Ненормалната Европа

От: Ненормалната Европа

Аз съм последователен Тео, а ти се опитваш да се намесваш в чужд спор и не допринасяш с нищо за него. Обясних ти като на човек, не вдяваш, какво да направя? А и син нямам, дай Боже един ден да имам и задължително ще му обесня.
А защо спора да е чужд ? Всеки има право да даде мнение по темата, а неговите постове са тъкмо на място, така че допринасят и то много !
 
От: Ненормалната Европа

Защото е главно между нас двамата. Нямам против да споря с господин Тео, който е известен хомофил, но просто горкия не може да формулира собствена теза. Включва се, опитва се нещо да каже и после се фръцва, и престава да пише. Общо взето се държи като трол в мензис.
 
От: От: Ненормалната Европа

Защото е главно между нас двамата. Нямам против да споря с господин Тео, който е известен хомофил, но просто горкия не може да формулира собствена теза. Включва се, опитва се нещо да каже и после се фръцва, и престава да пише. Общо взето се държи като трол в мензис.

Явно знаеш от първа ръка що е то трол в мензис, това настрана.

Аз не съм хомофил, аз съм неофашистофоб [sic!]
 
От: Ненормалната Европа

Чета спора и викам си "я да видя чичо гугъл какво ще покаже по следните търсения " Педофили Русия ; Педофили ЕС"

И ето какво изкарва на първа страница

* Русия се затваря за педофили
* Холандия се сдоби и с партия на педофилите

Не съм привърженик нито на ЕС нито на Русия, но като безпристрастен читател това излиза. Всеки може да си сметне за него къде какво се случва по темата с педофилите.
 
От: Ненормалната Европа

Чета спора и викам си "я да видя чичо гугъл какво ще покаже по следните търсения " Педофили Русия ; Педофили ЕС"

И ето какво изкарва на първа страница

* Русия се затваря за педофили
* Холандия се сдоби и с партия на педофилите



Не съм привърженик нито на ЕС нито на Русия, но като безпристрастен читател това излиза. Всеки може да си сметне за него къде какво се случва по темата с педофилите.
Нерде Ямбул - нерде Самбул ! Какво общо има педофилията с правата на хомосексуалистите ? Ти правиш ли разлика между двете изобщо ?
 
От: Ненормалната Европа

Има много общо, просто не си запозната с темата. По-късно ще ти посоча конкретни изследвания, които показват каква част от хомосексуалистите са И педофили.
 
От: От: Ненормалната Европа

Защото е главно между нас двамата.
Ако искаш да си хортуваме само двамката, да си спретнем една вечеря на свещи... Тук обаче е форум и е невъзпитано да пъдим хората, за да се усамотим. А и не виждам да гониш твои съмишленици...
 
От: От: Ненормалната Европа

Ако искаш да си хортуваме само двамката, да си спретнем една вечеря на свещи... Тук обаче е форум и е невъзпитано да пъдим хората, за да се усамотим. А и не виждам да гониш твои съмишленици...

Аааа, и други подслушваме в темата. Канете се на вечери на свещи, но не забравяйте да си развиете тезата..:)
Както сте разбрали, изцяло подкрепям тезата на redrum.
Много взе да се парадира и да ни навират тази "различност", а за гей парадите изобщо ще замълча - от толерантност.:rolleyes:
Скоро ще вкарат законово и други нелицеприятни неща, ще видите.
За съжаление, натам отиват нещата с такива евродепутати.:?
 
От: Ненормалната Европа

Темата заскучня и се превърна в скайп чат. Поне се пише на кирилица, макар и вече с доста грешки - явно се трупа умора в спора.
Липсват ми снимките на дефлорирани комари и прегърнати крабове в атлазени парцалки...
 
От: От: Ненормалната Европа

Много взе да се парадира и да ни навират тази "различност", а за гей парадите изобщо ще замълча - от толерантност.

Да си чул да има паради на четящите вестници ? Няма и да чуеш, щото няма ! Парадите имат за цел да ''парадират'' т.е. да демонстрират - в случая нещо, което обществото отказва да приеме. Ако никой не се възмущава и даже не обръща внимание на еднополовата любов, желанието за демонстрация ще отпадне автоматично. Току-виж и хомосексуализмът изчезне, поради липса на интерес от страна на обществото. - последното беше първоаприлска !:|
 
От: Ненормалната Европа

Темата заскучня и се превърна в скайп чат. Поне се пише на кирилица, макар и вече с доста грешки - явно се трупа умора в спора.
Липсват ми снимките на дефлорирани комари и прегърнати крабове в атлазени парцалки...
Не виждам да си допринесъл с нещо по темата. Навярно очакваше да пусна снимки с употребата на любимите ти плодове и зеленчуци. Не се прави на много грамотен, защото не си. Имаме си вече един Тео в темата, или пиши нещо смислено, или не пиши.
 
Последно редактирано:
От: От: От: Ненормалната Европа

Да си чул да има паради на четящите вестници ? Няма и да чуеш, щото няма ! Парадите имат за цел да ''парадират'' т.е. да демонстрират - в случая нещо, което обществото отказва да приеме. Ако никой не се възмущава и даже не обръща внимание на еднополовата любов, желанието за демонстрация ще отпадне автоматично. Току-виж и хомосексуализмът изчезне, поради липса на интерес от страна на обществото. - последното беше първоаприлска !:|
А защо в обществата, които открито приемат и поощряват хомосексуализма, продължава да има паради? :) Тая теза пък е толкова забавна. В Германия примерно, кой ги дискриминира с нещо? Ако не ми пукаше за форума, щях да ти пусна снимки да видиш за какви изроди става въпрос.
 
От: От: Ненормалната Европа

Явно знаеш от първа ръка що е то трол в мензис, това настрана.

Аз не съм хомофил, аз съм неофашистофоб [sic!]
Значи човек, който защитава традиционните ценности на народа си е неофашист, така ли? А демокрадът, подкрепя практиките от древна Гърция, т.е. педерастията?
 
От: Ненормалната Европа

Може пък немските гейове да парадират пред руските власти своята сексуалност, знаеш ли ги.... Ще се наложи да се съглася, че когато решат наистина да парадират със своята сексуалност - прекаляват, но аз наистина мисля, че ако не им се обръща такова внимание, те ще спрат да афишират различността си. Сега се дразнят, че хората не ги приемат (някои даже ги мразят и нападат) и те на свой решават да ги дразнят и така до безкрайност. Бих призовала и гейовете да бъдат толерантни към тесногръдите хора, но те пък никой не нападат (и физически) и не искат отнемане на правата му... освен на хомофобите, разбира се.
 
От: От: От: Ненормалната Европа

Хомосексуализъм и сексуално блудство с деца

В горната статия има над 100 цитата от научни трудове, изследвания и какво ли още не по темата. После ми твърдете, че няма връзка.

Давам само реален пример с тази новина. Прави впечатление следното нещо:

клиентът му е активен хомосексуалист, който дълго време не е имал полови контакти с приятеля си.
 
От: Ненормалната Европа

Може пък немските гейове да парадират пред руските власти своята сексуалност, знаеш ли ги.... Ще се наложи да се съглася, че когато решат наистина да парадират със своята сексуалност - прекаляват, но аз наистина мисля, че ако не им се обръща такова внимание, те ще спрат да афишират различността си. Сега се дразнят, че хората не ги приемат (някои даже ги мразят и нападат) и те на свой решават да ги дразнят и така до безкрайност. Бих призовала и гейовете да бъдат толерантни към тесногръдите хора, но те пък никой не нападат (и физически) и не искат отнемане на правата му... освен на хомофобите, разбира се.
Може да парадират и пред Бога слънце, нали? Факт е, че тезата ти е грешна. Парадирането е с цел показ на политическа сила, а не нещо друго. Никой не е длъжен да приема другите, това зависи от личната му преценка. Както не ми е приятно да виждам жени с космати крака, така не ми е приятно да виждам двама мъже да се целуват. Нямам ли право да не ми е приятно или задължително трябва да харесвам всичко, което виждам?
 
От: Ненормалната Европа

Може да парадират и пред Бога слънце, нали? Факт е, че тезата ти е грешна. Парадирането е с цел показ на политическа сила, а не нещо друго. Никой не е длъжен да приема другите, това зависи от личната му преценка. Както не ми е приятно да виждам жени с космати крака, така не ми е приятно да виждам двама мъже да се целуват. Нямам ли право да не ми е приятно или задължително трябва да харесвам всичко, което виждам?
Естествено, че имаш право да не харесваш нещо, но не може да искаш да се забрани и изкорени, както не можеш да задължиш лелките да си бръснат краката. С някои неща просто трябва да се примириш... Лека нощ !
 
От: Ненормалната Европа

Къде съм казал, че искам хомосексуалните отношения да се забранят или да се изкоренят? Просто не искам да се натрапват на нас, нормалните, нито да се пропагандират като нещо здравословно и препоръчително на подрастващите.
 

Горе