Нещо ново се задава МАЙ 2021

Вече са наблюдават драстични нови промени и доста нови резултати в гугъл УСА.. Естествено винаги първо се усеща там.. Предполагам до 10 дена ще усетим и в Европа новия ъпдейт.. Да видим дали ще има доволни
 
Вече са наблюдават драстични нови промени и доста нови резултати в гугъл УСА.. Естествено винаги първо се усеща там.. Предполагам до 10 дена ще усетим и в Европа новия ъпдейт.. Да видим дали ще има доволни
Винаги е така. После следват следващите големи пазари, Канада, Германия, Испания, Ук, и след това сме ние. :)
 
Как са нещата при вас? При мен има промяна към по лошо :D от няколко дни в няколко сайта
 
При мен резултатите са интересни. На един от сайтовете ми виждам спад в импресиите и покачване в кликовете. Още не съм чел нищо конкретно за последните ъпдейти, ама нали си знам - правим сайтовете за хората, не за животните :eek:
 
Аз на единя имам 8 човека повече, а на другия 6 по-малко.. Как да го асимирам това, че има трусове, или че така и така си нема посещения ахахаха
 
Ъ-ъ-ъ, не знам какво усещате, но ъпдейтът беше отложен за средата на юни, а ще бъде в пълния си блясък през август.
може да е минал нещо тестовете.. имаше голяма игра последните няколко дена..
 
може да е минал нещо тестовете.. имаше голяма игра последните няколко дена..
То непрекъснато вървят ъпдейти, но този специално не е минал. А и не се очаква да удари кой знае колко. Тоест да размести целия SERP
 

Привет, специално owners си има причина, @bikonews , може да сподели определено и той беше пуснал нещо във facebook профила си, специално за owners. Човека има доста знания за SEO, ще е добре да даде малко съвети.


Поздрави,
Станимир И
 
В Серпаск самия той казава, че не се задълбочава в ъпдейтите на Г. За който не е гледал:
 
Още нещо, случило се събота:


Ако някой има сътресения в трафика си от Гугъл. Да не се чуди защо.
 

Горе