Ненормалната Европа

Re: От: Ненормалната Европа

С промяната на законите ми ровят в задника. Не съм тръгнал да забранявам хомосексуализма, знам че ще го има и винаги го е имало. Само че, чрез разни методи става все по-масов и хора, които са с лабилна психика биват привличани в тези среди.

Супер, може това да е плана на европа, психично болните и млабилните да нямат поколение и само умни и надарени мъже като нас да обогатяват генния фонд за идните поколения :)
Остава само да научат всички азиатци да са гейове и проблема с глобалното пренаселване е решен?
 
От: Ненормалната Европа

Има ли някакъв кодекс или морална конституция, където да е установено кои и какви са българските морални ценности?
От кога и от кой са дефинирани и постановени?
От Крум или от Борис I?
Разбираш ли, че ти обяснявам как морала и ценностите не са по територия и националност а крайно субективни и лично-човешки.
Хомосексуализма няма нищо общо с морала. А с предразсъдъците на хората. Това са две много различни неща.
Дефинирани са от традиционните разбирания на народа ни (трудолюбие, любов към семейството, към съпругата, любов към децата, честност, родолюбие и т.н.). Това, че не ги знаеш, не е мой проблем. Не съм надменен, само констатирам. Разбиранията на народа ни са свързани с патриархалното семейство и с християнската религия. Хомосексуализмът е грях според християнското разбиране и е падение на морала. Няма нищо субективно, всичко си е черно на бяло.

Това го написах в случай че много започнат да се влияят от европейските закони и стане непоносимо за съвестта ти и достойнството, че има алтернатива къде да отидеш.
Не мисля да ходя където и да е, пак казвам.

всички гейове в проценти произлезли от "здрави" хетеро-семейства, чие поведение са копирали и каква е причината да станат хомо? Защото аз съм сигурна, че не са родителите, ерго, ако родителите са хомо няма как да възпитат хомо-поколение.
Лечението е когато е болест и вреди на здравето. В случая гейовете не знам как си вредят на здравето както и на твоето, щом няма как да те заразят с гейство.
Причина да не се разрешава на хомосексуалисти да отглеждат деца:

ХОМОСЕКСУАЛИЗЪМ И СЕКСУАЛНО БЛУДСТВО С ДЕЦА

Какви рискове за здравето носи хомосексуализма:

РИСКОВЕ ЗА ЗДРАВЕТО, СВЪРЗАНИ С ХОМОСЕКСУАЛНИЯ НАЧИН НА ЖИВОТ

И с какво твоето дете е застраховано от тези причини? С това че вие с жена ти сте "здраво семейство"? Да се подесетя, какво според теб се е случило на Мариус Куркински и каква е била причината, след като и той произлиза от хетеро-семейство? Ако синът ти каже че му харесва повече да си играе с Тошко, отколкото с Петя и така малко по малко оцени, че с Тошко му е по-добре и в интимен план, ти как точно ще ... го "излекуваш"?
Не съм психиатър, за да ти давам съвети за сина ти. Има една книга, която можеш да си купиш и да прочетеш - Превенция на хомосексуалността - наръчник за родители

Твоя Воля! Дано наистина не те засегнат нещата, които споделяш, тогава темата едва ли ще ти помогне, или българският традиционен морал.
С измененията на законите, които се налагат от ЕС и Запада, тези неща засягат и мен, и теб. Гледай да възпиташ сина си както трябва, да му обясниш кое и как е нормално да се случва, за да не ти доведе зет някой ден.
 
От: Ненормалната Европа

Може и да е от древността педерастията, но в последните години вече е активно и във властта,
а съчетанието е взривоопасно
- доказва го в момента педерасткото правителство на Украйна.
Не се правете, че падате от Марс, а четете под всяка новина в нета какво пишат хората,
защото всяко второ мнение е за гейЕвропата и как на всички им е писнало от лицемерие.
Темата тук си е ок.:)
Според различни източници тук от 1/3 до 1/2 от политиците са такива.
 
От: Ненормалната Европа

С промяната на законите ми ровят в задника. Не съм тръгнал да забранявам хомосексуализма, знам че ще го има и винаги го е имало. Само че, чрез разни методи става все по-масов и хора, които са с лабилна психика биват привличани в тези среди.

Е те като са с лабилна психика по твоята ще залитнат към всичко, най-добре е да ги затворим за тяхно добро, пак по твойта логика. Няма такова понятие в обществото ни като "стъклен похлупак"

Или вече баш по твоята логика, всичко трябва да се забрани и от всякъде биг брадър да гледа за теб.
 
От: Ненормалната Европа

Не ми харесва тонът ти и че намеси синът ми!
На какво основание? Отговаряй за своя. Ако си мислиш, че като си прочел книжка-наръчник за полезна "превенция" е достатъчно, за да си застрахован, че детето ти няма да стане гей, значи си оптимист! А и излиза, че всички които не са я чели и не са хомосексуалисти са някакви късметлии. Каква е вероятността твоя син да стане гей? Ей така дай някакъв процент. Не се сравнявай с мен и моя, защото моят расте преобладаващо в неортодоксалната семейна среда. Но пък по равно прекарва време с баща си и с мен, както и с баба си и дядо си. Един ден, ако реши да е с отклонения ще е интересно да се определи, в кого е била причината. Защото за твоя ще е ясно че не сте вие с жена ти, а лошите му приятели и средата, защо не образованието и всички промиващи мозъка му информации в нета. Така и не разбрах, каква ще е причината, ако твоето дете стане гей? Ще се е разболял от ... немити ръце или кофти ваксина?

Педофилията и хомосексуализма са различни неща. Жалко, че академик-сексолог като теб се излага като ги смесва и ползва едното, за да се аргументира за другото.
Проституцията и наркоманията са много по-вредни за здравето и ... морала от гейството.
Реално, аз не мога да разбера защо и как ти пречат на теб конкретно гейовете?
Това като с пушачите и непушачите. Не искали да им димят и да ги тровят. Не ходете по места където се пуши. И закон въведоха, подведени от гадовете европейци.
Утре ако видя двама мъже да се целуват или жени трябва да им се наложи глоба!
Вероятно от филмите, които съм гледала и жестокостта на хората към гейовете, ме кара да не считам за по-морални и здрави жестоките хора.
Сигурно не би споделил, ако детето ти един ден се разболее от гейство. Но все пак, ако намериш начин за лечение свиркай да я махнем тази чума на века!

И като цяло има много по-интересни теми върху които да се разисква.

Нищо не каза за смъртната присъда?
Както и християнските разбирания на народа ни положили основите си след масовото убийство на Борис I.
Това е един светъл исторически пример, с който да се гордеем и да поддържаме като полезен за оцеляването ни като народ и нация.
И всички тези християни негейове и нелесбийки, които душат и убиват осемгодишни деца, а други пък и непълнолетни ръгат, мушкат и скачат и ритат до смърт свои връстници, защото са възпитани в едни български традиционни ценности. Които трябва да сме ги научили с времето, ама пусто като не са записани и като не се наливат остават неразбрани и неприложими.
 
От: Ненормалната Европа

Cassiopeia, много си далеко от темата.
Явно не си прочела за какво точно става въпрос
и си правиш волни съчинения - разсъждения.
В предните страници многократно всеки
си е обяснил тезата, но се вижда, че не си прочела
и затова спориш на "сляпо".
За твое сведение хомобраковете са вече узаконени,
включително и църковните и вече няма "ако",
както си написала.
За семейството първо ти започваш да пишеш,
а после се чудиш защо ти се отговаря за сина ти.
Впрочем, много странни за жена мнения
изказваш по тази тема.:rolleyes:
Не ми се струва нормално и единици ще са
жените, които ще са съгласни мъжете им да
спят и с тях и с "приятели".:)
 
От: Ненормалната Европа

Не е вярно, че не съм прочела, и споря "на сляпо".
Да, започвам да пиша за неговия син, защото той има син, потенциално застрашен, въпреки живеещ и израстващ в "здраво семейство" (според неговите разбирания).
Аз не твърдя, че моят син никога не би станал гей. Затова и ми е интересно той защо е толкова сигурен за неговия. И да си отговаря за него. Аз моя ще си го обичам всякакъв.

Има вероятност ти да не разбираш какво и защо защитавам.
Мнението ми е към Редрум. На теб няма какво да отговарям.
 
От: Ненормалната Европа

Офтопик;

Ксиопейке, що си се забулила така това не мяза на бг. жена.

Не е вярно, че не съм прочела, и споря "на сляпо".
Да, започвам да пиша за неговия син, защото той има син, потенциално застрашен, въпреки живеещ и израстващ в "здраво семейство" (според неговите разбирания).
Аз не твърдя, че моят син никога не би станал гей. Затова и ми е интересно той защо е толкова сигурен за неговия. И да си отговаря за него. Аз моя ще си го обичам всякакъв.

Има вероятност ти да не разбираш какво и защо защитавам.
Мнението ми е към Редрум. На теб няма какво да отговарям.
 
Ако има някой красавец младичък спортничък с хомосексуални наклонности, да пише, ако се харесаме, може да измислим някоя житейска радост и мимолетно удоволствие... Ще пуснем после снимки тук, да се изяде от яд редрума...
 
От: Re: Ненормалната Европа

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:
И на мъжко ли ще налиташ. :shock:
Ако има някой красавец младичък спортничък с хомосексуални наклонности, да пише, ако се харесаме, може да измислим някоя житейска радост и мимолетно удоволствие... Ще пуснем после снимки тук, да се изяде от яд редрума...
 
От: Re: Ненормалната Европа

Ако има някой красавец младичък спортничък с хомосексуални наклонности, да пише, ако се харесаме, може да измислим някоя житейска радост и мимолетно удоволствие... Ще пуснем после снимки тук, да се изяде от яд редрума...
Внимавай, да не стане след време да внасяш памперси от Китай :lol: Иначе какво да ме е яд мен, теб ще те боли задника ;)
 
От: Re: Ненормалната Европа

Не ми харесва тонът ти и че намеси синът ми!
На какво основание? Отговаряй за своя. Ако си мислиш, че като си прочел книжка-наръчник за полезна "превенция" е достатъчно, за да си застрахован, че детето ти няма да стане гей, значи си оптимист! А и излиза, че всички които не са я чели и не са хомосексуалисти са някакви късметлии. Каква е вероятността твоя син да стане гей? Ей така дай някакъв процент. Не се сравнявай с мен и моя, защото моят расте преобладаващо в неортодоксалната семейна среда. Но пък по равно прекарва време с баща си и с мен, както и с баба си и дядо си. Един ден, ако реши да е с отклонения ще е интересно да се определи, в кого е била причината. Защото за твоя ще е ясно че не сте вие с жена ти, а лошите му приятели и средата, защо не образованието и всички промиващи мозъка му информации в нета. Така и не разбрах, каква ще е причината, ако твоето дете стане гей? Ще се е разболял от ... немити ръце или кофти ваксина?
Синът ти щеш не щеш е замесен, защото е част от тая среда. Аз си нямам, все още, някой ден като имам обаче, ще знам какви грешки ДА НЕ допускам като родител. В това нещо лошо ли виждаш? Хомосексуалистите са под 3% от населението, така че сигурно вероятността моят нероден син да стане гей клони към 0. Поне ако забележа нещо, ще мога да му помогна да го преодолее, защото съм с ясното съзнание, че това е проблем, а не някакво си различие. Написал съм ти какви са обикновените причини за сексуалната трансформация при младежите, ако не си прочела, върни се и прочети.

Педофилията и хомосексуализма са различни неща. Жалко, че академик-сексолог като теб се излага като ги смесва и ползва едното, за да се аргументира за другото.
В статията, която ти дадох, се доказва, че са и не са различни неща. Има достатъчно цитати и източници, ако искаш мога да ти дам и няколко примера, които са ми направили впечатление от България и в които хомосексуалисти изнасилват малолетни и непълнолетни момчета. Мога да ти да пример, в който на гей фест в София се пусна филм за любовта между 12 годишно дете и полицай. С една дума, аз имам аргументи да смятам, че са свързани, без да съм секслолог.

Проституцията и наркоманията са много по-вредни за здравето и ... морала от гейството.
Говориш за различни и несвързани неща. Кой е казал, че не са?

Реално, аз не мога да разбера защо и как ти пречат на теб конкретно гейовете?
Пиша го за 10-ти път - Не гейовете, а гей активистите ми пречат ми с това, че искат да променят законите на държавата, в която живея и от там целия ред в обществото. Искат да променят конституцията и там да пише, че бракът не е съюз между мъж и жена, искат да променят семейния кодекс, искат да променят учебните програми в училищата, искат да въведат сексуално обучение в детските градини и прочее. Иначе с действията си, не ми пречат, ако не ги вършат с малолетни и непълнолетни лица.

Нищо не каза за смъртната присъда?
Както и християнските разбирания на народа ни положили основите си след масовото убийство на Борис I.
Това е един светъл исторически пример, с който да се гордеем и да поддържаме като полезен за оцеляването ни като народ и нация.
Одобрявам я при определени условия. Това с Борис I не е много ясно дали се е случило, нито дали християнството е било прието тогава. Със сигурност се знае, че Кубрат е бил християнин е учил в Константинопол.

И всички тези християни негейове и нелесбийки, които душат и убиват осемгодишни деца, а други пък и непълнолетни ръгат, мушкат и скачат и ритат до смърт свои връстници, защото са възпитани в едни български традиционни ценности. Които трябва да сме ги научили с времето, ама пусто като не са записани и като не се наливат остават неразбрани и неприложими.
Не разбирам защо оправдаваш едно психично отклонение (както сама го нарече) с други?
 
От: Ненормалната Европа

Е те като са с лабилна психика по твоята ще залитнат към всичко, най-добре е да ги затворим за тяхно добро, пак по твойта логика. Няма такова понятие в обществото ни като "стъклен похлупак"

Или вече баш по твоята логика, всичко трябва да се забрани и от всякъде биг брадър да гледа за теб.
Не се прави на луд, много добре знаеш, че младежите са лабилни и могат да тръгнат много по-лесно по лош път, отколкото един изградил се човек. Това е моята логика и като имаш дете, ще го разбереш. Няма любящ родител, който да стои и да не му пука какво прави детето му. Ако пък не ти пука, значи не си много умен. От една страна имаш пропаганда, най-различна, от другата си ти. И ако искаш детето ти да стане човек, трябва да се бориш срещу пропагандата, която го залива.
 
От: Ненормалната Европа

Не се прави на луд, много добре знаеш, че младежите са лабилни и могат да тръгнат много по-лесно по лош път, отколкото един изградил се човек. Това е моята логика и като имаш дете, ще го разбереш. Няма любящ родител, който да стои и да не му пука какво прави детето му. Ако пък не ти пука, значи не си много умен. От една страна имаш пропаганда, най-различна, от другата си ти. И ако искаш детето ти да стане човек, трябва да се бориш срещу пропагандата, която го залива.

Прав си родителят пази, но въпроса е от какво и кое е трябва да е забранено. Ако тръгнем по линия на забраната, то тогава няма да има никва нужда от родителя, щото ще е дерелиграл на друг това задължение.
Опасности има навсякъде няма как да живееш в стъклен похлупак това исках ти кажа по горе. А нещата принципно ги има в масс медиите - просто врътваш и си готов, но като излезе в общността там какво правиш. Трябва да е ясно от малко детето с моралният компас в който в повечето случаи е функция на родителя, от там насетне като излезе в общността това е тази котва, която ще е бъде между доброто и злото. А и да ти кажа, честно гейските прояви и пропагандата бледнеят пред тоталната простотия и архаичност и неглижиране в училищата.....
 
От: Ненормалната Европа

За да знаеш как да се защитиш от атака, трябва да знаеш че атаката съществува. Лично аз бих забранил пропагандата, а не деянията. Както казах, толерантен съм, стига да няма жертви - да си живеят. Има много хора, които са били такива и никога нищо не са искали от другите, а цялото общество ги е уважавало. Например - Георги Парцалев.
 
От: Ненормалната Европа

Офтопик;

Ксиопейке, що си се забулила така това не мяза на бг. жена.
Айде да оставим настрани синовете - родени, неродени, родителите винаги
ще си обичат децата, каквито и да станат, така е.
Обаче аз имам конкретно питане как би постъпила една бг жена,
да кажем Cassiopeia, ако мъжът й внезапно обърне палачинката
и започне да уважава освен нея, "приятелите" също.
Как мислите, дали ще го търпи и ще продължава да си го обича или ще го натири?:)
На думи е едно, в живота е друго.
 
От: Ненормалната Европа

Айде да оставим настрани синовете - родени, неродени, родителите винаги
ще си обичат децата, каквито и да станат, така е.
Обаче аз имам конкретно питане как би постъпила една бг жена,
да кажем Cassiopeia, ако мъжът й внезапно обърне палачинката
и започне да уважава освен нея, "приятелите" също.
Как мислите, дали ще го търпи и ще продължава да си го обича или ще го натири?:)
На думи е едно, в живота е друго.
Да я изостави заради мъж (да не пиша друг мъж :lol:)? :-o
 
Re: От: Ненормалната Европа

Да я изостави заради мъж (да не пиша друг мъж :lol:)? :-o

Аз нямам нищо против жена ми да спи с други жени?
Каква е разликата, освен в закостенялото ви мислене?
 
От: Re: От: Ненормалната Европа

Да не говорим, че две жени го правят красиво...

Аз нямам нищо против жена ми да спи с други жени?
Каква е разликата, освен в закостенялото ви мислене?
 
От: Ненормалната Европа

Защо наричаш нежеланието да споделяш партньора си с друг - "закостеняло мислене"? Мислиш си, че си много модерен, като целуваш жена си по устата, без да знаеш какво е лапала преди това? Е, предполагам вкуса ти харесва, както сам си признаваш.
 

Горе