"Нет инфо" подаде жалба в КЗК срещу YouTube и Google

От: От: "Нет инфо" подаде жалба в КЗК срещу YouTube и Google

Пожелавам им да го видят с очите си, и повярвайте ми тогава ще има много повече за всички нас.
Тези специално не мога ги трая, че и на големи се правят. Като още едни ама хайде да не зачеквам темата, че ще стане дълга и широка, и пак ще има унито реве.
Представям си как от Google им го връщат по най-бруталния начин, като им резнат трафика и позициите. Ще им се завие свят и ще се чудят как да оправят кашата, която сами са забъркали.
 
Re: От: "Нет инфо" подаде жалба в КЗК срещу YouTube и Google

Че то всичко се краде от youtube, жалби ми подават :lol: .Жбокс е пълна пираня.

От доста време не съм влизал в Vbox7, но там си е боза като цяло. Не бих взел тяхната страната, незявисимо, че и Google си монополстват, но тук е абсурд. :)

Днес го четох това и се чудех, абе тия с всичкия ли са от НетИнфо. :)
 
От: Re: От: "Нет инфо" подаде жалба в КЗК срещу YouTube и Google

Днес го четох това и се чудех, абе тия с всичкия ли са от НетИнфо. :)


Губят пари от една страна, няма да могат да вземат абсурдните по 10-12 лева за 1 000 импресии.

От друга страна си правят PR.
 
От: Re: От: "Нет инфо" подаде жалба в КЗК срещу YouTube и Google

От доста време не съм влизал в Vbox7, но там си е боза като цяло. Не бих взел тяхната страната, незявисимо, че и Google си монополстват, но тук е абсурд. :)

Днес го четох това и се чудех, абе тия с всичкия ли са от НетИнфо. :)

Ще са като ДоН КиХоТ срещу вятърните мелници :D
 
Re: От: Re: От: "Нет инфо" подаде жалба в КЗК срещу YouTube и Google

Ще са като ДоН КиХоТ срещу вятърните мелници :D

Горе-долу точно така ще са. Нищо, че са най-големите тук заедно с инвестора, няма да имат успех.

А колкото до загубите, тия медии не знам точно какви печалби генерират, но с конкуренти като Google, YouTube и Facebook, ще имат тепърва да ядат дървото. :) Нямат го моделът на "затваряне" на кръга.....както е при тях. Поне не в такъв напреднал статии. :)
 
От: "Нет инфо" подаде жалба в КЗК срещу YouTube и Google

На всички големи цените им са г/д такива - 10-15 лв. (има и по-високи - 15-20)
поздравления за Нетинфо, че се усмеляват да с еизправят пред най-големия монополист

а аз не ви разбирам в другата тема (за браузъра на Гугъл) плюете по него, въпреки, че заобикаля законите ни - сега пък го защитавате защото наша голяма компания е срещу него

в друга тема се кефите на друга чужда компания която заобикаля нашите закони и ще ви вози с 10-20 стинки по-евтино
големи предприемачи..нема що
 
От: От: "Нет инфо" подаде жалба в КЗК срещу YouTube и Google

Аз за теб знам защо я защитаваш :lol:
На всички големи цените им са г/д такива - 10-15 лв. (има и по-високи - 15-20)
поздравления за Нетинфо, че се усмеляват да с еизправят пред най-големия монополист

а аз не ви разбирам в другата тема (за браузъра на Гугъл) плюете по него, въпреки, че заобикаля законите ни - сега пък го защитавате защото наша голяма компания е срещу него

в друга тема се кефите на друга чужда компания която заобикаля нашите закони и ще ви вози с 10-20 стинки по-евтино
големи предприемачи..нема що
 
От: От: "Нет инфо" подаде жалба в КЗК срещу YouTube и Google

На всички големи цените им са г/д такива - 10-15 лв. (има и по-високи - 15-20)
поздравления за Нетинфо, че се усмеляват да с еизправят пред най-големия монополист

а аз не ви разбирам в другата тема (за браузъра на Гугъл) плюете по него, въпреки, че заобикаля законите ни - сега пък го защитавате защото наша голяма компания е срещу него

в друга тема се кефите на друга чужда компания която заобикаля нашите закони и ще ви вози с 10-20 стинки по-евтино
големи предприемачи..нема що

Моето мнение по скоро е, че нямат никакъв шанс срещу чичо а не дали ги харесвам или не тия от нетчо
 
От: От: "Нет инфо" подаде жалба в КЗК срещу YouTube и Google

Надали братле з, ако не искам да пусна някой в къщи какво ще ме съди, че не съм го пуснал ли???
Това ще е повод за нов иск,още по-лесен за спечелване :)
Аз предизборния клип на дудука съм го репортвал поне 6-7 пъти,но не го свалиха,така че,ще ги съдят и ще ги осъдят да платят обезщетение+глоба.По всяка вероятност ще има извънинституционално и извънсъдебно споразумение,без да се огласят финансовите му параметри.
 

Горе