Не знам от коя афф да почна???

bdaa

Banned
Здравейте
Искам да започна да се занимавам с афф - продажби на разни продукти (било виагра, хапчета за отслабване или друго) стига да има добър % комисионна за мен.

Предложете ми афф програма и ще в стана реф.
 
От: Не знам от коя афф да почна???

Разгледай условията на представената преди 10-ина дни, но съществуваща от около 5 години афф програма Pills Money: http://www.predpriemach.com/showthread.php?p=110894#post110894 (50% комисионна и добра конверсия, голямо продуктово разнообразие) . Успех! :) реф линк - http://track.oainternetservices.com/doRegister?advertiserid=500002&sponsorid=504393
 
От: Не знам от коя афф да почна???

Аха ако може да давате по следния начин -
Име
линк
комисионна в %
на колко плаща
как плаща - пп или друга разпл. система
и какви продукти има
 
От: Не знам от коя афф да почна???

Аха ако може да давате по следния начин -
Име
линк
комисионна в %
на колко плаща
как плаща - пп или друга разпл. система
и какви продукти има

:) рибата в морето, а сложи тигана, ти си направи сайта като хората, докарай таргетиран трафик пък после се ще намериш начин да го монетаризираш
 
От: Не знам от коя афф да почна???

@бдаа я ходи се скрий, има всичката тази информация във специален раздел, направен за лузери като теб... лок на темата :mad:
 
От: Не знам от коя афф да почна???

@бдаа я ходи се скрий, има всичката тази информация във специален раздел, направен за лузери като теб... лок на темата :mad:
Той е чел поста на Blinky от днес и се е мотивирал за кратко време. Дечко...
 
От: Не знам от коя афф да почна???

Ако искаш по-бързи резултати ти предлагам да се насочиш към e-Whoring доста по-бързо идват паричките ;)
 
От: Не знам от коя афф да почна???

Момчета, повече солидарност.... :) Има всичко, което искаш там към всяка програма. ;) Важното е да имаш идея какво искаш да продаваш и как ще го правиш. Идеята е да си проактивен. Виж какво има тук: Trusted Affiliate Programs- опрости ли сме цялата информация. Успехи.
 
От: Не знам от коя афф да почна???

Опитай с Pills Money.

А и да се похваля. Имам 2 продажби в 2 различни сайта и вече чакам да ми преведат комисионната :)
 
От: Не знам от коя афф да почна???

A Честито да ти е! :)

Язе в момента тъкмя едно афилиейтско сайтче под вредното влияние на тоя форум - да не остана по-назаде..
 
От: Не знам от коя афф да почна???

Честито и ти пожелавам да потретиш, както и това да става всеки ден. ;)

Това доказва, че ако има желание има и начини. Искам да окуража и другите, за да видят, че е въпрос на амбиции и планове как да стане. :)

П.П: Само да отбележа, в Pills Money плащат след натрупани $100. Не е зле - 2 продажби = > $100. :)
 
От: Не знам от коя афф да почна???

A Честито да ти е! :)

Язе в момента тъкмя едно афилиейтско сайтче под вредното влияние на тоя форум - да не остана по-назаде..

Мерси! Успех и на теб :)
 
От: Не знам от коя афф да почна???

Леко мнение относно ПилзМъни да изкажа - когато разгеле се стигне до поръчка, праща юзъра в доста зле изглеждаща и непрофесионално направена страница. Бас правя че отблъсква една солидна част от потребителите дето се пак са цъкнали на линкчето ви...

От тая гледна точка Крокминт ми се виждат най-убедителни (от изброените в съответната секцийка).
 
От: Не знам от коя афф да почна???

Това е така и не е така, защото сайтовете наMoreNiche са супер добре направени, но нямат нищо общо с конверсията на GenBucks . Сайтове, които бяха съставени от 5 страници и не толкова добри дизайнерски иновации. За това вие гледайте да ги обедите на сайта и после да ги препратите към продуктовия им. Знам, че ако се праща от инфо сайт с банер или текст линк натам е по-трудно, но тогава можете да си направите собствена лендинг страница. Това е само в случай, че наистина от няколко стотин таргетирани посетители не купува никой. Скапани, но конвертират - поне практиката това показава. Само малко повече мисъл се влага, за да филтрирате трафика да го пратите вече натам - купувач.

Сайтовете на CrocMint са определено добри, семпли, прости и ясни. Вече е въпрос на предпочитания. Кой с коя програма иска да работи. Важното е едно - да прави пари. ;) Успехи на всеки, който мисли да се пробва. И ако има нещо - тук сме да помагаме.

П.П: Посетете Trusted Affiliate Programs за повече ревюта. http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=15
 
От: Не знам от коя афф да почна???

Като сте решили да помагате и аз да пита: Има ли някакво решение на сагата прецакани темплейти на MarketHealth? Или поне някакъв вариант за директен линк към order page, щото аз не намерих решение. :)
 
От: Не знам от коя афф да почна???

След натискането на ордер те праща на секюръти страница, където има ID във формата на цифри. ;) В този ред на мисли, ако го поснеш него с tinyurl или нещо подобно, ще е ОК. Но виж дали ти отчита клика, за да няма загуби. Ако не - ще се наложи да си линкваш към усртаната им история. Ще се очудиш, но имам познати, които продават техни продукти даже с сегашните им мизериики. А сагата я направи, защото се притесняват да не им думнат сайтовете, заради доблирнао съдържания. До някъде са прави, но имаше и по-умен начин да го направят това. Все пак се занимават с това не от вчера. Но избора е направен от тях и все пак се е гласувало преди взимането му като решение. :)

Market Health - ex. JoeBucks
е програма от доста време и вече има адски много афилиейти. Продуктите им изглеждат ОК, както и сайтовете им. Въпрос на избор е какво ще предлагате. Хубавото им е, че имат фри семпли, което дава на потребителя шанс да ги пробва преди са прави каквито и да е програми обвързани с тези продукти или бъдещото им закупуване. ;)
 
От: Не знам от коя афф да почна???

След натискането на ордер те праща на секюръти страница, където има ID във формата на цифри. ;) В този ред на мисли, ако го поснеш него с tinyurl или нещо подобно, ще е ОК. Но виж дали ти отчита клика, за да няма загуби. Ако не - ще се наложи да си линкваш към усртаната им история. Ще се очудиш, но имам познати, които продават техни продукти даже с сегашните им мизериики. А сагата я направи, защото се притесняват да не им думнат сайтовете, заради доблирнао съдържания. До някъде са прави, но имаше и по-умен начин да го направят това. Все пак се занимават с това не от вчера. Но избора е направен от тях и все пак се е гласувало преди взимането му като решение. :)

Market Health - ex. JoeBucks
е програма от доста време и вече има адски много афилиейти. Продуктите им изглеждат ОК, както и сайтовете им. Въпрос на избор е какво ще предлагате. Хубавото им е, че имат фри семпли, което дава на потребителя шанс да ги пробва преди са прави каквито и да е програми обвързани с тези продукти или бъдещото им закупуване. ;)

Май ще стане така отчита кликовете и ID-то ама ще направя още някой друг тест тези дни да не втасаме нещо.

Не ме притеснява, че линквам към сайтовете им ами това, че разигравам леко хората така.

Thank you! :)
 
От: Не знам от коя афф да почна???

Просто гледай да не им изглежда много по-различно от това, което възприемат докато са на сайта ти. В интерес на истината няма да има голямо значение, ако правиш ревю на продукт и си ги пращаш после на продуктовия сайт. Така няма какво да мислиш, даже си е напълно нормално според мен. ;)

Няма проблем, само да не прави голямо "скок", това леко плащи. Но тук говорим за нещо много драстично. И пак не е сигурно. Ако това те притеснява, винаги може да дадеш едно леко послание, че това предстои и така, ще са по-подготвени. Нещо от сорта:

......

Visit the XXXX product site and select your quantity.

Click here to get on it


Тази тема ще бъде доста добра, ако изникнат още въпроси по програмите. Така да се каже....всеки може да се мотивира от това как проблемите могат да станат възможност за повече продажби. ;)

Успехи ти пожелавам. ;)
 
От: Не знам от коя афф да почна???

не искам да спамя, а само да кажа че Mark*etHe*alth не е това което си мислите :)

източник

не 1-2-ма са оплакващите се, даже като гледам всеки който ги е ползвал :)
 

Горе