Не мога да пусна тема в продава се ?

От: Не мога да пусна тема в продава се ?

Ти май сам си отговори. Не е лично както мислят повечето, но много спам и чудесии гледаме последно време. Пък и за да ползваш големия пазар на форума, все си мисля, че трябва някой да пренесе с нещо на обществото тук или ще сме на праинципа, както винаги - мен не бе е*е, аз само искам да си свърша моята работа, пък не съм им длъжен с нищо. :)

Има поне 15 теми, в които може да драснеш нещо полезно - я на колко години си, я как си намерил форума, я каква музика слушаш. Всички сме минали по този път. Повярвай ми, минава бързо и леко и акаунта ти после има по-голяма стойност от всеки друг нов такъв. ;)
 
От: Не мога да пусна тема в продава се ?

Ти май сам си отговори. Не е лично както мислят повечето, но много спам и чудесии гледаме последно време. Пък и за да ползваш големия пазар на форума, все си мисля, че трябва някой да пренесе с нещо на обществото тук или ще сме на праинципа, както винаги - мен не бе е*е, аз само искам да си свърша моята работа, пък не съм им длъжен с нищо. :)

Има поне 15 теми, в които може да драснеш нещо полезно - я на колко години си, я как си намерил форума, я каква музика слушаш. Всички сме минали по този път. Повярвай ми, минава бързо и леко и акаунта ти после има по-голяма стойност от всеки друг нов такъв. ;)

Да де, но ми се вижда малко странно да се изисква да поспамиш малко, да понапишеш малко глупости и чак тогава да имаш достъп до всички функции, а след това админите да се карат що си спамил .. :mrgreen:
 
Няма да се караме. :) По-скоро е превантивна мярка за това да не се влоши качеството на тази секция, тъй като гледаме там да има активна търговия и да се убие всичко в зародиш, ако ще прави само канабалък. Даже само с коментарите си тук може да си ги набавиш тези мнения. Ако е спамене, то реално може да бъдеш модериран и пак се връщаш в начална фаза. Така, че тези със спама не са много хитри, ако мислят по този начин да се доберат до въпросните 10 поста.

Но определено скоро ще имаш достъп. Все пак доказа, че не си дошъл с лоши намерения. :) Това е важно и се цени, най-вече от админите. :)
 

Горе