Ненормалната Европа

От: Ненормалната Европа

Върви си изглади бръчките, че да ти ходят на гладкия мозък - ти/тя

Аха ти си от третия пол, дето скоро и за тях трябва да праят тоалетни в заведенията, каква ли картинка ще сложат на вратата, някой кончита вурст може би
 
От: Ненормалната Европа

боли ме фара за Франция и Англия, гроздето кисело стана - все тая било :lol:
Ако бяхме като тях и аз щях да съм националист
Ти слабоумен ли си? Не е кисело гроздето. Изборите са за евродепутати и в две от най-големите държави победиха националисти. В Гърция са трети, за другите не съм гледал. Очаквай, че на следващите европейски избори, няма да са само от Англия и Франция.
 
От: Ненормалната Европа

Ти слабоумен ли си? Не е кисело гроздето. Изборите са за евродепутати и в две от най-големите държави победиха националисти. В Гърция са трети, за другите не съм гледал. Очаквай, че на следващите европейски избори, няма да са само от Англия и Франция.

Не бягай от темата - пак ти казвам - боли ма онуй, какво става в европата - кажи за осирането на българските националисти ,християнски ценности ,семейни ценности ,потурите, патриархата, антиевропата и другите простотии

Аха ти си от третия пол, дето скоро и за тях трябва да праят тоалетни в заведенията, каква ли картинка ще сложат на вратата, някой кончита вурст може би
явно само в кенефите висиш, че си запознат. кажи и ти - ко стана, дей атака, дей нфсб, дей българския интерес?

само лаете по форумите, нещастници:lol:
 
От: Ненормалната Европа

Ти къде видя националисти? АТАКА ли са националисти? Аре по-сериозно.
 
От: Ненормалната Европа

Ти къде видя националисти? АТАКА ли са националисти? Аре по-сериозно.

то и каракачанов явно не е, щото не му правите машала
и де е българския национализъм, А?
айде сериозно
 
От: Ненормалната Европа

Не бягай от темата - пак ти казвам - боли ма онуй, какво става в европата - кажи за осирането на българските националисти ,християнски ценности ,семейни ценности ,потурите, патриархата, антиевропата и другите простотии

явно само в кенефите висиш, че си запознат. кажи и ти - ко стана, дей атака, дей нфсб, дей българския интерес?

само лаете по форумите, нещастници:lol:

Аве болен мозък що трябва да съм националист, че да мразя такива гейчета като тебе, дет се радват на избора за Евровизия - Кончита Вурст
 
От: Ненормалната Европа

Каракачанов пък какъв националист е :lol: Колкото МВРО има общо с историческата организация, толкоз е и той националист.
 
От: Ненормалната Европа

е тъй де - ДЕ СТЕ БРЕ? само у форумите?
 
От: Ненормалната Европа

Не бягай от темата - пак ти казвам - боли ма онуй, какво става в европата - кажи за осирането на българските националисти ,християнски ценности ,семейни ценности ,потурите, патриархата, антиевропата и другите простотии

явно само в кенефите висиш, че си запознат. кажи и ти - ко стана, дей атака, дей нфсб, дей българския интерес?

само лаете по форумите, нещастници:lol:

О, Касиопея си има мъжка версия. От врата и с бутонките напред. Пич, малко по-спокойно ако го даваш ще се чуе и тезата, която се опитваш да лансираш.
 
От: Ненормалната Европа

О, Касиопея си има мъжка версия. От врата и с бутонките напред. Пич, малко по-спокойно ако го даваш ще се чуе и тезата, която се опитваш да лансираш.

надали, мила, тия са си заврели главите в гъзо :beer:

пп. дадох си честното мнение в една тема извън политика и ме ошариха веднага - няма споко:p
 
От: Ненормалната Европа

е тъй де - ДЕ СТЕ БРЕ? само у форумите?
А ти де си бре, регистрира се тука да спамиш ли? Внимавай от злорадстване да не те хване запек.
 
От: Ненормалната Европа

що да спамя? питам най-върлите в тяхната тема - и отговор чакам
почивка - сергей ще говори
 
От: Ненормалната Европа

надали, мила, тия са си заврели главите в гъзо :beer:

пп. дадох си честното мнение в една тема извън политика и ме ошариха веднага - няма споко:p
Ами що се опитваш да им промениш мнението тогава ? Особено по тоя начин нищо няма да постигнеш, мили.
 
От: Ненормалната Европа

Ами що се опитваш да им промениш мнението тогава ? Особено по тоя начин нищо няма да постигнеш, мили.

въобще не искам да променям никого. нито искам да постигна нещо. искам отговор от националисти какво става днес у нас.
щото кучетата си лаят, кервана си върви - тия
кончита си пее и трупа успехи - ония
и смисъл няма в напъните им - пак на тия
 
От: Ненормалната Европа

що да спамя? питам най-върлите в тяхната тема - и отговор чакам
почивка - сергей ще говори

Обясних ти що националистите не печелят - щото няма националистическа партия, зат'ва.

А Кончита не пее, обясних ти що. Ако си прекалено тъп да схванеш, то си е за теб.
 
От: Ненормалната Европа

въобще не искам да променям никого. нито искам да постигна нещо. искам отговор от националисти какво става днес у нас.
щото кучетата си лаят, кервана си върви - тия
кончита си пее и трупа успехи - ония
и смисъл няма в напъните им - пак на тия


Време беше някой пидирас да се престраши да пише в тази тема и да отстоява пидераска позиция, мислише че ще набереш репутация ли
 
От: Ненормалната Европа

Обясних ти що националистите не печелят - щото няма националистическа партия, зат'ва.

А Кончита не пее, обясних ти що. Ако си прекалено тъп да схванеш, то си е за теб.

аха, значи сега няма ли сте партия. да оплачеш българския национализъм значи ,всички тия знамена ,лозунги ,страсти последната година (и не само) са били само фишеци?

Време беше някой пидирас да се престраши да пише в тази тема и да отстоява пидераска позиция, мислише че ще набереш репутация ли

Ти за това ли пишеш тук - щото си пидерас и търсиш репутация? Пиши щом ти олеква :lol: успех!
 
От: Ненормалната Европа

Резултатите от изборите в Дания и Франция са, че победители са партии, твърдо критикуващи сегашното положение в ЕС.
Във Франция на първо място с 25% е крайно дясната партия "Народен фронт" на Марин Льо Пен,
която от самото начало беше против намесата на САЩ и ЕС в Украйна и неведнъж се е изказвала в прав текст,
че от сегашната Европа печелят само Германия и Англия.

На Кай Рен така и не можах да му схвана позицията.:rolleyes:

Много се надявам, че новите евродепутати няма да се занимават със сексуалното обучение на 4 годишни деца
и узаконяването на педерастията и други подобни простотии, а с икономически въпроси.
 
От: Ненормалната Европа

И аз не му схванах позицията, тръгна да защитава гейовете, пък след туй се обяви против националистите, ама май си е гей
 

Горе