Нещо като cashfiesta?

ReminD

Well-Known Member
Програма ми трябва , само че да плащат :)
Афилейт не ми предлагайте ,занимавам се вече ,но сега да питам това ,че ми е интересно дали някоя такава програма плаща?
 
scorpiass каза:
Програма ми трябва , само че да плащат :)
Афилейт не ми предлагайте ,занимавам се вече ,но сега да питам това ,че ми е интересно дали някоя такава програма плаща?
такъв тип постове май са забранени от правилата
 
Blinky каза:
Tsanko каза:
Глупости! Как CashFiesta да не плащат. Аз всеки месец получавам по $300-400 от тях :lol:
? :) Така ли? Аз да почна да я промолтвам тогава, а?:) Усещям първият милион, но в джоба на собствениците. :wink:

Почвай! Един приятел на братовчеда на Пеньо от горната махала вече е направил милион, а на каката на Нешо където живее в Люлин 11 и остава още има няма 200 хиляди, а е още на 15 години:) Даже чух че и един от най-големите интернет милионери и бизнесмени в България- А.А. им е реф и само от тях печели по 20-30 хиляди на месец. Много е сериозна тая програма. Апък и нищо е правиш. Аз примерно докъто чатя в IRC и лъжа каките, че съм на 25 печеля пари. Мноуу яко бацее....
 
:)

abe az i bez tva s1m si v1zran za pc-to posledno vrmee i s igo ostaqm bara da si stoi p1k ako ne platqt kat MU doide vrmeto togava 6te go triq;0 i zakvo samo v US pla6taT ne razbiraM :) kkade go pi6e tva na saita im
 
Супер...:) А аз си мисля че новите S-Class-и се карат от такива хора, по цял ден седи пред борд компютъра и цъка на рекламките.... :wink: :lol: Също така за повече агресия може да си обръсна генеталите и да ги залея със спирт, няма начин да не почна да цъкам като луд по тях. :D Леле какъв кинтаж ще падне само като се замисля....значи бате силно ми я препоръчваш програмата. :lol: :lol: :lol:
 
Blinky каза:
Супер...:) А аз си мисля че новите S-Class-и се карат от такива хора, по цял ден седи пред борд компютъра и цъка на рекламките.... :wink: :lol: Също така за повече агресия може да си обръсна генеталите и да ги залея със спирт, няма начин да не почна да цъкам като луд по тях. :D Леле какъв кинтаж ще падне само като се замисля....значи бате силно ми я препоръчваш програмата. :lol: :lol: :lol:

Силно и надълбоко ти я препоръчвам. Просто почнеш ли да работиш с тях от пари няма да се оттървеш :lol:
 
Като видя cashfiesta и ми е ясно че няма да има нито кеш нито фиеста а само изгубено време
 
е как бе аз ако нея държах по цял ден на компа пусната сега нямаше да карам Lexus и си лежя в хамака на бахамите :D
 
С две думи всички обичаме cashfiesta? :lol: :lol: :lol: Мамка му всички ли карате готини коли благодарение на тази програма, само аз ли си цъкам със старото Порше Карера? Искам да пожелая на всички яки цъкачи - давайте батета, тази програме е яко рап отпред и отзад. :) Незнам на кой съм реферал, но този над мен искам да му стиста ръката и да му кажа - уважавам истинските бизнесмени като теб батка. :)

Мисля че тази cashfiesta ще завладее разработените мозъщи на 100 поколения напред, просто уникалността й е нещо рядко срещано, аз лично много се дървя като разбера че има милионери от нея. И скоро и аз се готвя за този списък. Момчета и момичета - давайте идей как да си прешия още пръсти за да я изкъртим от кликане тази бизнес възможност в нета. :) :lol: :lol: :lol:
 
Blinky каза:
С две думи всички обичаме cashfiesta? :lol: :lol: :lol: Мамка му всички ли карате готини коли благодарение на тази програма, само аз ли си цъкам със старото Порше Карера? Искам да пожелая на всички яки цъкачи - давайте батета, тази програме е яко рап отпред и отзад. :) Незнам на кой съм реферал, но този над мен искам да му стиста ръката и да му кажа - уважавам истинските бизнесмени като теб батка. :)

Мисля че тази cashfiesta ще завладее разработените мозъщи на 100 поколения напред, просто уникалността й е нещо рядко срещано, аз лично много се дървя като разбера че има милионери от нея. И скоро и аз се готвя за този списък. Момчета и момичета - давайте идей как да си прешия още пръсти за да я изкъртим от кликане тази бизнес възможност в нета. :) :lol: :lol: :lol:

как можа да отделиш толкова творческа енергия за cashfiesta
сигурно те вдъхновява това че все още има и ще има хора които упорито отказват да повярват в очевадното и продължават да търсят под вола теле.
 
Blinky каза:
С две думи всички обичаме cashfiesta? :lol: :lol: :lol: Мамка му всички ли карате готини коли благодарение на тази програма, само аз ли си цъкам със старото Порше Карера? Искам да пожелая на всички яки цъкачи - давайте батета, тази програме е яко рап отпред и отзад. :) Незнам на кой съм реферал, но този над мен искам да му стиста ръката и да му кажа - уважавам истинските бизнесмени като теб батка. :)

Мисля че тази cashfiesta ще завладее разработените мозъщи на 100 поколения напред, просто уникалността й е нещо рядко срещано, аз лично много се дървя като разбера че има милионери от нея. И скоро и аз се готвя за този списък. Момчета и момичета - давайте идей как да си прешия още пръсти за да я изкъртим от кликане тази бизнес възможност в нета. :) :lol: :lol: :lol:

бате купи си още 4-5 компютъра и им пусни по една кеш фиеста да се окешиш още повече, аз поршето го хвърлих след второто ми плащане от тях
 

Горе