Не могат да изкарат депутатите :)

От: Не могат да икарат депутатите :)

Омаловажаването и опитите за пренебрегване на фактите не променят фактите.
В категория политика взеха да преобладават субективните възприятия на вярващите. А не относително обективни коментари.

Какво трябва да кажа? Ти заявяваш - шепа. Аз да ти опонирам, че са няколко шепи ли? Или легион?
Странника заявява - преврат. Блинки вярва в две партии, дошли на власт с етнически вот.
Сервантес отдавна брилянтно е описал, че дон Кихот и неговия мироглед са нещо неподлежащо на промяна.
Какво уналоважаване бе човек. Ти това протест ли го наричаш? Кой в каквото иска да вярвам. Аз вярвам, че идиотите там не ме рпедставляват, нито тези в парламента, нито тези извън него. А ако искат и да се мятат пред автобусите.

Какво обектвни факти бе? Вие не сте добре. Некви хора, нео си говорят. Много активни медиите сега, така е като няма пари - глад и мизерия и Бойко да дойде да им плаща пак да реже ленти по 2 пъти на ден. Ама сте овце, брат.
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

Какво трябва да кажа? Ти заявяваш - шепа. Аз да ти опонирам, че са няколко шепи ли? Или легион?
Аз не само казах, но и показах. Направих си труда да снимам телевизора и да кача снимката. Вижда се колко хора има пред парламента. Още толкова има и от задната страна. На мен количеството ми изглежда смешно спрямо исканията. Освен това днешният протест отдавна спря да е протест и стана престъпен погром. В момента показват как рушат района около парламента. Това е престъпление. Преди това строшиха с камъни стъклата на автобус пълен с депутати. Това е престъпление. Казаха, че има ранени от хората в рейса. Улиците до парламента са блокирани с изкъртени плочки и кофи за боклук. Ако някой от хората в парламента получи инфаркт или му стане нещо друго линейка няма как да стигне до там и ще си умре. Простотията на тъй наречените протестиращи, от които в момента са останали само лумпени пред парламента, може да е смъртоносна. В най-добрия случай щетите ще са за няколко милиона лева, които ще излязат от джоба на данъкоплатците.

Защо не трябва да паднат управляващите вече писах по-назад в темата. Не видях някой да е изказал противни мотиви.
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

протестите през февруари за цената на тока ли бяха?
е - свалиха ви го с 5%
и сте доволни?
ебавате ли се?

промениха един закон, сега дадени кръгове (не на бсп) печелят по-малко...
техните явно не са в тази сфера..скоро ще започнат да се "разплащат" и с тях..
няма как - не се знае докога ще издържат
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

Блинки вярва в две партии, дошли на власт с етнически вот.
Аз започвам да получавам дежа ву, но пак го напиша - вярвам, че трябва да им се даде шанс, за да се докажат какво могат и какво не - ако не - ще си ходят и ще съм първият в редиците на протестите. И ако трябва да сме честни, ако тези етнически малцинства се вдига по една или друга причина да гласува, а българина седи и не си подава гласа, не знам за какво си пишем. Не гласуваш, нямаш претендираш. :)

А тези, които демонтират тротоара и го трупат, ги чака едно много светло бъдеще в голяма компания. Да им е честито. ;)
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

какво да се доказват бе Blinky?
колко пъти бяха на власт? от колко години са в парламента?

все едно, че са нови - така говориш

какви прийоми използваха за политическа агитация?
как може да даваш шанс на такива боклуци?
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

протестите през февруари за цената на тока ли бяха?
е - свалиха ви го с 5%
и сте доволни?
ебавате ли се?

промениха един закон, сега дадени кръгове (не на бсп) печелят по-малко...
техните явно не са в тази сфера..скоро ще започнат да се "разплащат" и с тях..
няма как - не се знае докога ще издържат
Да ти го пуснат фри....като на малцинствата. :) А ти ебаваш ли се? Колко искаш да ти го смъкнат? 50%? Това да са ти кремвиршите е Лидъл? :)

За месец някак си се случиха повече неща от 4 години рязане на ленти. :) И той за това сега е така с тези платени протести, защото вижда че тези правят нещо за разлика от неговото крадене.
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

...ако тези етнически малцинства се вдига по една или друга причина да гласува, а българина седи и не си подава гласа, не знам за какво си пишем. Не гласуваш, нямаш претендираш. :)
Това е една от причините да не искам сега избори. Не само защото не е редно и би било несправедливо. Във Варна видяхме грозната истина. Хората са смазани. Не им се предлага нищо и не отидоха да гласуват. 25% активност на местни избори, които са мажоритарни по същността си. Това е цяла трагедия. Ако има есента предсрочни парламентарни избори ще стане същото. Още по-ниска активност от пролетните 50%, от което автоматично следва още по-огромен процент за ДПС и увеличаване на влиянието им. Освен това ще си гарантират ново участие във властта, защото никой няма да може да управлява без тях, освен ако БСП и ГЕРБ не влязат в коалиция, което е невъзможно. Ама кажи как да го обясня това на тези, които подкрепят протестите и си мислят, че ако има предсрочни избори Бойко ще вземе абсолютно мнозинство и ще управлява до края на света? Няма как да стане.
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

какво да се доказват бе Blinky?
колко пъти бяха на власт? от колко години са в парламента?

все едно, че са нови - така говориш

какви прийоми използваха за политическа агитация?
как може да даваш шанс на такива боклуци?
Еми не са минали и 2 месеца и ги захапаха. Какво като са стари, то новите ги видяхме - пожарникари баце. Ако това са новите лица, предпочитам си старите. :)

Говоря, все едно са с повече багаж, а не съм много далеч от истината. Давам шанс на всеки, който ламти да се доказва. Така го раздавам и във форума, ако не си забелязал през годините. :) И аз не искам да са те, ама идва оня и си е таковала мамито. :)
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

Да ти го пуснат фри....като на малцинствата. :) А ти ебаваш ли се? Колко искаш да ти го смъкнат? 50%? Това да са ти кремвиршите е Лидъл? :)

За месец някак си се случиха повече неща от 4 години рязане на ленти. :) И той за това сега е така с тези платени протести, защото вижда че тези правят нещо за разлика от неговото крадене.

цената на тока ако ще пада с 5% и след 2 месеца пак ще се качва ВЪОБЩЕ не трябва да бъде част от политическата агитация!

това е все едно да излезеш и да кажеш - ще вдигнем заплатите и пенсиите
хората се подлъгват и наистина ги вдигат - с по 5 лв :)

е това какво е?
начина на живот ще ти се подобри ли с тези 5 лв?
за мен това е подигравка

Еми не са минали и 2 месеца и ги захапаха. Какво като са стари, то новите ги видяхме - пожарникари баце. Ако това са новите лица, предпочитам си старите. :)

незнам как може да даваш толкова много шансове на едни и същи
не си ли спомняш как си тръгна гея през 2009-та? е*ан в края на мандата и бит на изборите?

WTF
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

Как пък реши, че ще го вдигат. Чак и мен ме изненада. Да не мислиш, че ще го вдигнат пак след 2 месеца и ще си причинят същото като сега? Трябва да са много прости лалугери, ако го изиграят така.

Не говори за гавра, говорим за някакви сериозни суми. Няма да ми се подобри живота, ама предпочитам да е +5, а не -5, ако ме разбираш. ;)
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

незнам как може да даваш толкова много шансове на едни и същи
не си ли спомняш как си тръгна гея през 2009-та? е*ан в края на мандата и бит на изборите?

WTF
А ти сещаш ли се, че тогава дойде и истината и пътя и вярата и 4 години по-късно бизнес почти няма - монопили и фирми до властта, това съставлява в момента икономиката ни. Шансът е за втори път и не е за 4 години. ;) Да не мислиш, че и аз ще му търпя олигофренията на този също.
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

За тока специално, първо служебното правителство на президента и резервите на ГЕРБ, а после и Орешарски, свършиха страхотна работа. Не знам Бойко как точно са го държали за топките тези от енергийното лоби, но сегашните промени са наистина големи и смъкването на тока ще е трайно. От там излязоха такива страшни неща, че просто да се чуди човек как четири години са били неглижирани тези проблеми, докато накрая не се стигна до февруарските крайности. Според мен има голяма вероятност да не е било нарочно, а от некадърност, тъй като цялото внимание беше насочено към инфраструктурните проекти, които носят популярност и проценти на изборите, докато на останалите важни елементи никой не е обръщал внимание. Когато се сетиха, че има проблем с тока вече беше твърде късно.
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

истинската причина за протестите през февруари не беше цената на тока! нормално е да ти се виждат много парите от заплатата не стигат...?
иначе цената не е висока и тези 5% са нищо - но за тях (бсп) са много скъпи защото с тях лъжат пенсионерите и циганите
(а това, че не плащат ток - НЕ Е вярно! може би в някой по-големи цигански квартали - но навсякъде другаде режат без да питат!)

тази зима същите хора - тези които протестираха, пак ще им се вижда голяма сумата за ток!
Какво правим?
не може да раздадат помощи на всички - дори мисля, че по-голямата част от протестиращите не взимат помощи
т.е. за тях (за сега) нищо

А ти сещаш ли се, че тогава дойде и истината и пътя и вярата и 4 години по-късно бизнес почти няма - монопили и фирми до властта, това съставлява в момента икономиката ни. Шансът е за втори път и не е за 4 години. ;) Да не мислиш, че и аз ще му търпя олигофренията на този също.

толкова ли зле е било преди 4 години та избрахме Бойко? :(
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

За тока специално, първо служебното правителство на президента и резервите на ГЕРБ, а после и Орешарски, свършиха страхотна работа. Не знам Бойко как точно са го държали за топките тези от енергийното лоби, но сегашните промени са наистина големи и смъкването на тока ще е трайно. От там излязоха такива страшни неща, че просто да се чуди човек как четири години са били неглижирани тези проблеми, докато накрая не се стигна до февруарските крайности. Според мен има голяма вероятност да не е било нарочно, а от некадърност, тъй като цялото внимание беше насочено към инфраструктурните проекти, които носят популярност и проценти на изборите, докато на останалите важни елементи никой не е обръщал внимание. Когато се сетиха, че има проблем с тока вече беше твърде късно.

Да, и българина нали е прост, ще засере и това. :) Някои са умни, други не чак толкова.

Държат го Бойко от САЩ, монополите и мафията. Аз лично се чудя даже как е успявам да прави нещо за народа, като се е оплел така, отсякъде. Но за това имаше купени медиии и лентички. И овцете си траят, а бизнеса си заминава и парите си изтичат. Не е истина за какво пишем. За некви, които не знам още как нямат срам да се показват пред хората.
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

толкова ли зле е било преди 4 години та избрахме Бойко? :(

То никога не е било добре. И Бойко го избраха, защото нямаше алтернатива, така както направиха и с Царя. Просто историята се повтори. Но да, зле бяхме и само за да те успокоя, няма изблици да сме добре. :) И след тези даже. И след следващите и така. ;)
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

иначе цената не е висока и тези 5% са нищо - но за тях (бсп) са много скъпи защото с тях лъжат пенсионерите и циганите
(а това, че не плащат ток - НЕ Е вярно! може би в някой по-големи цигански квартали - но навсякъде другаде режат без да питат!)
Да, а Бойко ги лъжеше с магистрали. Ти ми кажи от кое си по на далавера. Да, не са много 5%, но магисралите си си ги платил ти, ако имаш някакви съмнения за това. :)
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Докато още сме на темата за тока, да напомня на забравилите, че в края на миналата година и през януари се говореше за увеличение от 10-15% на тока през това лято или есента.

И не е само 5% намалението. Мисля че от първи август влиза в сила новото поевтиняване от още 5%. А при нощната енергия ще достигне дори 20% спадът, спрямо цените от миналата година. Имаше сметки на експерти по вестниците.
 
От: Не могат да икарат депутатите :)

Е, да, виждаме как разни идиоти блокират парламента и правят простотии. Заслужават за по една сопа по гърбовете им ... ама не дървена, а желязна.... Ама положението ще се оправи когато полицията почне да действа по примера на египетската, турската, американската, руската... .

Мечтая да видя деня, когато българската полиция ще действа като другите полицаи и ще изметат разните идиоти, наркоманчета, пияници и всички други неадекватни екземпляри. Искаме да сме демократични и боготворим другите? - тогава нека и полицията да бъде такава и да действа по този начин.

Недопустимо е някакви идиоти и провокатори да правят каквото си искат.

Ще започна изречението така - предприемач с лява идея,такова животно няма.Но като цяло тука някакви лапета и хора,които до вчера са лизали задниците на шефовете си и са били големи мъже само пред сестрите и жените си се смятат за предприемачи,но това е друга тема.Аз МЕЧТАЯ да видя деня когато българската ПРОКУРАТУРА ще действа като американската!МЕЧТАЯ да видя хората,които са крали толкова дълго години да са ЗАД РЕШЕТКИ(Включително и тези от ГЕРБ) до края на живота си,но за жалост виждам как група комуняги тук не мислят за живота на народа,а за това тяхната партия да управлява,а дали се справя или не-важното е да не е Бойко на власт?!?!Вие НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ,БЕ?СЛЕПИ ЛИ СТЕ ИЛИ НА СЛЕПИ СА ПРАВИТЕ?!Време е да ги изметем всичките!Какви платени протести,какви глупости са ви в червените глави?От 10000км си личи,че хората са нормални,да не кажа повечето са от средната класа!Актьори,певци и други хора с неопетнени имена подкрепят хората,а вие тука говорите за скинари и други такива,СПРЕТЕ СЕ!Бареков е само един и ви моля не му подръжавайте!!!
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

И не е само 5% намалението. Мисля че от първи август влиза в сила новото поевтиняване от още 5%. А при нощната енергия ще достигне дори 20% спадът, спрямо цените от миналата година. Имаше сметки на експерти по вестниците.
Да, това са официалните цифри и са гласувани вече. ;) Нещо, за което мога да кажа, че съм ОК.
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Да, това са официалните цифри и са гласувани вече. ;) Нещо, за което мога да кажа, че съм ОК.
Я си се съберете четеримката на една маса и се лъжете.Тук четат и млади хора и вече ми писна от вашата смешна пропаганда,гледайте си ТВ7 и се радвайте на новата миска и глупостите им!
 

Горе