Ненормалната Европа

От: Ненормалната Европа

Чудех се в коя тема да напиша това, и тък като е нещо ненормално и сме в Европа, го поствам тук:
РП няма да го коментирам, ама се сетих как се мяташе във въпроси за Путин лятоска бившият главнокомандващ силите на НАТО в Европа, четиризвездният адмирал Джеймс Ставридис :) Чуди се, чуди се, па се размекна и чак до литературата опря в "What Russian Literature Tells Us About Vladimir Putin’s World":

They see a dark world of forces aligned against them and will continue to use their traditional tools — a bitter reservoir of dark humor, superhuman endurance in the face of adversity, and a clever tactical approach — to try and carry the day. They are masters of playing a bad hand of cards well.

http://foreignpolicy.com/2015/06/02/what-russian-literature-tells-us-about-vladimir-putins-world/

Малко по-свободен превод от английски:

"Те (руснаците) смятат, че срещу тях са се обединили тъмни сили и затова и занапред ще продължат да използват традиционното си оръжие в своя нелек живот - богат запас от черен хумор, свръхчовешка издържливост пред лицето на неблагоприятните обстоятелства и умен тактически подход. Те майсторски играят дори с лоши карти.

Те правилно се смятат за наследници на нещо повече, отколкото на просто огромна страна. Те виждат в матушка Русия извор на дълбоки и мощни жизнени принципи, които се съчетават във философия. Те са невероятно издържливи под натиск и изпитват извратено удоволствие, че могат да преодолеят и победят всичко."
 
От: Ненормалната Европа

Фризьорка във Великобритания отказва да обслужва мюсюлмани, арестуваха я

Британската полиция е арестувала собственичка на фризьорски салон заради отказа ѝ да обслужва мюсюлмани, съобщават британски медии.

Нежеланието си да приема клиенти, изповядващи исляма, британката заявила чрез „Фейсбук".
 
От: От: Ненормалната Европа

От доста време не бях писал в темата, но няма как да не споделя този шедьовър.

Моят коментар - :oops: Ей Богу, в какви изродиски времена живеем :shock:

[video=youtube;CnbxO7P7Xnk]https://www.youtube.com/watch?v=CnbxO7P7Xnk[/video]

Това е по притеснително според мен.
 
От: Ненормалната Европа

Кажи честно, какъв урод трябва да си, за да измислиш подобна психария?
 
От: Ненормалната Европа

А забелязвате ли децата......... Просто който го е измислил това да се вкара в психиатрия (болен мозък е), общината която е позволила това да се извини и всички позволили да се уволнят, родителите които са позволили децата им да са там също глобени и децата да се следят защото само психопат би позволил детето му да присъства на това (даже не знам как да го нарека)...
 
От: Ненормалната Европа

12241101_10153527260766977_9195068237893934984_o.jpg

Лъч светлина :twisted:
 
От: Ненормалната Европа

Либерастите от години бучат по въпроса. Дори бяха направили следния фотошоп:

383975_10151055257190346_405922250345_21572539_1522286517_n.jpg
 
От: Ненормалната Европа

Малко фалшименто ми идва тази новина.

Не ти ли е неудобно да се заяждаш и да хейтиш. Има търсачки за целта, вместо да напишеш кухо заядливо мнение, можеше да провериш фалшименто ли е или не. Не се заяждай с мен, нищо не съм ти направил. Започваш да се излагаш вече...
 
От: Ненормалната Европа

Не ти ли е неудобно да се заяждаш и да хейтиш. Има търсачки за целта, вместо да напишеш кухо заядливо мнение, можеше да провериш фалшименто ли е или не. Не се заяждай с мен, нищо не съм ти направил. Започваш да се излагаш вече...

Спокойно бе Владко.
 
От: Ненормалната Европа

Спокойно бе Владко.

Аз съм спокоен, просто се дразня. Разбирам да съм ти направил нещо, да съм те ощетил, да съм те контрирал в някоя тема... Ама не съм, даже + репове съм ти давал. Нека си имаме уважението, защото ми губиш времето да отговарям на незаслужени и безсмислени обиди. Не знам дали се усещаш, но вървиш по стъпките на бластера, от което нищо полжително не можеш да очакваш, нито емоционално, нито финансово.
 
От: Ненормалната Европа

То това даже не е негърче!
Асъл негърчето беше голямо и кръгло - 2 слепени големи "курабии" със бял крем помежду им и с пръчици.
 
От: Ненормалната Европа

Задължително за гледане от всеки жител на страна в ЕС, който може да разбере казаното (знае руски) и се интересува защо идват новите имигранти и как ще свърши всичко:

[video]http://ok.ru/video/64640971284633-1[/video]

Глобалната режисура (Никита Михалков)

P.S. В Ютюб клипа го цензурират (премахват звука), затова не давам видео през интерфейса на форума.
 
От: Ненормалната Европа

Задължително за гледане от всеки жител на страна в ЕС, който може да разбере казаното (знае руски) и се интересува защо идват новите имигранти и как ще свърши всичко:

[video]http://ok.ru/video/64640971284633-1[/video]

Глобалната режисура (Никита Михалков)

P.S. В Ютюб клипа го цензурират (премахват звука), затова не давам видео през интерфейса на форума.
Е, хубава работа. А тези които не знаем руски, кучета ни яли?
 
От: Ненормалната Европа

Е, хубава работа. А тези които не знаем руски, кучета ни яли?

Наистина съжалявам. Бих го превел, но е прекалено дълго. Ако изкопам стенограма отнякъде, ще се опитам да я пусна на полуавтомат.

P.S. С автоматичните субтитри на ютюб не става, защото не е новинарски текстът - губи се смисълът.
 
От: Ненормалната Европа

Ако можеш да синтезираш в няколко точки пак ще е нещо.
 
От: Ненормалната Европа

Мога да пробвам на части и накратко:

1. Почва с доктрината Дълес. Не спори дали е автентична или е проект на КГБ с цел да отврати съветсите хора от консуматорския тип общество, но задава въпроса защо нещо, писано преди 70 години, се оказа истина до най-малки подробности. Заради ЦРУ, заради КГБ или заради нещо друго? Констатира факта, че това се случи независимо дали е бил автентичен документ или фалшификат.
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9...0%9E%D0%94%D1%8A%D0% BB%D0%B5%D1%81%E2%80%9C

[video=youtube;-txCrMtKM2c]https://www.youtube.com/watch?v=-txCrMtKM2c[/video]
 
От: Ненормалната Европа

След това минава към теорията на един евреин (не му запомних името, а съм чувал за нещо подобно само от обратната страна - примерно, покрай произхода на Ана-Фрида Люнстадт от АББА), че трябва да се стерилизират германските мъже (да се премахне "агресивния ген"), а германските жени да бъдат омешани с мъже от други националности. Тази теория не я обсъжда също, а я посочва само като база към следващото далеч по-важно изследване.

През 2005 немски професор по социология постоянно повтаря на лекциите си, че от 2015 до 2025 в Африка и Близкия Изток се очаква "младежки балон" - преобладаващо население (над 35%) на от15до30-годишни мъже. По-подробно - в следващия пост (трябва ми време да проверя източника)
 
Последно редактирано:

Горе