Не могат да изкарат депутатите :)

bizz

Active Member
Който не гледа: http://kanal3.bg/?cat=15
Грозна карина.
До тук: жандармерията яко се вклини в протестиращите, за да направи кордон за автобуса с депутати.
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

Не ми отваря.

Отвори.
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

Пусни си която и да искаш телевизия да видиш как полицай бият седнали хора, включително и жени....
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

Какво толкова боготворите Канал 3, по Нова тв го дават и по други телевизии!
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

Точно както по жан виденово време ще ги изхвърят със камъни, изглежда след 40 дена търпението на хората се изчерпа !!!!!!!!
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

Тъкмо обърнах програмата да видя. Звуците и гледките са като от футболен мач. Свирки, викове на агитки и скинари с бръснати глави. Помежду тях пребягват разни ентусиазирани журналисти. Пълен цирк. Това ако беше в някоя друга държава от ЕС отдавна щяха да са заиграли яко палки по главите на тиквениците. В автобусите има законно избрани депутати, за които са гласували избиратели от цялата страна. Какви са тези протестиращи, че ще лишават от свобода хората в автобусите? Не мисля, че някой е гласувал за протестиращи и ги е пращал там да защитават интересите му, тъй че просто да ги изметат със сила от там и да се приключва. Шофьорът на автобуса какво е виновен, че трябва да го замерват с камъни? По всяка вероятност вече е ранен. Имам чувството, че в София малоумниците на глава от населението са най-висок процент. Ако протестите не бяха нагласени, а спонтанни щеше да ги има с еднаква сила в цялата страна. Никой ли не се замисля защо ги има само в София, а не са като февруарските?

Преди малко гледам някаква патка, питат я от какво и била разбита главата. Сякаш някой насила я е карал да се вре пред автобус, пълен с депутати.
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

Е, да, виждаме как разни идиоти блокират парламента и правят простотии. Заслужават за по една сопа по гърбовете им ... ама не дървена, а желязна.... Ама положението ще се оправи когато полицията почне да действа по примера на египетската, турската, американската, руската... .

Мечтая да видя деня, когато българската полиция ще действа като другите полицаи и ще изметат разните идиоти, наркоманчета, пияници и всички други неадекватни екземпляри. Искаме да сме демократични и боготворим другите? - тогава нека и полицията да бъде такава и да действа по този начин.

Недопустимо е някакви идиоти и провокатори да правят каквото си искат.
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

Току що показаха по ТВ7 едър план на парламентарната сграда и протестиращите около нея на живо. Една шепа хора са. Изобщо не може да се сравнява с 97-ма или февруарските протести. Явно на Бойко само за толкова "протестиращи" са му стигнали парите.
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

Дядото с бастуна е дрогиран, майката с детето трябваше да получи
сопа по гърбовете им ... ама не дървена, а желязна
Не мисля, че някой е гласувал за протестиращи и ги е пращал там да защитават интересите му

Извинявай ти ако си гласувал за Бат Сали или твоята партия майка, можеш да си ги защитаваш, обясни ми как се "законно" се появиха депутати от ДПС в град София, при положение че
избиратели
НЕ са ги избирали !
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

Аз предлагам жандармерията да бъде въоръжена с огнехвъргачки. Какви са тези примитивни щитове - да не сме преди пет хиляди години?!
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

Аз за кого съм гласувал и ще гласувам никой не може да ми държи сметка, да ми иска обяснения или да ми дава наклон. Има друга тема, където пише кой за кого е гласувал. Това че не съм гласувал за БСП, ГЕРБ, ДПС и т.н. не значи, че не признавам гласа на хората, които са за тези партии. Има само един начин за практикуване на демокрация и това са избори. При условие, че току що е имало избори и след тях е гласувано ново правителство няма причина да има предсрочни избори. Щеше да има ако никоя партия не беше събрала мнозинство за правителство. Тогава съм съгласен, че единственият избор ще е нови избори. В момента сме свидетели на това как диктаторът Бойко, голям фен на Тодор Живков, не може да преживее факта, че не е на власт и иска да си я върне със сила, след като не е получил нито доверието на избирателите, нито на другите партии, с които би могъл да влезе в коалиция, тъй като няма над 50% на изборите.
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

Току що показаха по ТВ7 едър план на парламентарната сграда и протестиращите около нея на живо. Една шепа хора са. Изобщо не може да се сравнява с 97-ма или февруарските протести. Явно на Бойко само за толкова "протестиращи" са му стигнали парите.

Не мога да повярвам, че след 40 дена все още има неадекватни хора дето си мислят, че всички протестиращи са платени от бойко...
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

Ето го протеста. Снимка на живо отпреди няколко минути:

Ако се чудите къде са протестиращите, отляво на паметника са. Има и малко пред него. Освен ако ТВ7 не фалшифицират кадрите на живо, явно присъствието е доста мизерно. Но да не забравяме, че на февруарските протести провокаторите бяха само 50-100. Толкова са предостатъчно за правене на всевъзможни поразии. Ако се чудите как са спрели автобуса - това могат да направят и само 5 човека, ако полицията не реагира със сила, а тук са доста повече от 5.
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

или февруарските протести. Явно на Бойко само за толкова "протестиращи" са му стигнали парите.

Със сто хиляди от фен страници толкова.
Виж, с един милиард, гепени от АЕЦ Белене, БСП/ДПС могат да организират протести и в обезлюдените села. :clap: С такива пари и мъртвите се вдигат. ;)
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

Току що показаха по ТВ7 едър план на парламентарната сграда и протестиращите около нея на живо. Една шепа хора са. Изобщо не може да се сравнява с 97-ма или февруарските протести. Явно на Бойко само за толкова "протестиращи" са му стигнали парите.

Банда пиянски се блъскат в кордоните. Тия от жандармерията ако искат след 5 минути няма да има нито протест, нито нищо. Но Боко ги е пратил дам да всяват смут и че нещо се случва. Глупости, абсолютни.

Мда, еми човека трябва да ви вземе патронче, за това влиза с главата напред в полицейските щитове. И се едни и същи - раздърпани селендури. Най-страшното ще стане, както казаха, когато на нормалния му писне и започне да изнася купчината фанатизирани идиоти от там.

И кой ще плати висенето на полицията там - допълнителните. Ние, защото тия смешковци, платени няма да си обявят парите, получен от партии, но няма проблем. Всичко е ток.

Има след 40 дни адекватни хора, ама те са прекалено заети да ходят на работа, за да седят и да целят полицията с камъни. Тук не може да се говори за нормалност. Абсолютна пародия. :)
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

За мен нападение над законноизбрани управляващи органи, като депутати, министри е опит за преврат и съответните органи трябва да си влязат в ролята, а не да ми се явяват само с щитове с които не могат да се пазят! А това, което се случи тази вечер за мен категорично си е опит за преврат! Просто няма друго обяснение, когато държиш на сила законноизбрани народни представители.
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

Разбира се, че е преврат. Комунистите на девети септември точно така са дошли на власт. Е, решаваща роля е имала съветската армия, но принципът е подобен. След това са спретнали фалшиви избори и така са запазили властта 45 години. Бойко иска точно същото. Да е вечно на власт.
 
Последно редактирано:
От: Не могат да икарат депутатите :)

Аз предлагам жандармерията да бъде въоръжена с огнехвъргачки. Какви са тези примитивни щитове - да не сме преди пет хиляди години?!
Аз предлагам освен огнехвъргачки, протестиращи които скачат на полицията да си сложат ръкбиски одежди. :) Или нещо по-добро - рицарски доспехи и да крещят FREEDOM. :)

Като ще е весело, да е весело. :)
 

Горе