Нещо интересно може би ще е полезно за всеки.

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Така купих си аз на БИНГ ваучер за реклама. купих си също и виртуална кредитна карта. направих си акаунт който беше с американско ИП и акаунта от там.. но какво стана ? не прие виртуалната кредитна уж която ттрябва да бачка навсякъде и на всякви имена.

НИщо де какво направих аз, сега ще ви кажа.. регистрирах същата карта в фейсбук адвертисинг. И взе че я прие. Създадох си аз реклама на сайта .. не е приет ,, после създадох реклама на страницата и ми я одобриха.. не вярвах но започна и реклама да се покаже. .. пък пари в картата повече от 1$ едва ли е имало.. та лимита е 25$ преди да дръпнат пари от картата.. мисълта ми е ще се рекламира ли сега до 25$? После ако не успеят да дръпнат тези какво става?

ако метода си работи е идеален начин за реклама без пари.

споделям може и да полезно за други.

savee.jpgsave1.jpg

вие какво мислите по въпроса
 
От: Нещо интересно може би ще е полезно за всеки.

Лично аз нямам представа какво ще се случи, но ще следя с интерес случващото се, така че не забравяй да споделиш тук развръзката :)
 
От: Нещо интересно може би ще е полезно за всеки.

Мисля че това е много тъпа кокошкарска измама, това мисля.
 
От: Нещо интересно може би ще е полезно за всеки.

би му майката на еврейна. Те не се налапаха с пари толкова години... факта, че са възможни такива ситуации (от които се възползваш) говори достатъчно красноречиво за какво лапане става въпрос - така, че твоите 25 долара не ги хваща системата им за грешки...
 
От: От: Нещо интересно може би ще е полезно за всеки.

Боли ме оная работа за него. Имам предвид, че докато си губиш времето, как да излъжеш Зукърбърк с 25 долара, от които ще изкараш 1-2 долара, друг ще мисли как да изкара 25 долара на ден. Това имам предвид, саката е самата схема... Това са акаунти, акаунти, акаунти... Колко ще изкараш така!? До да бяха чисто 25 долара, добре, ама не са. С какво ще конвертираш тоя фейсбук трафик? Даже и да успееш да развиеш някоя страница, след време рекламираната страница, сайт и каквото там си бутал по тая схема ще бъде баннато от фейсбук. И накрая за кво си бъхтал, пак за нищо... На кокошкарите схемите винаги са такива смотани :)


би му майката на еврейна
 
От: Нещо интересно може би ще е полезно за всеки.

Така купих си аз на БИНГ ваучер за реклама. купих си също и виртуална кредитна карта. направих си акаунт който беше с американско ИП и акаунта от там.. но какво стана ? не прие виртуалната кредитна уж която ттрябва да бачка навсякъде и на всякви имена.

НИщо де какво направих аз, сега ще ви кажа.. регистрирах същата карта в фейсбук адвертисинг. И взе че я прие. Създадох си аз реклама на сайта .. не е приет ,, после създадох реклама на страницата и ми я одобриха.. не вярвах но започна и реклама да се покаже. .. пък пари в картата повече от 1$ едва ли е имало.. та лимита е 25$ преди да дръпнат пари от картата.. мисълта ми е ще се рекламира ли сега до 25$? После ако не успеят да дръпнат тези какво става?

ако метода си работи е идеален начин за реклама без пари.

споделям може и да полезно за други.

Виж файлът 13024Виж файлът 13025

вие какво мислите по въпроса

Нищо ново не казваш, имай в предвид, че след като не платиш след определен период, повече не може да рекламираш това което си рекламирал докато не оправиш сметката. Освен това има реален шанс да те намерят и да изгориш като манастирска свещ. То ако ставаше така .........
 
От: Нещо интересно може би ще е полезно за всеки.

Е аз не съм искал да ги измамя, защо ме нападате, ако щях да правя измама изобщо нямаше да отворя темата.. просто случайно стана всичко.. от това че се възползвах може да ми донесе дори 1 регистирация, но да ми докара 4 цифрени суми ..
 
От: От: Нещо интересно може би ще е полезно за всеки.

Добре е да знаете,че винаги могат да Ви изтрият страницата,независимо колко коректно плащате рекламите си,ако трета страна Ви докладва за нещо...
 

Горе