Не могат да изкарат депутатите :)

От: Не могат да изкарат депутатите :)

Защо протестите са масови само в София има много отговори, но най важния сте го посочил Вие във вашия пост. "както знаеш тука всички сме тарикати"

За първи път от 23 години след свалянето на Петър Младенов има протест, който не е гладен, а е породен от морални принципи. Тарикатите ще излязат зимата, като огладнеят, до тогава ще гледат сеира на софиянци.

Тогава преди 23 години свалихме един президент само заради една фраза "По-добре е танковете да дойдат". Някой може ли да си представи, че това може да стане сега.
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

А ето по това перо са взели още 75 000 долара - http://www.ceetrust.org/grant/734/

После ми говори за това как някой ей така си прави сайтчета, щото много му пука.
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Ти как реши, че съм от София, това че в момента работя тук и имам някакво мнение не ме прави "под средното" ниво. Откъде знаеш за моето образование и възпитание.

Човек, сам се вкара в темата. Нито съм се обръщал конкретно към теб, нито нищо. Ти що се засягаш, като си над средното ниво?
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Аз лично няма от какво да се засягам, просто изполваш разни епитети за доста голяма група от хора и ги слагаш под общ знаменател.
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Това е една гледна точка, ето я друга, ей така, за разнообразие:

1. ЗАЩО ПРОТЕСТИТЕ СА САМО В СОФИЯ?
Защото това е центъра на властта и всичко в тази държава и инвестирането тук е много по-стратегиеско издържано, отколкото да се вдигне протест пред общината в Русе или някъде другаде. Там където, както казаха, властта се държи от 2-3 мутри, които утре ще се запознаят искрено и лично с теб. :)

Да, прав си. Аз ако плащам за протест естествено, че ще го организирам там където е най ефективно. Няма да го организирам в Русе, защото там парите ми ще отидат на вятъра!
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Аз лично няма от какво да се засягам, просто изполваш разни епитети за доста голяма група от хора и ги слагаш под общ знаменател.

Той много ги обича епитетите.
Кажи тия кви са де, не се прави...

Виж файлът 6972

И кой им плаща? И с какво?

След това си говори колкото искаш за платени протести.
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Ромбец, тия не протестират, а пазят АТАКА. Разлика правиш ли? Наели са ги като симпатизанти, които кибичат пред централата на партията им. Какво общо има това с темата? Мисля, че няма мислещ човек, националист, който да припознава Сидер бей, като някакъв различен от Сидер бей. Ти кажи за твоето приятелче Генов и парите, които са им налели ;)
 
От: От: Не могат да изкарат депутатите :)

Той много ги обича епитетите.
Кажи тия кви са де, не се прави...

Виж файлът 6972

И кой им плаща? И с какво?

След това си говори колкото искаш за платени протести.


Е кви са тея. - 20 човека за защита от 5000 платени олигофрена с парите на тиквоций, сорос, либерасти и американци. При нужда и аз мога да платя на 20 човека за няколко дена да плашат олигофрените.
 
От: От: Не могат да изкарат депутатите :)

Е кви са тея. - 20 човека за защита от 5000 платени олигофрена с парите на тиквоций, сорос, либерасти и американци. При нужда и аз мога да платя на 20 човека за няколко дена да плашат олигофрените.

По-скоро са 20 олигофрена взели пари, за да подкрепят параноята на един луд, ама както и да е.
Ама аз сериозно ще го питам Асен, взел ли е пари.

В такива филми се вкарвате, че не е истина просто. Утре някой малоумник ще каже, че извънземните плащат за протестите и на него ще повервате.
 
От: От: Не могат да изкарат депутатите :)

По-скоро са 20 олигофрена взели пари, за да подкрепят параноята на един луд, ама както и да е.
Ама аз сериозно ще го питам Асен, взел ли е пари.

В такива филми се вкарвате, че не е истина просто. Утре някой малоумник ще каже, че извънземните плащат за протестите и на него ще повервате.
Чак толкова зле не сме. :) Но като знам до какъв глад ни докараха, много вероятно е поне да се замислиш. :)
 
От: От: Не могат да изкарат депутатите :)

По-скоро са 20 олигофрена взели пари, за да подкрепят параноята на един луд, ама както и да е.
Ама аз сериозно ще го питам Асен, взел ли е пари.

В такива филми се вкарвате, че не е истина просто. Утре някой малоумник ще каже, че извънземните плащат за протестите и на него ще повервате.


Кви филми е братче? Ред 2 мнения по нагоре ти е дал синьо на бяло от къде идват кинтите, ти филми... Айде вече да слезеш на земята!
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Източници ти дадох пич. В сайта пише колко пари са субсидирали и кой.

На въпросния тръст, шефчетата са му тези:

Atlantic Philanthropies
Charles Stewart Mott Foundation
Ford Foundation
German Marshall Fund of the United States
Open Society Institute
Rockefeller Brothers Fund

Другите не ги знам, тия ми стигат.

http://ceetrust.org/about-us/founders.html
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Ама няма нужда да му обясняваш на него. На него телевизора и Бойко му казаха, че това са платени протестиращи, които Сидеров храни с пица и това е неговото мнение. Това че са си чисти пазачи на централата, което е очевадно, няма НИКАКВО значение.


Ромбец, тия не протестират, а пазят АТАКА. Разлика правиш ли? Наели са ги като симпатизанти, които кибичат пред централата на партията им. Какво общо има това с темата? Мисля, че няма мислещ човек, националист, който да припознава Сидер бей, като някакъв различен от Сидер бей. Ти кажи за твоето приятелче Генов и парите, които са им налели ;)
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Ама няма нужда да му обясняваш на него. На него телевизора и Бойко му казаха, че това са платени протестиращи, които Сидеров храни с пица и това е неговото мнение. Това че са си чисти пазачи на централата, което е очевадно, няма НИКАКВО значение.

А тия дето се мотаха с лудия да гонят журналисти по нощите и те ли бяха пазачи?

Между другото това са и единствените "хванати", че са взели пари.

Но това няма значение вече.

Сега четете внимателно моля, и не вадете разни откъси да се заяждате.

Вчера гледах почти цялото предаване по Нова, в което идваха какви ли не дрънкачи, но някой (не помня кой, май Майчето беше) каза това:

"Никъде в закона не пише, че е забранено да се плаща за протести. Друг е въпроса откъде, как и защо партиите взимат пари." - съгласен съм.
Една друга спомена, че политика се прави с пари. Отново съм съгласен.

И тук вече идва следното:
Защо повече от 20 години, прокуратурата не иска да разрови финансирането, на която и да е партия? Поне да разберат и да вземат мерки, ако се окаже, че това са "мръсни пари".
Някога ще стане ли това изобщо?

Цялата работа е, че явно едни и същи (може би с някои изключения) финансират партиите, и те после им връщат услугите. Политиците "избират" върховните магистрати, а те после също "връщат услуги".
Говоря за всички които са (и са били) на власт, без изключения. Хайде сега кажете какъв е изхода?
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Протести имаше във всички големи градове,но за жалост българина не е волеви човек и до голяма степен протестите се разнищиха във времето,на това се и надяват в момента управляващите,че всяко чудо ще е за три дни...Да,ама не!
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Ама няма нужда да му обясняваш на него. На него телевизора и Бойко му казаха, че това са платени протестиращи, които Сидеров храни с пица и това е неговото мнение. Това че са си чисти пазачи на централата, което е очевадно, няма НИКАКВО значение.

Защо говориш глупости? Че нали мой служител ходи при протестиращите на Болен, защото им дават по 40 лева....
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Цялата работа е, че явно едни и същи (може би с някои изключения) финансират партиите, и те после им връщат услугите. Политиците "избират" върховните магистрати, а те после също "връщат услуги".
Говоря за всички които са (и са били) на власт, без изключения. Хайде сега кажете какъв е изхода?
Какъвто и да е, не е този, който ни показват соросоидите.
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Защо говориш глупости? Че нали мой служител ходи при протестиращите на Болен, защото им дават по 40 лева....

Ти пък къде се буташ? Върни се няколко мнения назад, виж картинката дето ромбеца я приложи и представи за платени протестиращи, и чак тогава се включвай ни в клин, ни в ръкав. Коментираме конкретната картинка, не някви фантастики дето някой някъде бил казал. Като твоя служител, ако изобщо има такъв служител... Такива думи във въздуха може всеки да хвърли... тъй че мнението и твърденията ти са без никаква стойност.
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Току що установих, че кофата ни за боклук е отпътувала към Народното събрание. Яки момчета - 3 пресечки по нанагорнище...
Май ще трябва и боклука да си нося натам...
Ромбец, какво пък са харесали в твоята кофа за боклук и какво ще е предназначението й:)
 
От: Не могат да изкарат депутатите :)

Ти пък къде се буташ? Върни се няколко мнения назад, виж картинката дето ромбеца я приложи и представи за платени протестиращи, и чак тогава се включвай ни в клин, ни в ръкав. Коментираме конкретната картинка, не някви фантастики дето някой някъде бил казал. Като твоя служител, ако изобщо има такъв служител... Такива думи във въздуха може всеки да хвърли... тъй че мнението и твърденията ти са без никаква стойност.

Точно тия от картинката, ги разкриха от БНТ, как плащат по 30 кинта в някакъв фитнес в Надежда.

Ти какво искаш официални документи и касови бележки да ти представим?

Пазачи на централата... ако щеш ги кръсти и водопроводчици - все тая.

Важното е че БОЛНИЯ МОЗЪК, ги е наел с ДЪРЖАВНИ СУБСИДИИ без нужда. Защото и без това беше пълно с полиция.

И като един истински лумпен, продължавай да викаш на черното-бяло.

Айде стига толко!
 

Горе