Не знам защо ме кефят EU домейните

От: Не знам защо ме кефят EU домейните

Забелязъл съм че вдигат бързо ПР,естествено това едва ли е от .еу домейна,но все пак..по моя скромен опит,бързо вдигат : ) По-евтини са,е-у=две букви.Ком е по известно,но ако не беше защо еу да не се помни по-лесно? : )
 
От: Не знам защо ме кефят EU домейните

:) а опитвал ли си се по телефона да кажеш на дебилен клинет адрес с по различно окончание от .ком .нет и .бг
 
От: Не знам защо ме кефят EU домейните

Ами явно не съм попадал до сега на толкова дебилен клиент, но със сигурност има и такива, които няма да ме разберат! Въпрос на гледна точка, вече се поизчерпаха хубавите домейни с .com.Кое е по-лесно да обясня на клиента www.домейн-bg.com или www.домейн.eu ? За това наблягаме на нещо хубаво, но с различно разширение.Не ангажирам никого с моето мислене :]
 
Последно редактирано:
От: Не знам защо ме кефят EU домейните

.eu домейните са като всички останали,но лично на мен не ми допадат.
Просто не ме кефят и ако имам възможност, не бих си купил подобен домейн, освен ако ключовата дума ме интересува много.
 
От: Не знам защо ме кефят EU домейните

Ми незнам , аз попаднах на ключова дума дето не знам как беше свободен и заради това си го купих, сега му се кефя. Бтв не знам защо нямат кредибилити при положение, че гледам всички еу правителствени организации са с такъв домейн
 
От: Не знам защо ме кефят EU домейните

Като ги предлагаха безплатно сметнах, че не си струват усилията по регистрацията... Имам само един, който купих заедно със сайт на него. Сигурно съм със стари разбирания ама тея извратении не ме кефят.
 
От: Не знам защо ме кефят EU домейните

Стана ми тъжно за горките дискриминирани домейни. Дайте шанс на слабите!
 
От: Не знам защо ме кефят EU домейните

Нека подкрепим бедните и слабите, нека им помогнем!
 

Горе