Нещо като cashfiesta?

Хора мерси за топлите думи и силната мотивация. Утре ще отида да си продам бъбрека и да си взема некви стари щайги за да си кача cashfiesta-тата. :) Явно истината е в пожертването на някой друг орган, били и те ръцете и очите.

Но така е....баце хубавите коли се карат с жертви :) Аз мойто Порше ще го подаря на някой от рефералите ми под мен за да му дам тласък към.....голямата лапачка на кинта. :lol: И не само ще се океша бате, но и ще се озъбя яката пред големите 19 инчови монитори на по 5-10 години.:) :) :)

adelina, осещам че се получава яко забавно, всеки да си каже простотията. А аз имам толкова много да дам. :lol: :lol: :lol:

Хора, стискайте ми палци да взема първият cashfiesta чек и да заведем останалото от мойто туловище на почивка с новата кола. Защо??? Защото cashfiesta са най-точните. :) :lol: :lol:
 
Blinky каза:
Хора мерси за топлите думи и силната мотивация. Утре ще отида да си продам бъбрека и да си взема некви стари щайги за да си кача cashfiesta-тата. :) Явно истината е в пожертването на някой друг орган, били и те ръцете и очите.

Но така е....баце хубавите коли се карат с жертви :) Аз мойто Порше ще го подаря на някой от рефералите ми под мен за да му дам тласък към.....голямата лапачка на кинта. :lol: И не само ще се океша бате, но и ще се озъбя яката пред големите 19 инчови монитори на по 5-10 години.:) :) :)

adelina, осещам че се получава яко забавно, всеки да си каже простотията. А аз имам толкова много да дам. :lol: :lol: :lol:

Хора, стискайте ми палци да взема първият cashfiesta чек и да заведем останалото от мойто туловище на почивка с новата кола. Защо??? Защото cashfiesta са най-точните. :) :lol: :lol:

само така
продължавай в същия дух :wink:
наистина яко забавно се получава
:D :D :D
то за простотията граници няма ама току виж някой прогледнал като ти чете творбите :lol:
 
Sobieski каза:
Blinky каза:
С две думи всички обичаме cashfiesta? :lol: :lol: :lol: Мамка му всички ли карате готини коли благодарение на тази програма, само аз ли си цъкам със старото Порше Карера? Искам да пожелая на всички яки цъкачи - давайте батета, тази програме е яко рап отпред и отзад. :) Незнам на кой съм реферал, но този над мен искам да му стиста ръката и да му кажа - уважавам истинските бизнесмени като теб батка. :)

Мисля че тази cashfiesta ще завладее разработените мозъщи на 100 поколения напред, просто уникалността й е нещо рядко срещано, аз лично много се дървя като разбера че има милионери от нея. И скоро и аз се готвя за този списък. Момчета и момичета - давайте идей как да си прешия още пръсти за да я изкъртим от кликане тази бизнес възможност в нета. :) :lol: :lol: :lol:

бате купи си още 4-5 компютъра и им пусни по една кеш фиеста да се окешиш още повече, аз поршето го хвърлих след второто ми плащане от тях

Аз пък вчера вечерта удрасках хамърчето и сега трябва да стоя 3 часа допълнително и да цъкам щото не ми се кара старото ми Порше, което подарих на жената...
 
абе продавайте бъбрека това е най голяма инвестиция аз моя за 400лв го продадох мисля да пусна малко адуордс за набиране на реферали
че студент ще ходя в америка...
 
Не знам колко от потребителите на форума ще станат бизнесмени ама купона е голям. :D :D :D
 
е не то просто cashfiesta е доказано най-добрия начин за правене на пари от интернет . Значи моята история започна когато реших че искам бъда втория космически турист. Тогава cashfiesta ми даде тази възможност като за около 5 часа на ден правех по над 10 000 долара на ден. И така започнах да се занимавам с тях , а сега разбрах че са купени от Апостолов и ще изместват Гугъл от първото място за най-посещавани сайтове :!:
 
Здравейте cashfiesta милионери. :) :shock: Искам да изкажа наи-искрени възхищения към новата мега-ултра-хипер програма, която ме издърпа от мизерният живот на обикновен webmaster и ме направи истинско интернет животно с потенциял за мутация.... :wink:

А сега искам да дам малко инфо за любимата ми програма cashfiesta и мноооо якият тим, който седи зад нея. Та тази програма е едно от чудесата на интернет - където обикновените хора стават необикновенно богати. Даже смея да кажа блажно богати. :) И екипа им е яко добър - съпорта им вдига с красивите думи:"Сокърес, бате. Ти кай джас" и приключва с песента за ушите:"Вас въ опраи cashfiesta" :lol:

И в заключение искам да чуя още красиви истории и приживявания с нашата любима програма - всяко мнение е добре дошло за започващите потенциялни мулти-милионери. :) :) :)
 
Аз споменах ли ви за екскурзията до хаваите които ceshfiesta ми подариха?
чак да нас дойдоха и със хеликоптер и лимозина ме возиха
 
Sobieski каза:
Аз споменах ли ви за екскурзията до хаваите които ceshfiesta ми подариха?
чак да нас дойдоха и със хеликоптер и лимозина ме возиха
има ли нужда да споменаваш във форума ? при положение че бяхме аз, ти и още 7-8 човека там от форума ? (разбира се имаше и още но в други дни :lol: )
 
CashFiesta някой може да влезе и като види какво сме писали да земе да повярва че наистина и после ще има
въпроси от сорта "абе на мене не ми платиха" "вие колко получавате от тях" и разни такива :D
 
Да, така е CashFiesta, са най-коравите на пазара за момента, Винаги съм се чудел какво ще оправи живота ми на 100%, и благодарение на тази програма вече мога да твърдя че се чувствам много добре - почти завършен.:)

Днес препоръчах още един мой приятел към тази програма, и той почти се разплака като разбра какво съм му прдоставил. Видях сълзици в очите му. Заклевам се, да преям ако лъжа. :wink: :lol: Много се зарадвах за него и продължих с надъхващите слова как тази програма ще го отърве от сивия живот - ще стане милионер още преди да си е инсталирал шита.

Още веднъж искам да благодаря на CashFiesta за това че ги има и за убавата възможност която ни предоставят. Искам и да благодаря на Бай Йоцо че се е регнал през мен - бате готов ли си за милионите, за жените, за лъскавите коли.....те идват баце, само седи и чекай. :) :lol: :lol:
 
Sobieski каза:
CashFiesta някой може да влезе и като види какво сме писали да земе да повярва че наистина и после ще има
въпроси от сорта "абе на мене не ми платиха" "вие колко получавате от тях" и разни такива :D

Съмнявам се - българите са интелигентни хора , но ако има някой нещо да не е разбрал Blinky ще им отговори най- изчерпателно на всичките въпроси .
 
А забравих да кажа че вече дават 2000 евро бонус при записване аз направих 40 регистраций и вече е друго нещо...
 
Sobieski каза:
А забравих да кажа че вече дават 2000 евро бонус при записване аз направих 40 регистраций и вече е друго нещо...

Ако го беше заделил това време за цъкане, вместо за простотии, минимум два пъти по толкова да си изкарал.

Трябва да се научиш да си цениш времето. Само така можеш да станеш cashfiesta гуру.
 
Bricksn каза:
Sobieski каза:
А забравих да кажа че вече дават 2000 евро бонус при записване аз направих 40 регистраций и вече е друго нещо...

Ако го беше заделил това време за цъкане, вместо за простотии, минимум два пъти по толкова да си изкарал.

Трябва да се научиш да си цениш времето. Само така можеш да станеш cashfiesta гуру.
Еми аз лично в cashfiesta започнах да си цъкам за кеф , но при отношение - 40 долара клик реших че е време да отделям по повече време , мога да кажа че за cashfiesta гуру се става не чрез четене на скучни книги , чрез купуване на хубави подсилени мишки
 
Нещо като cashfiesta - ама не точно?

Така си е. Гуру с тази програма - cashfiesta се става с много добре оформени крайници и ядрени мишки от друго поколение. Другото си го знаеме - кликане му е майката.

Аз лично мисля че програмата е много коректна с всичките си кликащи безумци, даже има слухове че е ограничила кликанията на ден - един човек не може да прави по повече от $ 100 000 на ден - изписва съобщение да се върне утре по-настървен и ако е възможно да "прецака" още някой, като му каже за невероятната възможност.

Така че хора уеб има за всеки, само се придържайте към правилата, че могат да не ви платят. :)
 
Хора, от утре почвам радиационна терапия за да ми порастнат още ръце. Който иска да ми прави компания да пише. $20,000,000 са нищо работа като се замислиш, че само за има-няма една седмица си ги избиваш.

Cashfiesta - мутантите знаят защо.
 

Горе