Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

От: Re: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

на амоун заради китайското карго :) така че никс пръв позна днес :)

АБЕ КАК ЩЕ Е ПОЗНАЛ НИКСА? ТОЙ КАЗА ЧЕ ЩЕ СИ СМЕНИ НИКА АКО НЕ СЪМ КРЪЧМАРЯ!
да си измисля нов ник и му го сменяйте...

А аз не съм кръчмаря.
 
  • Like
Реакции: Brad
От: От: От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Ха, хааааааааа....дееееееее рърррррррррррррррррррррррррррр кръчмааааааааааааа

Каргото се скри този се появи, остава само да чакаме кога ще извади скриновете с вибраторите и кинтите

Това ако не е на каргото приятелката ще се откажа от ника си


Няма да ти е за първи път да си губиш ника, особено в този форум.

Кажи сега защо продаде кръчмата......за пиене нали ?

Ти така и китайката ще продадеш ако не си го направил вече.

PS

Не е каргото, този може да е нагаъл но има стил и начин на общуване което предполага прочитането на някоя и друга книжка нещо недостижимо за приятелката му от Илиенци, или поне не в този и живот.


Айде да си сменя ника тая стара кримка.
Аз му избирам ник АТИЛА!!!
 
От: Re: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

АБЕ КАК ЩЕ Е ПОЗНАЛ НИКСА? ТОЙ КАЗА ЧЕ ЩЕ СИ СМЕНИ НИКА АКО НЕ СЪМ КРЪЧМАРЯ!
да си измисля нов ник и му го сменяйте...

А аз не съм кръчмаря.
Амоуне, с тая тема ми падна в очите повече от случая, в който каза, че ако обръщаш внимание на жена ми щяла да роди близнаци. Тогава и аз бях нов - изпуснах си нервите и те понапсувах даже. Беше ми минало от тогава та досега ... Баси! Излагаш се!
 
От: Re: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Амоуне, с тая тема ми падна в очите повече от случая, в който каза, че ако обръщаш внимание на жена ми щяла да роди близнаци. Тогава и аз бях нов - изпуснах си нервите и те понапсувах даже. Беше ми минало от тогава та досега ... Баси! Излагаш се!

Напараво ми разби сърцето да го ева...
 
От: Re: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Напараво ми разби сърцето да го ева...
Нали се беше моралист ?!! И се бореше за правата на онеправданите и новобранците ... както и да е няма смисъл - живей с разбито сърце...
 
От: Re: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Нали се беше моралист ?!! И се бореше за правата на онеправданите и новобранците ... както и да е няма смисъл - живей с разбито сърце...

Какво общо има първото с второто?
И никога не съм бил първото.
И какво стана, като ги защитавам? някой присъедини ли се? не
даже от новобранци червени репи получих.
Затова не заслужавате нищо. освен да ви насипя и аз с големия чирпак червено, на всеки новобранец във форума.
Не съм амун и нямам нищо общо с него. е... почти нищо общо, но не съм той.

Ако заслужаваха защита новите, досега да бяха казали и те по някоя реплика, ама така е по лесно да търпиш ои да чакаш да мине пороя :)
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Това не е каргото, казвам ви го за последен път

Това е някоя от дебилните му приятелки които го успокоиха и върнаха във форума след като го бях отказал
 
От: Re: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Какво общо има първото с второто?
И никога не съм бил първото.
И какво стана, като ги защитавам? някой присъедини ли се? не
даже от новобранци червени репи получих.
Затова не заслужавате нищо. освен да ви насипя и аз с големия чирпак червено, на всеки новобранец във форума.
Не съм амун и нямам нищо общо с него. е... почти нищо общо, но не съм той.

Ако заслужаваха защита новите, досега да бяха казали и те по някоя реплика, ама така е по лесно да търпиш ои да чакаш да мине пороя :)


Да не си ламята бре?:)
 
Re: От: Re: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Не съм амун и нямам нищо общо с него. е... почти нищо общо, но не съм той.

Един от тримата? Въпреки, че лично аз ги смятам за 3 образа в една глава.
 
От: Re: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Какво общо има първото с второто?
И никога не съм бил първото.
И какво стана, като ги защитавам? някой присъедини ли се? не
даже от новобранци червени репи получих.
Затова не заслужавате нищо. освен да ви насипя и аз с големия чирпак червено, на всеки новобранец във форума.
Не съм амун и нямам нищо общо с него. е... почти нищо общо, но не съм той.

Ако заслужаваха защита новите, досега да бяха казали и те по някоя реплика, ама така е по лесно да търпиш ои да чакаш да мине пороя :)

Отдавна стана ясно, че си Амоун, или поне пишеш като него говориш, като него и пишеш от неговия компютър. Не взимам отношение по темата за репите защото не ми дреме за тях. Лошото е , че се представяш за друг. Доста се почудих дали да пиша въобще в тая тема ... но ме хвана яд някак си ... Имаш право да си който и да е и да мислиш каквото и да е. Аз ти казвам само, че ми падна в очите - това означава, че на мен ми е дремало в един момент ... Все още мисля, че си свестен човек, ама от постъпката ти ми се драйфа - честно. Рано, или късно ще ти се налага да работиш и с други хора, да го ева... трябва да ти дреме за името ти - и си пиши с другия ник, че ме дразни тоя..
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Амоуне, къде се изгуби, кат' на дърта баба мензиса. След кучешката тема се покри нещо, май те апе кучето, а? :lol::-o
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Тая тема усещам, че ще стане ЕПИЧНА, усещам включване от никс в близките минути.

стоинеф предлагам да го върнем в първи клас, като му изпраскаме 100 репи червени :lol: - това е в кръга на шегата, но ако има някой който трябвa да го червим, бройте ме и мене в темата :D
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Реших да успокоя новобранец изнервен от ряпи и пропуснах най-очевидното. Всъщност, леко се усъмних, но добре се справи AMOUN с втората ти "божествена" част от името. Тук само двама са ме нападали по един конкретен начин, който използва и ти в тази тема. Единия случай нападението беше от нещо дето така и не стана ясно точно от какъв пол е (възможно е пак да е поредния твой акаунт), а другия беше ти AMOUN-е.
И все пак заради проявената изобретателност те поздравявам. Допусна няколко едва забележими грешки, но следващия път (почти съм сигурен, че ще има такъв) се надявам да изнесеш по-добро представление. Сега си почини малко, изгради си нов персонаж и след някой друг месец може пак да пробваш.
 
От: Re: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Да не си ламята бре?:)

Не е ламята, тя е по тъпа и от него иначе досега да е бегала.....не че не е правила опити но гладът е по силен от свободата
 
От: От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Тая тема усещам, че ще стане ЕПИЧНА, усещам включване от никс в близките минути.

стоинеф предлагам да го върнем в първи клас, като му изпраскаме 100 репи червени :lol: - това е в кръга на шегата, но ако има някой който трябвa да го червим, бройте ме и мене в темата :D
Знаеш, че не съм по репите аз.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Е точно затова ще те правим червен.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Е точно затова ще те правим червен.

Правете ме. Хората с, които съм работил и работя знаят, че не репите определят кой съм аз.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

AlanFort, ако щеш се обиждай, но твоите репи за мен не струват почти нищо. Когато количеството пари от една валута е прекалено голямо, то стройността им е по-ниска. Същото би трябвало да важи и за твоите ряпи и е редно да се съобрази това в системата за репутациите. Все пак уж е бизнес форум и би трябвало да се съобразява с основни икономически закони. А stoineff ще го поздравя за позицията му във връзка с ряпите.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Абе той може да си говори колкото си иска, но ако стане червен ще почне да пуска теми, и кое не разбра, ще се цитирам " в рамките на шегата"?
 
Признавам си след втората страница наистина ме домързя да чета. Значи имаме потребител, който се оплаква от това, че не му уважавали мненията (същото което същият бе направил и е цитиран на втора страница). Имаме потребител който се заяжда с всеки, който изкаже мнение различно от неговото. Имаме потребител който се заканва и обещава разни си там виртуални способности да изскочат на бял свят.

WTF?

Признавам си, за да мога да вляза лесно в списъка на горния потребител - дадох ти червено. Не заради неграмотните ти мнения. Не за това, че не съм съгласен с теб. Дадох ти го заради арогантното поведение. Заради това, че в 5 последователни мнения, уважавани, поне от мен потребители се изказаха положително и ти дадоха съвети и ти пак с*а на метенето. Еми пич - проблема си е от твоя характер, а не, че някой се изживява като форумна акула.

И говорите за инфлация. Аз почнах с червено, нали? Ей ви и Каприз с висока репутация, ей ви и Вискяр с висока репутация, ей ви Редръм с висока репутация, ей ви и половината форум с висока репутация. Не защото има инфлация в точките или защото има форумни акули. Просто е - има хора с полезни мнения, има и такива с безполезни.

Аз съм от хората, които по принцип като са свободни на 15 минути цъка на какво е ново. Какво е новото ли? Появил се е Иванчо от не знам си кое село, наспамил 10 теми с "ндааа напълно съм съгласен", макар дори и тоя му отговор да няма общо с темата и след тва си пуснал 11тото мнение като собствена тема от типа: "продавам много як сайт, за заинтересованите на ЛС". Ай сиктир вече!

Червено слагам, защото Blinky беше писал някъде, че има miserable list, в който потребителите с ниска репутация не могат да публикуват линкове, а и имат ограничение за периода от време в които могат да пускат нови мнения.

Е аз се нагледах от всякакви кретени във форума. Ако мога по този начин да им попреча да си изтропат поредната доза кафяво вещество - ще го правя. Проблем? И да имат не ме интересува.
 

Горе