Ненормалната Европа

По добре гей активист, отколкото
фанатизиран в политиката идиот :)

Ще емигрирам разбира се, но когато му дойде времето, няма да позволя децата ми да живеят в тази клоака...
И някакви скапани комуняги да им се правят на тарикати.

Всепак колкото и да се правиш на интересн тук, реално си гола вода и трябва да благодарен че изобщо имаш възможноста да имаш допирни точки с капацитет като мен, па била и г-точка :)
 
От: Ненормалната Европа

А то щото гей активизма (лгтб) не е политическо течение, нали? :lol: С една дума, хем си педал, хем си фанатизиран в политиката идиот.
 
От: Re: Ненормалната Европа

Всепак колкото и да се правиш на интересн тук, реално си гола вода и трябва да благодарен че изобщо имаш възможноста да имаш допирни точки с капацитет като мен, па била и г-точка :)
О, благодарен съм. Такива тролове като тебе не се срещат всеки ден. Реално погледнато, има голяма вероятност, всичките ти истории да са лъжа и измама :lol:
 
Re: От: Ненормалната Европа

А то щото гей активизма (лгтб) не е политическо течение, нали? :lol: С една дума, хем си педал, хем си фанатизиран в политиката идиот.

Ето... същия си като никс.. пропит от малоумни идеи... ти ако беше умен никога нямаше да стигнеш до това ниво на ограничено мислене.
каква е разликата между теб и футболен запалянко?

Дали вярваш в алах в християнство или в някаква политическа система, ти вече си бита карта и си в тежест на обществото.
Лошото е че винаги се намират лабилни младежи в дупка, които ще ти се вържат на глупостите.

Но винаги има нужда от скапан електорат и евтина работна ръка, така че дерзай
 
От: Ненормалната Европа

Разликата между мен и теб е, че аз мога да си аргументирам позициите :) От кога пък на егоист като теб му е запукало за обществото, че и като тежест ме определи :lol: По-добре сподели някоя бизнес идея, не се опитвай да правиш дискусии на някаква политическа тема, защото си леко неграмотен. Живи и здрави.
 
Не съм луд за да се вълнувам от политика, отивам да зарибя някоя кифла ф ахато по-добре.
Може да иска да ми направи масаж на простатата докато чекна гаджето и.
 
От: Re: Ненормалната Европа

Не съм луд за да се вълнувам от политика, отивам да зарибя някоя кифла ф ахато по-добре.
Може да иска да ми направи масаж на простатата докато чекна гаджето и.
Или жена ти те обслужва с дилдо-колан, а ти се правиш на големия тъпкач по форумите :lol:
 
Re: От: Re: Ненормалната Европа

Или жена ти те обслужва с дилдо-колан, а ти се правиш на големия тъпкач по форумите :lol:

Ето пак?

Какъв е проблема да ме обслужва с дилдо колан ако това ни кефи?
Завиждаш ли какво?
 
От: Ненормалната Европа

Нищо, все ми е тая. Но като си пасивен, не се прави на активен ;)
 
Re: От: Ненормалната Европа

Трия го че е доста сложно за кон с капаци да го осъзнае...
 
Re: От: Ненормалната Европа

Нищо, все ми е тая. Но като си пасивен, не се прави на активен ;)

Теб те шиба ежедневно злобата, зависта и омразата...
По добре пасивен гей, отколкото активен свиркаджия като теб :)
 
От: Re: От: Ненормалната Европа

Теб те шиба ежедневно злобата, зависта и омразата...
По добре пасивен гей, отколкото активен свиркаджия като теб :)
Свирки не правя Муньо, това са женски похвати. Аз не съм джендърно независим като теб :lol:
 
От: Re: От: Ненормалната Европа

Свирки не правя Муньо, това са женски похвати. Аз не съм джендърно независим като теб :lol:

Не мислиш ли, че темата ТИ като цяло е "мъртво-родена"?
Постулираш в началото някакъв тип морални ценности, но всъщност не е ясно с какво са по-правилни и приемливи от ценностите на другите.
Много неща за теб може да са представени като жестокост, която е далече от твоите представи за цивилизованост, но това не прави като цяло хората и европейските ценности лоши.
Разбирам патриотизма и желанието ти България и държавата, в която си роден, да е важна и значима като име и култура, с която да се съобразяват, но аз мисля, предателството, сервилността и въобще незначителността ни като достойни партньори, на които да се разчита са направили от имиджа ни не много добра ... карикатура, оттам представа, а от там и отношение, заради които да имаме някакви претенции към законите на която и да е друга държава или морала там.
Както сам обичаш, да съветваш, си свободен, ако не ти хареса някога и се приеме закон неотговарящ ня твоите принципи и морал да заминеш ...къде? В Русия?!
До тогава (или докато това не е станало) позволи на хората свободно да си се възмущават в частност на определени престъпни и брутални малоумщини, но не и да заклеймяват цял един континент като недостоен да има място под слънцето.
Аз също мисля, че хомосексуализма е някакъв тип психическо отклонение, което обаче не се предава генетично. Не може и не се придобива, ако израснеш сред гейове. Това е много специфично лично усещане и разбиране за личността и нейното място и самоопределеност в света.
Казвам го, защото с голяма доза вероятност е възможно твоето дете да стане гей, дори да живее в хетеро семейство. Аргументът е, че повечето хомосексуалисти произлизат от хетеро-семейства. Аз съм виждала само едно обгрижвано петнадесетгодишно момиче от лесбийки. Беше и си е прекрасно възпитано, нежно създание-хетеро!
Ако се узаконят хомо-браковете, аз ще искам и допълнение- не бащите да трябва да плащат символичните 50 кинта издръжка за детето, което са направили на някоя жена, без да се излъжат да се оженят за нея, а пълна издръжка- ден по-ден, месец по месец, стотинка по стотинка, вкл. нематериални, които ще са нещо като "данък родителство".
Защото е по-страшно да зарежеш детето си без стотинка, било в дом или просто като зарежеш майката, отколкото това дете да е осигурено материално от двама родители хомо.

Надявам се, да си удовлетворен и да осъзнаеш, че подобна тема, колкото по-скоро се приеме за изчерпана, толкова по-добре. 8)
 
От: Ненормалната Европа

Не, не мисля.

Постулираш в началото някакъв тип морални ценности, но всъщност не е ясно с какво са по-правилни и приемливи от ценностите на другите.

С това, че са българските традиционни морални ценности.

Много неща за теб може да са представени като жестокост, която е далече от твоите представи за цивилизованост, но това не прави като цяло хората и европейските ценности лоши.
Напротив, прави ги пагубни.

Както сам обичаш, да съветваш, си свободен, ако не ти хареса някога и се приеме закон неотговарящ ня твоите принципи и морал да заминеш ...къде? В Русия?!
Аз съм си у дома и не смятам да ходя никъде. Аз защитавам традиционните разбирания на българите.

До тогава (или докато това не е станало) позволи на хората свободно да си се възмущават в частност на определени престъпни и брутални малоумщини, но не и да заклеймяват цял един континент като недостоен да има място под слънцето.
Не заклеймявам никой, просто констатирам фактите. Ако не се промени, Европа сама ще се унищожи.

Аз също мисля, че хомосексуализма е някакъв тип психическо отклонение, което обаче не се предава генетично. Не може и не се придобива, ако израснеш сред гейове. Това е много специфично лично усещане и разбиране за личността и нейното място и самоопределеност в света.
Попрочети малко за това кое и как определя и формира половата идентичност. Не смятам да ти изнасям лекции по психология, но е нелепо да твърдиш, че децата не копират моделите на поведение на родители си. А щом е отклонение, не трябва ли да се лекува?

Казвам го, защото с голяма доза вероятност е възможно твоето дете да стане гей
Не мисля. "Ставането" не е някакъв спонтанен процес, а си има причини.

Ако се узаконят хомо-браковете, аз ще искам и допълнение- не бащите да трябва да плащат символичните 50 кинта издръжка за детето, което са направили на някоя жена, без да се излъжат да се оженят за нея, а пълна издръжка- ден по-ден, месец по месец, стотинка по стотинка, вкл. нематериални, които ще са нещо като "данък родителство".
Защото е по-страшно да зарежеш детето си без стотинка, било в дом или просто като зарежеш майката, отколкото това дете да е осигурено материално от двама родители хомо.
А най-добре е детето да израстне в здраво и нормално семейство от майка и баща.

Надявам се, да си удовлетворен и да осъзнаеш, че подобна тема, колкото по-скоро се приеме за изчерпана, толкова по-добре.
Не мисля да приключвам темата, защото нещата от нея ме засягат пряко като родител и човек.
 
Добре де в гърция едно време всички ли са били лудаци че са се чекнели по дупарите редовно?

като ги влече, да си се рънготят, какво ми пука на мен че някой се пори с някого? както не ми дреме на какво прилича жена му на редрум, така не ми пука и как би изглеждал любовника му.
защо той тръгнал да мрънка че имало педали?
Завижда ли им?
Яд го е че му е провиснал задника и няма мераклии ли какво не разбирам ?
Къде заби от политика към ебня, маструбирай по-редовно и да не ти пука...
 
От: Ненормалната Европа

Много ограничено мислене, redrum... Какво ти пречат на теб, щом не ровят в твоя задник? Педерастията я има от хиляди години - Древен Египет, Рим, а в Древна Индия се е смятала за култ към божества, така че сега се наведи и си хвани палците на краката, защото това е съвсем нормално и традиционно, а всичките ти останали доводи за плод, който береш от едно доста дълго управление на една партия Майка, която е била мъж, но си е сменила пола, за да прикрие всички свои обратни наклонности :)
 
От: Ненормалната Европа

Може и да е от древността педерастията, но в последните години вече е активно и във властта,
а съчетанието е взривоопасно
- доказва го в момента педерасткото правителство на Украйна.
Не се правете, че падате от Марс, а четете под всяка новина в нета какво пишат хората,
защото всяко второ мнение е за гейЕвропата и как на всички им е писнало от лицемерие.
Темата тук си е ок.:)
 
Бъркаме спора.
Нека всеки да си прави кефа както иска, не ни пречи кой в коя дупка какво си вре.
Това което ме дразни е ПАРАДИРАНЕТО!

Бъди си гей, няма лошо, но не парадирай с това и да тръбиш виждате ли колко е хубаво да си гей и т.н.
Същото е и с лесбийките и със всичко.
Прайдове, паради, показност.

Просто държа да отбележа в рамките на темата, че предпочитам да съм педераЗ, отколкото партиен активист или да съм в някой лагер в белене или в сибир по политически причини.
Защото това дали парадираш със разпрания си задник или със промития си малоумен мозък на тема политика, няма разлика.

С какво ред е по добър от някой педал? че няма да си оцапа коленете на боядисана пейка в парка ли :)
 
От: Ненормалната Европа

С това, че са българските традиционни морални ценности.

Има ли някакъв кодекс или морална конституция, където да е установено кои и какви са българските морални ценности?
От кога и от кой са дефинирани и постановени?
От Крум или от Борис I?
Разбираш ли, че ти обяснявам как морала и ценностите не са по територия и националност а крайно субективни и лично-човешки.
Хомосексуализма няма нищо общо с морала. А с предразсъдъците на хората. Това са две много различни неща.

Какво мислиш за смъртното наказание например?

Аз съм ЗА! Но в България не вАжи. Това според българските традиционни ценности ли е или просто изключение от онези най-първите, преди да ни претопят в християнството.

Аз съм си у дома и не смятам да ходя никъде. Аз защитавам традиционните разбирания на българите.

Това го написах в случай че много започнат да се влияят от европейските закони и стане непоносимо за съвестта ти и достойнството, че има алтернатива къде да отидеш.


Попрочети малко за това кое и как определя и формира половата идентичност. Не смятам да ти изнасям лекции по психология, но е нелепо да твърдиш, че децата не копират моделите на поведение на родители си. А щом е отклонение, не трябва ли да се лекува?

Ама защо все аз да чета бе хора. Що ти не вземеш да попрочетеш, първо, по-внимателно какво съм ти написала и после да ми излизаш с клишета и надменни реплики, как си компетентен да изнесеш лекция, не че не можеш и не си чел, но коя съм аз, че да ми отделяш от времето и вниманието си.
Не искам лекция. Когато е трябвало съм ходила и съм слушала лекциите на хора, които са заслужавали, ти в конкретния случай се пробвай да ми отговориш, всички гейове в проценти произлезли от "здрави" хетеро-семейства, чие поведение са копирали и каква е причината да станат хомо? Защото аз съм сигурна, че не са родителите, ерго, ако родителите са хомо няма как да възпитат хомо-поколение.
Лечението е когато е болест и вреди на здравето. В случая гейовете не знам как си вредят на здравето както и на твоето, щом няма как да те заразят с гейство.

Не мисля. "Ставането" не е някакъв спонтанен процес, а си има причини.

И с какво твоето дете е застраховано от тези причини? С това че вие с жена ти сте "здраво семейство"? Да се подесетя, какво според теб се е случило на Мариус Куркински и каква е била причината, след като и той произлиза от хетеро-семейство? Ако синът ти каже че му харесва повече да си играе с Тошко, отколкото с Петя и така малко по малко оцени, че с Тошко му е по-добре и в интимен план, ти как точно ще ... го "излекуваш"?

А най-добре е детето да израстне в здраво и нормално семейство от майка и баща.
...баби и дядовци, вучо, леля, свако и братовчеди, куче, котка, хамстер и рибки. Амин!


Не мисля да приключвам темата, защото нещата от нея ме засягат пряко като родител и човек.

Твоя Воля! Дано наистина не те засегнат нещата, които споделяш, тогава темата едва ли ще ти помогне, или българският традиционен морал.
 
От: Ненормалната Европа

Много ограничено мислене, redrum... Какво ти пречат на теб, щом не ровят в твоя задник? Педерастията я има от хиляди години - Древен Египет, Рим, а в Древна Индия се е смятала за култ към божества, така че сега се наведи и си хвани палците на краката, защото това е съвсем нормално и традиционно, а всичките ти останали доводи за плод, който береш от едно доста дълго управление на една партия Майка, която е била мъж, но си е сменила пола, за да прикрие всички свои обратни наклонности :)
С промяната на законите ми ровят в задника. Не съм тръгнал да забранявам хомосексуализма, знам че ще го има и винаги го е имало. Само че, чрез разни методи става все по-масов и хора, които са с лабилна психика биват привличани в тези среди.
 

Горе