Нестандартна услуга?

Phantoma

New Member
Рейтинг - 50%
1   1   0
Предлагам една нестандартна услуга , тя е следната:

Примерно ми давате някакъв домейн , няма значение дали е платен или безплатен , към този домейн трябва да има хостинг , ако няма добавям безплатен. И качвам система , чрез която ще се опитам да вдигна Pageranka на сайта. Ако вдигна ми плащате , ако не не ми плащате. Това важи за домейни , които не използвате но ако са с добър PageRank ще ги използвате.

PageRank 1 - 1$
PageRank 2 - 3$
PageRank 3 - 5$

Начин на плащане: PayPal , цената зависи според домейна с къв PageRank е. Очаквам да има клиенти.
 
От: Нестандартна услуга?

Не. Просто ще се правя оптимизация. Аз дори не знам , че може факе.. Парите ги получавам след вдигането на ПР! Очаквам хора.
 
От: Нестандартна услуга?

Не знам , никога не съм правил такъв вид услуга. Първо започвам от 0 като дигна 1 ми пращаш парите , след това 2 пращаш другите и така.
 
От: От: Нестандартна услуга?

а сигурен ли си че можеш да извършиш такава услуга след като не си я правил досега ??? иначе ако си сигурен че можеш ти давам един :)

Дай като оставен недоволен от услугите , няма да ги използваш.
 
От: Нестандартна услуга?

Айде аз да съм първият ти клиент
регистрирай един безплатен домейн в blogspot, искам пр 3
 
От: От: Нестандартна услуга?

Плаща се за всеки PageRank , а не примерно давате домейн и го правя PageRank 3 :) !
 
От: Нестандартна услуга?

Айде аз да съм първият ти клиент
регистрирай един безплатен домейн в blogspot, искам пр 3

Трябват ми домейни , които мога да качвам системи , а не такива с готова инсталирана на тях. Ще качвам Wordpress.
 
От: Нестандартна услуга?

Тъй и тъй ще има сайт не става ли да му се направи една онпейдж оптимизация по ключова дума и така да му дигаш ПРа? Ако да - имам домейн с качен вече УП - на 5 дена е, давай ПР максимум.
ПП разбрах как се плаща.
 
От: Нестандартна услуга?

... и аз искам!
 
От: Нестандартна услуга?

Аз само едно нещо не разбрах защо ти трябва да се занимаваш с глупости - а не направиш следното взимаш безплатни домейни качваш ги на безплатни хостове - дигаш им ПР и след това ги продаваш - Това по нищо не се различава от това което предлагаш с малката разлика че работиш за себе си.
След което сайтовете и домейните които си ги вдигнал до ПР3 ги продаваш на поне х5 цена, а още по хубаво е ако вместо да ги продаваш - продаваш линкове от тях.

Още повече че следващият ПР ъп може и да е след нова година и до тогава хората които са ти го поръчали вече може и да не се занимават с тези неща и няма да имаш нищо
 
От: Нестандартна услуга?

mantaman така ще направя както ми каза , но някой дали ще купи безплатни домейни??
 
От: Нестандартна услуга?

Когато станат , хайде спираме със спама , когато имам домейни за продан ще пиша.
 

Горе