Европа

интересно е наистина. може би си дава сметка, че единствено подобен популизъм я е довел на настоящата позиция и продължава в същия дух. интересно какво би се случило с френската икономика и социална система ако си отреже общия пазар. щото в момента положението им хич не е цветущо. и разбира се модерното днес лигавене пред путин и русия. да не се окаже и тя руска партия - като бат ви волен :lol:
Партията, чийто лидер е Мари Льо Пен съществува от над 40 години и няма как да е на Путин, нито на Волен!
Съветвам те да прочетеш интервюто й от линка, който пуснах - Заповедите на ЕС се диктуват от САЩ и понякога от Германия, казва тя.
След излагацията на ЕС с Украйна, вече всеки човек знае, че това е истина.
Между другото, Мари Льо Пен не крие, че се възхищава на Путин, защото го смята за патриот.:)
За Волен Сидеров мнението й е друго и също не го крие - поне факта, че не биха приели Атака
и унгарската националистическа партия в коалиция, защото много се различавали разбиранията им с тях.:)
Сърчни в Гошо и ще ти излязат много нейни изказвания, вместо да пишеш наизуст.
 
От: Ненормалната Европа

Фараж: ЕС имаше пряка роля в преврата в Украйна

"Европейският проект е заченат в лъжа - че ще бъде за търговия и сътрудничество, а на хората не беше казано, че целта е създаването на Съединени европейски щати. През 2005 г. Франция и Холандия отхвърлиха конституцията на ЕС, много други щяха да направят същото, ако имаха възможност, и тя бе препакетирана от Брюксел като Лисабонски договор. Искам не само Великобритания да напусне ЕС, а Европа да излезе от тази организация", каза още британският евроскептик.

А еврогейците квичат на умряло под статията :lol:
 
От: Ненормалната Европа

Фараж: ЕС имаше пряка роля в преврата в Украйна

А еврогейците квичат на умряло под статията :lol:

Квичат и още как, а ако забелязваш - пак Путин е виновен за всичко!:-o

Едно е истина - не ги кефим нещо, за съжаление.
Може пак да измислят да ограничат работата за българи и румънци в ЕС
и тогава наистина ще стане страшно с оцеляването.
 
От: Ненормалната Европа

Фураж говори истини за ЕС, но другите неща са смешни. Смисъл, на мен не ми пречи това, че говори срещу нас и румънците, смешно ми е че и дума не казва за ислямистките орди от Пакистан, Афганистан, милионите индийци и китайци, които са завладели острова. Но да се оправят, тия островитяни без това са плод на вековно кръвосмешение :lol: Дано обаче излязат от ЕС, това ще е началото на края на еврогейската кочина.
 
От: Ненормалната Европа

Фураж говори истини за ЕС, но другите неща са смешни. Смисъл, на мен не ми пречи това, че говори срещу нас и румънците, смешно ми е че и дума не казва за ислямистките орди от Пакистан, Афганистан, милионите индийци и китайци, които са завладели острова. Но да се оправят, тия островитяни без това са плод на вековно кръвосмешение :lol: Дано обаче излязат от ЕС, това ще е началото на края на еврогейската кочина.

Той ако заговори за тия от от Пакистан, Афганистан и т.н., нали тия ще излезнат на протести и ще почнат да реват за дискриминиация. Ама и тоя няма да издържи много време на принципите си според мен. ЕС не виждам как ще се разпадне, но най-вероятно ще се променят няколко закона тук там.
 
От: Ненормалната Европа

7379414o.jpg
 
Абе сега гледах за малко по БТВ-ту сутрешния блок, тая водещата да не би да е роднина на Кончита Вутрст?
Или просто вече е модерно да слагат по-така...
 
От: Ненормалната Европа

Не се бутайте, има места за всички!

за гейовете - гей протест
за нормалните - анти-гей протест - на 21 юни в София; инфо тук - https://www.facebook.com/events/504112593049312/

има петиция против новия парад - http://www.change.org/petitions/до-...веждане-на-анти-гей-шествие-и-концерт-2#share

модерно мислещите може да се подпишат :D
 
От: Ненормалната Европа

Като гледам кои са застанали стещу гей парада, много интересен ден се очертава :-o
 
От: От: Ненормалната Европа

има петиция против новия парад - http://www.change.org/petitions/до-...веждане-на-анти-гей-шествие-и-концерт-2#share

модерно мислещите може да се подпишат :D
Вижда се добре колко педали и хетерофоби има в България, около 550 човека. Що не си купят един панелен блок, да си живуркат вътре и да не ни занимават с глупостите си :lol:
 
От: Ненормалната Европа

И ето едно от нещата, за които съм писал тук. Гнусна гей пропаганда предназначена за деца.

1619643_608644029184936_554517704_n.jpg


цялата гняс тука във ФБ

Ако някой, някой ден, даде на децата ми такова нещо, нема да му се верва ;)
 

Горе