Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Да тук не е казарма аз шляпам зелена на всеки който допринася с нещо полезно на форума и го видя... :) предполагам и други а новите просто трябва да пишат смислени постове и ще са добре и без да допринасят...
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Не бе истината е че съм платил на всички по 100 кинта за една зелена ряпа, и съм двоен агент в душата съм като теб обичам да съм мъченик и да съм отчелник, кво ти кажа съчувствам ти, не ги промених, но с пари всичко промених :D
Супер е че всичко може да се реши с пари нали?
Надявам се скоро да събереш достатъчно пари, за да си увеличиш и мъжеството и да не се налага да си избиваш лошите преживявания върху невинните нови потребители с ограничени права.

Като махнете репутацията за нови потребители, ще имам и аз шанс да събера пари и да ги дам на някой за... хм, за какво да ги дам ако няма репутация? Може би ще помогна с някой лев на теб за пластичната интервенция? :)

не бързай да се цупиш, просто каквото повикало - такова се обадило - What goes around
 
От: Re: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Да тук не е казарма аз шляпам зелена на всеки който допринася с нещо полезно на форума и го видя... :) предполагам и други а новите просто трябва да пишат смислени постове и ще са добре и без да допринасят...

Искаш да кажеш че моите постове не са смислени и не допринасям с нищо за общото благо във форума?
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Ауууу не не :D

Имаш една зелена ряпа от мен за коментара си :D :D :D


П.С.

Видяли светна, това е и първата ми ряпа към новите - до сега не съм давал - смятай как се промених от твоето проницание :D
 
От: От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Ауууу не не :D

Имаш една зелена ряпа от мен за коментара си :D :D :D


П.С.

Видяли светна, това е и първата ми ряпа към новите - до сега не съм давал - смятай как се промених от твоето проницание :D

АМ РА е осветила и твоя път, благодарен съм и че ти посочи вярната посока.
След време може и да осъзнаеш по добре вселената си, така и живота ти ще бъде много по щастлив и весел.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

AM-RA => липсва ти коректност и уважение. Колегите вече ти казаха - на няколко пъти необосновано нападаш и критикуваш. За това и те оценяват. Оценяването е добре и си върши работата според мен. Никой не дава напразни оценки. Според мен оценката е показател как се движиш и как околните те възприемат. Нещо като предупреждение или поощрение, зависи от ситуацията.
Аз съм виждал и нови, които са оценявани негативно, но съм виждал и обратната ситуация. Обаче почти не се сещам някой да е оценяван негативно без причини. Винаги си заслужават оценката. В повечето случаи когато се оценяват негативно, още повече към новите обикновено даващия негативна оценка посочва мотивите си още в самата дискусия. Което говори само за себе си. И за това според мен системата за оценяване си работи много добре, просто винаги ще се намерят хора, които да мрънкат, които все нещо им пречи.

Знам за какво говориш - и аз бях посрещнат в този форум по същия начин - за изказано мнение от мен ми беше дадена негативна оценка. Аз имам навик, независимо кой ме оценява и каква оценка ми дава: положителна или отрицателна, когато знам кой е винаги му пиша и му Благодаря. Благодаря, защото за мен негативната оценка показва, че някъде греша и е мотив да се поправя, а положителната е показател, че съм бил прав и помощта ми е била полезна. Та се оказа, че след като благодарих на първия оценил ме негативно, той ми отговори, че го е направил, защото е помислил, че съм поредния спамер във форума. Въобще не съм се сърдил на него, напротив, тази негова постъпка ми показа, че тук хората сами се грижат да се запази доброто име. И разбира се, не му се сърдя, напротив - сега сме си приятелчета с него и съм му благодарен, че го направи, и той е една от причините да остана. Не бих останал някъде, където няма атмосфера и няма взаимопомощ.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

хахахах, край дайте му повече зелени репи, че видимо добре се влияе :D :D :D Е радвам се че съм допринесъл за това всемирно учение, което зависи от фазата на цвета червен или зелен, явно при вас няма жени, щото регулряно са в червена фаза на всеки лунен период :D :D :D жалко че трябва лягам искрено се забавлявам с такива като теб
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Брех 5 страници вече. Отдавна не е имало тролска тема и има доста загорели:)
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Брех 5 страници вече. Отдавна не е имало тролска тема и има доста загорели:)

Кво си говориш, чак скучно стана. Чудно ми е кога ще е следващата подобна тема и от кого ще е от новобранка или някой от по-старите ама то е ясен отговора
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

ЩЕ ПОПИТАМ СТАРИТЕ КУЧЕТА, КОИТО ПОМНЯТ ОЛИГУФРЕНА КРЪЧМАРЯ САМО ЕДНО НЕЩО!




ЗА 4 ГОДИНИ ВИЖДАЛИ ЛИ СТЕ "НОВ" ПОТРЕБИТЕЛ, КОЙТО ЩЕ НАПРАВИ 50 МНЕНИЯ В РАМКИТЕ НА 3 ЧАСА В 1 И СЪЩА ТЕМА И ЩЕ УСПЕЕ НОВАК ДА НАГРУБИ ТОЛКОВА ХОРА???????????????


Казва, че " 3 дни едвам истраях" , после казва, че само четял от много време, ХАЙДЕ БЕ, ЗАЩО МУ СЕ ВРЪЗВАТЕ НА ТОЯ БОЛЕН МОЗЪК, ЧЕ ЧАК СПОРИТЕ.
blackout е новак, на него му е простено, но моля ви, кулайс, булблогер - не му отговаряйте, много добре знаете кой е тоя ненормалник, мантаман, ти също знаеш, директно да го банват, аз мислех да пусна тема къде се загуби гошо кръчмето, то пък се върна каргото :lol:


евала на никса, че се усети горе долу наравно с мене.





Вече съм абсолютно сигурен кой е, не знам кулайс и блинки защо мълчат а не кажат, че каргото пише с прокси, както и да е, аз съм му кошмара на гошо кръчмето, винаги го хващам в крачка копиленцето гадно.








Модела му винаги е един и същ, няма го wandereer да ви светне или against - идва, прави нова регистрация, намира скандал и започва да спори, булблогер също се усети ;) вие новите гледам му се връзвате, нищо, ще свикнете, той каргото като го хване кризата и почва да троли, свикнали сме му на шизофренията, ще му свикнете и вие след 5-6 акаунта.
 
амоун троли :) ама не исках да ви разваля забавлението, а и се включих към края му...

ама темата ще е полезна за новите да си знаят как се става зелен как червен как си на кантар... даже мисля да я направя важна в секцията за форума ...
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

eeeeee ама пак познах все пак, добре успя да ме заблуди че е кръчмаря, а пък никса пусна мухата пръв за АМОУН, абе впрочем никса на кръчмаря казваше каргото? Или на амоун му викаше така? Нали на кръчмата казваше тъй?
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Като се върна назад в спомените си до най в началото, когато се появих, тогава май нямаше система с репутации. Е, може и да е имало и да не помня. Та тогава си спомням, че бях обвинен, че нападам форумец за това, че показвам некоректност в сделката, която предлага (смътно си спомням). По-късно това, май, стана нормална практика и не се считаше за провинение. Имах и още една по-голяма свада с не точно форумец, която просто завършихме с някакво споразумение за примирие. Явно, не съм бил от най-мирните.
Имаше период от около една година, в който зачезнах. При завръщането ми единственият, който във форумната системата ми се водеше като приятел, яко ме зареди с червени ряпи, но както казах, моята философия е да не ми пука чак толкова в такива моменти. Днес някой те тъпче с червени ряпи, утре си чатите приятелски, въртите си бизнес и/или си джиткате някоя игрица. Животът е странно, но забавно нещо.

П.П.:
Може AMOUN-а да троли, но ме върна в спомените ми когато започнах тук. Едно голямо THANK YOU! Сега възниква един проблем. На кого точно трябва да дам репутация :D
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Дам и на мен нещо в ника, му намерих странно, явно не е дочакъл морето и се топнал докато е студено:D и дава странични ефекти
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Мен все още не може да ме убедите че целите тези триади са писани от Каргото, поне не без помощ от приятелка
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

дай нещо по-тъпо от това
Или поне да се наблюдава строго кой раздава тъпи, репутации на нови потребители,
защото няколко такива репутации могат да откажат всеки нов тук да пише!!!

че си нямат друга работа, админите ще проверяват какви репутации се раздават...ахахах
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Мисля си, че трябва силата на даваната репутация не само да зависи от репутацията на даващия, а и от честотата на даване на репутация от даващия. Ако по-често дава репутация, силата да е по-слаба. Така ще се реши проблемът със зазаватчиите и всеки ще дава репутация само когато наистина е накефен или подразнен от нечие изказване, а не за щяло и нещяло.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Мисля си, че трябва силата на даваната репутация не само да зависи от репутацията на даващия, а и от честотата на даване на репутация от даващия. Ако по-често дава репутация, силата да е по-слаба. Така ще се реши проблемът със зазаватчиите и всеки ще дава репутация само когато наистина е накефен или подразнен от нечие изказване, а не за щяло и нещяло.

Това звучи доста добре като идея, а другият вариант както спомена на няколко пъти Кулайс е просто да се върнат старите настройки.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Не мога да повярвам, че се вързахте по толкова елементарен начин. Аз го усетих още като се спречкаха с Булблогер. Няма новобранец, който да влиза по такъв начин и да е наясно с форумната атмосфера в такива детайли.

Нещо което се държи като свиня, грухти като свиня, прилича на свиня .... еми явно е свиня:)
 

Горе