Неудобен въпрос към админите

От: Re: Неудобен въпрос към админите

И аз се чудя какви биха били двойките - вече даже нямаме такива. :)

Ако дадеш на мен права, само след час ще ме питаш "Къде са ми потребителите?". :mrgreen:
 
От: Неудобен въпрос към админите

"Ибах майка му" с извинение и безмислена тема.
Туй да не е някъв социалистически форум тука, някой метнал другия в темата за пазара и бай тошо реже главата.
Аз изобщо се чудя ко обсъждате човека със статиите. Пуснал си е тема предлага нещо може би не точно такова което е написал. Който иска пробва гледа и си отваря очите, не да бърза като теле пред майка си и после да реве из целия форум тука кой му бил виновен.
 
От: Неудобен въпрос към админите

И първия ****** ми сложи червена точка. Евала бай ганьо. По добре от това да цивриш напред назад из форумите не ти се отдава...
Продължавай в същия дух момче.
Мисля че сам си получи отговора вече на въпроса... "Човек който лъже в тема в пазара не е измамник, а този който иска да се поправи?"
Ти кажа нещо момче "Вълка козината мени но нрава - НЕ"
 
Последно редактирано от модератор:
От: Re: Неудобен въпрос към админите

Амонт си тръгна по собствена инициатива,
Не съм кой знае колко съгласен с това.
 
От: Неудобен въпрос към админите

И първия глупав комплексар ми сложи червена точка. Евала бай ганьо. По добре от това да цивриш напред назад из форумите не ти се отдава...
Продължавай в същия дух момче.
Мисля че сам си получи отговора вече на въпроса... "Човек който лъже в тема в пазара не е измамник, а този който иска да се поправи?"
Ти кажа нещо момче "Вълка козината мени но нрава - НЕ"
Ето го и него - поредният неграмотник, който не може да напише едно изречение без грешка. ******, в пети клас не правех повече грешки от теб. Как да не ти дам червено, когато ни засипваш с ***** си? Глупав и неграмотен, но с компютър и Интернет връзка, и пишещ по форумите.
 
Последно редактирано от модератор:
Re: От: Re: Неудобен въпрос към админите

Не съм кой знае колко съгласен с това.
Добре, заради никс. Това за мен е почти еднакво. Защото не сме му теглили бан, каза изчезвам и го направи. :) Всеки има право на това. А защо трябваше никс да му реши съдбата тук, не знам. Ако нещо пропускам, казвайте. Мисля, че това беше главната причина. Може да е имала и друга, като толеранса на админа, ама нека се придържаме към главната за момента. :)
 
От: Неудобен въпрос към админите

Blinky можеш и сам да си отговориш. Амонт какво правише ? - Бизнес... Колко полезни съвета и теми е писал във форума? - Много.... Сериозен ли беше? - Много... От 2008 следя форума и наскоро се регистрирах за няколко въпроса да задам, ама то като краста..... друга тема... Аз не смятам че човек който има намерение да изкарва сериозни пари би стоял във форума да си чеши езика с разни "харкончета" "никсчета" и разни други с по два блога и адсенс молещи се да изкарат 20 лева и чакащи някой новобранец като заблудена овчица да му набутат скрипт за 100 лева.. Има ли смисъл да се стои тук когато нямаш конкретна цел? - НЕ!!!
То си личи във форума кой пуска теми от които има полза той и всички и кой пуска теми за празни приказки... Даже и тази тема е такава...
Харконче - въри пусни фейсбука и чепкай езика...

И понеже по горе в темата беше споменато че тук положението се държи под контрол... Отдавна посещавам AlVerde и там подобни теми като тази и още безброй безмислени коментари не се допускат....
Тука отварям секция "Какво ново" и гледам чупиха ми туй, чупиха ми онуй, бойко борисов дал туй, малко неудобен въпрос към админите... Е на бабати футболните гащи...
 
От: Неудобен въпрос към админите

Неграмотнико, колкото и да се "чупиш" да пишеш без грешки, пак ги допускаш. Гнусно е да чета мненията ти. Има ли смисъл да смята човек, че неграмотен тип, като теб, би имал умения и сериозни намерения за бизнес? Не!
Начините, с които изкарвам пари не са тези, които споменяваш, глупако. Нямаш нужната информация, за да съдиш и мърсиш темата ми с гнусните си писания, като последния профан.
 
От: Неудобен въпрос към админите

Блинки, забелязваш ли как неграмотниците се опитват да пишат малко по-добре, макар и само временно. Засегнеш ли честолюбието на глупаци, които никога не е трябвало да получават диплома за основно образование, се получава забавен ефект. :)
 
От: Неудобен въпрос към админите

Прав си "харкончо" имаш 5000 безмислени коментара.... взема почета малко глупостите ти от 3 години насам, па взема се ограмотя малко от теб :)
Неграмотния си ти моето момче, вземи се занимавай с нещо и спри да пишеш глупости всеки ден....
А колкото до неграмотността ми в твоите теми само така ще пиша. :)
 
От: Неудобен въпрос към админите

Неграмотния си ти моето момче
Кой ми го казва ...

Дано не пишеш бизнес кореспонденция, пишман предприемачо, че ще падне голям смях.
 
От: Неудобен въпрос към админите

"Ибах майка му" с извинение и безмислена тема.
Туй да не е някъв социалистически форум тука, някой метнал другия в темата за пазара и бай тошо реже главата.
Аз изобщо се чудя ко обсъждате човека със статиите. Пуснал си е тема предлага нещо може би не точно такова което е написал. Който иска пробва гледа и си отваря очите, не да бърза като теле пред майка си и после да реве из целия форум тука кой му бил виновен.

Това камъни в моята градина ли са?
По тоя случай, ти ако започнеш да предлагаш нещо... първо даваш, после се прави щателна проверка и накрая (евентуално) се плаща.
Аз обичам да предплащам... някак си имам доверие в хората. Ама в теб... вече не. Щото си много отворен.
И ако ти (случайно) предплатиш на някой за нещо, и се окаже че не е добро, какво ще направиш а? Ще си кажеш ли "Преебах се, няма да правя повече така"? Или ще оревеш всичко?

И да, точно така се прави. При сделка, ако нещо не е наред се реве. За да е обеца на ухото на бъдещите тарикати. И за да няма други преебани.
Пазара не е за дребни тарикатлъци и "майтапи". Думата на човека е закон.
Ай стига толко.
И в интерес на истината, човека с статиите се оказа пич и се разбрах с него.
 
Не, в ничия градина не са камъните. Аз се радвам, че има такива теми тук и че се водят дебати. Това малко или много ни карате, нас модераторите, да се стряскаме от време на време. Никой не обича разпуснатата история, както и никой не обича дигтатурата. За това с такива теми може да проследим ние къде сме и къде бъркаме. Имало е, има и ще има - целта е ясна, да се подобри качеството на форума, като за това се грижим всички, а потребителите дават мнения, които засягат доста гледни точки.
 

Горе