Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Колега, ти си като онези психопати, мазохисти, ксенофобои дето някой им каже нещо и ведгна го изкривят от своят призма на възприятия и го обърщат на мъченици и че те са правите и всички срещу тях.

Странна работа, ако намираш успокоение в това учение каквото и да е, не ми прече ама недей занимава целия форум, че някак си доста щизофренично изглежда от странни
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

@AM-RA
като те чета имаш дар слово не си хаби нервите за червените репички, аз в началото бях така и си го сменях в другия крачол,като ми даваха ред репичка.КАКТО КАЗА НЯКОЙ ТРЯБВА ДА СИ ПОЛЕЗЕН за да почнат със зелените!
 
От: Re: От: Re: От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Гарантирам ти не съм ти давал червена репутация в темата. Не знам защо не си виждаш репутациите - трябва да са в дясно. Дал съм ти червено едва в тази тема и се обосновах защо. Не знам кой ти е дал червено в темата на иван, но не съм аз и там също ти го казах (или в другата ти тема, не помня вече)

Явно на нас новите, не ни е позволено да виждаме кой ни дава репутацията, мислех че си ти заради заплахите които си съвпаднаха с обръщението в репутацията.
Прекалено лично взимаш нещата, вече казах няколко пъти че те харесвам и си ми приятен, не ме карай да изпадаме в дискретни обяснения и да не попадаме в не богоугодни сексуални влечения. :) Deal ?
 
Re: От: Re: От: Re: От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

... не попадаме в не богоугодни сексуални влечения. :) Deal ?

:lol: те и на мен хич не са ми угодни такива влечения. deal!
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Колега, ти си като онези психопати, мазохисти, ксенофобои дето някой им каже нещо и ведгна го изкривят от своят призма на възприятия и го обърщат на мъченици и че те са правите и всички срещу тях.

Странна работа, ако намираш успокоение в това учение каквото и да е, не ми прече ама недей занимава целия форум, че някак си доста щизофренично изглежда от странни

Ето пак, разбери че ти не си осъзнал собствената си същност. ти не познаваш своят персонален паралелен свят, колкото и малък да е той, а ме обиждаш и нападаш?

Темата не е за мен, темата е за това че е глупост да се гонят новите потребители с огромни червени точки, които ги заклеймяват като неблагонадеждни.
Кой ще ми прочете обявата така и ще реши да прави бизнес с мен, при положение че на челото ми с големи и червени букви пише, неблагонадежден?
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Два въпроса:

Показва ми само последните 5 репутации, как да видя кой ми е дал предишните 10 за да си записвам? :)

И как да махна да не ми излиза горе в ляво постоянно че имам нови съобщения, а се оказва че това са информации че някой е писал в тема в която съм писал и аз?



п.п. това е имитация на подпис:
---------------------------------------------------------------------------------------------------
АМММММММММММ / вдишайте / - РАААААААААААААА / издишайте /
повторете колкото пъти е необходимо и се вгледайте в себе си.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Ей тази секта добре ви учат, си изграждате защитна стена, ако малко намалят промивките ще стане по добър последовател от теб, не са ли ви учили да не се оплаквате а да приемате реалността си и да я промениете или викаш с мрънкане към победата - сори за офтопика.

Абе що си мислиш че всяка червена репа трябва да е с цел да се гонят новите, не мислиш че именно с тази тема ти настройващ едните срещу другите - накрая нали знаеш че резултата не е винаги приятен.

А за бизнес си има Итрейдър, пък ако си бизнесмен ще има някой в главата ти за да нямаш червени а зелени репи, и не си мисли че имиджа се гради с репите ;)
 
тези под 10 поста и под зелена репутация и без 10 дни регисрация и без право да пишат в пазара не виждат кой им я дава...

ограничен акаунт

това пък аз не го знаех, ще си пиша ника като давам на нови
 
От: От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

КЪМ ОБСЛУЖВАЩИЯ ПЕРСОНАЛ:

ПРЕМАХНЕТЕ РЕПУТАЦИЯТА ЗА ДА НЕ ВИ ГОНЯТ АКУЛИТЕ РИБАТА...

Заведението работи на самообслужване. Никои за нищо не ти е длъжен още по малко да се съобразява пък с изискванията ти. Обслужващ персонал може да викаш на леличките дето ти сменят нааканите гащи в детската градина... даже като се замисля и на тях не може.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Развалихте ми филма тази вечер с тази тема :D. Само едно забелязах като почнах да чета в началото темата автора беше зелен, а сега вече е червен защо ли? Няма да му подсказвам аз защото за подсказване се пише нали знаете, нека той сам да си прецени. ;)
 
От: От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Заведението работи на самообслужване. Никои за нищо не ти е длъжен още по малко да се съобразява пък с изискванията ти. Обслужващ персонал може да викаш на леличките дето ти сменят нааканите гащи в детската градина... даже като се замисля и на тях не може.

Ама така е, я ми тресни още едно червено за да ми дойде акъла и тичай за две бири от бакалията :)
 
От: Re: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

аз питам да теставаме ли с дефултните настоики как ще е ?

Няма оферта за мен, по-добре всичко да виждат и да няма ограничения от репите - може да се стандартизиран някви осреднени не експонцниални, колкото повече толкова по голяма тежест. Всички друго е безсмислено, винаги ще има недовлни спомням си навремето - пуснах една тема и си изядох нам си колко репи и негативизми, кво да правиш, не съм си бил камшика да рева или се чупя никога няма променя тези дето не искат се променят, кво да ми рефлектират и пречат - към новите да ми четат поста и ако още са афектирани една да теглят и да продължат напред, никой непрокопса без да де от себе си
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Развалихте ми филма тази вечер с тази тема :D. Само едно забелязах като почнах да чета в началото темата автора беше зелен, а сега вече е червен защо ли? Няма да му подсказвам аз защото за подсказване се пише нали знаете, нека той сам да си прецени. ;)

Като се осъзнаете, няма да има никакво значение дали съм червен или зелен, докато съм новобранец.
Злорадстваш или си си такъв по принцип?
 
От: От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Аз по рано, като писах че ще стане грозно не вярвате, вече автора е съгласен да получва шитни, айде лека от мен и го оставям на нощната смяна :D сутринта ше гледам дали сте направили рекорд за най-много постове по никое време :D
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Според мен автора на темата има право в частта че прекалено много червени репи се раздават на новите във форума и предполагам, че това със сигурност отказва доста от тях да продължават да пишат и ако продължавеме така накрая ще си останем банда заядливи старчета.

Това със сигурност вреди на развитието на форума и съвсем сериозно призовавам админите да вземат мерки срещу тази тенденция защото не може заради кефа на няколко стари потребителя да се подбива трудът който са положили за да създадат и развият този форум.

На колегите като Алън Фрот които много уважавам и на които съм сигурен че този форум не им е безразличен ще ги помоля следващият път когато тръгнат да раздават червени репутации за щяло или нещяло да помисля не само за това дали автора ги кефи а и за това дали това им действие е полезно за развитието на форума.

Това мнение го копирам, защото ми хареса много.

Иначе исках да питам - пробвали ли сте преди да се вижда публично кой дава каква репутация под всеки пост? Аз съм видял само един човек да дава много тъпо червена репутация и то не само на мен - просто ей така, и може би има смисъл да се вижда публично и да се знае кой какви ги върши, така ще може и да се компенсира като се види, че някой незаслужено е дал червено и новия мембър да не се чувства кофти и да знае, че има всякакви, въпреки, че пак ще кажа, само един човек съм видял да дава червено без причина аз лично...

Ако сте го пробвали преди и не става това с публичните репутации, ок, както вече стана ясно преди време, съм доста нов тук и сте пробвали разни неща, които на мен в последствие ми идват като идеи.
 
От: Re: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Няма оферта за мен, по-добре всичко да виждат и да няма ограничения от репите - може да се стандартизиран някви осреднени не експонцниални, колкото повече толкова по голяма тежест. Всички друго е безсмислено, винаги ще има недовлни спомням си навремето - пуснах една тема и си изядох нам си колко репи и негативизми, кво да правиш, не съм си бил камшика да рева или се чупя никога няма променя тези дето не искат се променят, кво да ми рефлектират и пречат - към новите да ми четат поста и ако още са афектирани една да теглят и да продължат напред, никой непрокопса без да де от себе си

Там е проблема, но не се притеснявай, не си само ти така. Повечето като усетят че е силно течението и им е по-лесно да го следват вместо да се опитат да го променят.

Така по-лесно се живурка нали?
Затова и вече си зеленичък предполагам.
Лесно и удобно :)


----------------------------

вдишай - издишай
АММММММММММ - РАААААААААА
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Като се осъзнаете, няма да има никакво значение дали съм червен или зелен, докато съм новобранец.
Злорадстваш или си си такъв по принцип?

Оооо далеч от истината си. За какво да злорадствам за това, че ти дават негативна репутация и се заяждаш с почти всички в темата ли? Не не съм такъв човек, просто исках да ти помогна за да не получаваш повече негативна репутация. И няма новобранец или старо куче това не е казарма, ако се държиш добре с всички останали ще си добре и ти. Това съвет от мен защото не съм лош човек и това което казва го казвам в твоя полза. Сега приятен приятна вечер на всички и усмихнат и щастлив ден утре. ;)
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Не бе истината е че съм платил на всички по 100 кинта за една зелена ряпа, и съм двоен агент в душата съм като теб обичам да съм заядивен мъченик и да съм отчелник и да се боря за човешкото изцерение, кво ти кажа съчувствам ти, не ги промених, но с пари всичко промених :D
 

Горе