Неудобен въпрос към админите

От: Неудобен въпрос към админите

дай линк, може блинки и кулайс просто да не са го видели.

м др при рипорти е хубаво да се пише конкретната причина иначе модераторът започва да гадае за какво иде реч особено ако нарушението е не съвсем ясно.

няма да давам линк, ако не са го видели ще им го пратя на лс
за този пост не е нужо да пиша ферман защо е хубаво да се изтрие.

btw, не може да не са го видяли..ако пък е така - има бъг в системата и трябва да се оправи :)
 
Може да не сме го видели, не от бъг в системата, а от многобройните теми и контент, който се генерира тук всеки ден. По последни статистики някъде около 400 поста се генерират на ден. Демек, ако някой от нас 2мата не влезе в рамките на 2-3 дни както се случи в почивките ни, изпускаме нишката отвсякъде. :) За това, ако нещо не се види, моля потърсете ни, на лично или дайте втори репорт. Благодаря ви за разборането. :)
 
От: Re: Неудобен въпрос към админите

Може да не сме го видели, не от бъг в системата, а от многобройните теми и контент, който се генерира тук всеки ден. По последни статистики някъде около 400 поста се генерират на ден. Демек, ако някой от нас 2мата не влезе в рамките на 2-3 дни както се случи в почивките ни, изпускаме нишката отвсякъде. :) За това, ако нещо не се види, моля потърсете ни, на лично или дайте втори репорт. Благодаря ви за разборането. :)

Е ти сериозно ли очакваш, че само двама може да се оправяте всеки ден с по 400 поста....дай модераторски права на още двама-трима, хора които познаваш и знаеш, че ще бъдат справедливи.
 
От: Re: Неудобен въпрос към админите

Е ти сериозно ли очакваш, че само двама може да се оправяте всеки ден с по 400 поста....дай модераторски права на още двама-трима, хора които познаваш и знаеш, че ще бъдат справедливи.

Двама админи спорят помежду си за това, дали взимат справедливи решения, а ти искаш да ги увеличиш на пет.
 
Re: От: Re: Неудобен въпрос към админите

Двама админи спорят помежду си за това, дали взимат справедливи решения, а ти искаш да ги увеличиш на пет.
Ние сега се справяме добре. Правим дебати, защото искаме всичко да е минато на дебат (най-вече за сериозните неща), за да нямаме субективния елемент, както и искаме да се види, че всеки казус се разглежда идеа по-сериозно, което говори и за професионализъм, а не за обикновено модериране без взимане на поне 2 гледни точки, което не мисля, че е правилно в никакъв случай.

Двамата админи по-скоро дискутират и взимат решение, а не спорят. Ако спорехме, щеше да има изтрити постове, върнати, редактирани от единия, поправени от другия и такива бъркотии. Мислим и за тази опция, на Хоркона, но за сега не знаем как да се получи, най-малкото защото държим един стил и реално не знам хора без опит или с малко как биха постъпвали в дадени ситуации, като целта е да не се допуска грешката да се взима страна, а да се взимат само правилни решения, без да нарушават каквито и да е правила и отношения. ;)
 
От: Re: Неудобен въпрос към админите

Двама админи спорят помежду си за това, дали взимат справедливи решения, а ти искаш да ги увеличиш на пет.

Поне да са нечетен брой, та винаги едната страна да има надмощие, иначе явно стигат до паритет :)
 
От: Re: От: Re: Неудобен въпрос към админите

Правим дебати, защото искаме всичко да е минато на дебат

Ама разбира се. Повече дебати - повече постове.

Мислим и за тази опция, на Хоркона, но за сега не знаем как да се получи

За идеята да спорите в по-големи групи ли? Тя е на ivok. :mrgreen:
 
Последно редактирано:
Еми, контент, контент, но някой бате из тези спорове и кавги напише нещо ценно и хубаво и става ресурс, който се шерва, заради добрата информация и ние да го трийнем с другите, защото някой са в "червения период" и това не е опция. Просто редактираме грубите неща и се получава добра тема. Ако забележиш това е в едно 70-80% от този тип теми. :)

Дебатите межди двата админа са офлайн, там няма как да се събират постове. :)

Хахха, това не знам как да ти кажа, ще трябва да станем много големи дарители на някой телеком. :)
 
От: Re: Неудобен въпрос към админите

Дебатите межди двата админа са офлайн, там няма как да се събират постове. :)

Помислих, че говориш за дебатите в темите. В тях също обсъждате кой е прав и кой крив.
 
От: Re: Неудобен въпрос към админите

Ааа, там само даваме друг наклон на разговора, за да не стане грубо. :) А там гледаме да е по-професионално, да не изглежда зле. Все пак трябва ниво да държим, нали? :)

Стига с това ниво и професионализъм. Няма такива тук. Аман от безплатни реклами ...
 
Няма в някой друг форум, докато хората тук говоря за интернет като начин на правене на пари, има повече професионализъм от всеки друг, където интернет е място за обикновения потребител, който само гледа да извлече информация за нещо, което му предстои или да убие време там. ;)

Не знам, но не ми се е мяркал форум, в който получавам информация по всички въпроси. :) Даже и извън областта на интернет. Мисля тези дни да питам нещо, за което не получих инфо никъде. Но ще си го сформирам и после ще го пусна. А ти Харконе, както те притеснява последно време? :)
 
От: Re: Неудобен въпрос към админите

А ти Харконе, както те притеснява последно време? :)
Как какво? Баннахте му дружката Никс, сега с кой да се дъвче:mrgreen:
 
От: Неудобен въпрос към админите

Я дайте на харкона мод права и да хапне малко и той от "дървото", с един куршум два заека - хем ще сте нечетен брой, хем няма да ви хока из темите :)
 
От: Неудобен въпрос към админите

Я дайте на харкона мод права и да хапне малко и той от "дървото", с един куршум два заека - хем ще сте нечетен брой, хем няма да ви хока из темите :)

Определено не им мислиш доброто на waldes и niks.
 
От: Неудобен въпрос към админите

Не ги познавам и не им знам кахърите, явно си водите някакви междуособни войни. Аз съм да има справедливост и да няма лицемерие и толериране на тоя и на оня. Ако някой е за бан - да го яде, без значение дали има 500 репутация или е от 5 години тук.
 
От: Неудобен въпрос към админите

Я дайте на харкона мод права и да хапне малко и той от "дървото", с един куршум два заека - хем ще сте нечетен брой, хем няма да ви хока из темите :)
Тъкмо обмислях двойки допълнителни модератори на ротационен принцип. ;) Да е по-равномерна касапницата... :lol:
Ама едната липсва. AMOUN & niks.
 
Да, усеща им се липсата и то сериозно. Но не знам дали другите се чувства идея по-спокойни. Амонт си тръгна по собствена инициатива, а Никс, просто получи временно почивка, като се надявам като се върне да даде малко по-полезен за хората и не толкова лошо настроен към някои определени потребители тук.

И аз се чудя какви биха били двойките - вече даже нямаме такива. :)
 
От: Неудобен въпрос към админите

Няма двойки вече. Всичко е free for all селяния:rolleyes:
 

Горе