Не приемайте оферти за събмит по директори от странни никове

Blinky

Owner
От известно време има един идиот, който тормози потребителите на лично относно добавяне на сайтове по директори и каталози.

Този образ сменя никове, мейли. Агресивен е. Най-първият му ник е: milsem

Моят личен съвет е да не приемате. Проверете човека, ако мислите, че може да му вярвате. Пак направете проверка.

П.П: Моля, ако имате допир с него - рипорти. Мерси много. :)
 
Прословутата тема на milsem с 1005046 аутоъпа:) Изглежда е преминал на по адванс ниво в ''маркетинга''.
 
Nonean3 : Здрасти, добавям линк с описание в 150 бг доректории, фирмени каталози, сайтпве за обяви, социални мрежи за 20лв на сайт. Мога да взема до 10 линка наведнъж. Поздрави!

Me : Привет! Може ли списъка да разгледам?

Nonean3 : Списъка не екачен в интернет. Списъка е от 150 бг директории, фирмени каталози, сайтове за обяви, социални мрежи, 100% работещи и са 90% от бг пазара за директории. 90% са с линк. Без линк не добавям.

Nonean3 : Колко сайта имаш?

Nonean3 : Мога да взема до 10. Кажи колко сайта имаш, да давам пейпал?

Nonean3 : Тук ли си?

Nonean3 : Ще искаш ли? Поздрави!

Me : За момента нямам интерес, пропуснах да ти пиша. Пусни 2-3 безплатни ревюта, ако искаш да спечелиш клиенти.

Nonean3 : Е всичко се прави ръчно като добавянето на 1 сайт коства 1 ден. Мога да ти направя отстъпка ако имаш над 5 сайта. Ако е 1 20лв. Срок на работа 15 дена. Поздрави!

Nonean3 : Ще искаш ли? Поздрави!

Me : За момента ще се въздържа, но адмирации за ентусиазма.

Nonean3 : Изработвам и логота. 30лв логото. Мога да полажа мпо логота! Поздрави!


I AIN'T MAD :D
 
От известно време има един идиот, който тормози потребителите на лично относно добавяне на сайтове по директори и каталози.

Този образ сменя никове, мейли. Агресивен е. Най-първият му ник е: milsem

Моят личен съвет е да не приемате. Проверете човека, ако мислите, че може да му вярвате. Пак направете проверка.

П.П: Моля, ако имате допир с него - рипорти. Мерси много. :)

О да, и на мен ми е писал преди време, но не го отразих изобщо. Явно с първия мейл. Човекът се опитва да прави бизнес, вие го обвинявате? :D

Наистина, направил ли е нещо, освен че спами?
 
Работи му се. Пари му трябват, ама не е това начина...Иначе и аз го блокирах. На мен чак ми звънеше по скайпа, когато не му отговарях...и тогава вече го пратих в червения сектор..
 
О да, и на мен ми е писал преди време, но не го отразих изобщо. Явно с първия мейл. Човекът се опитва да прави бизнес, вие го обвинявате? :D

Наистина, направил ли е нещо, освен че спами?
Май е завлекъл некви хора и изпълнява услугата си супер некачествено. За това да кажат другите де, аз не съм поръчвал, само са ми се оплаквали, а и в темата му си пише такива мнения. ;) Иначе не е само спам. :) Има и други шитни. :)
 
Адски досаден е, но преди 2-3 години ми добавя 1 сайт в директории и сайта се класира доста добре в търсачки. В смисъл проблема с потребителя не е работата му, а че не я върши в срокове и е адски нагъл и досаден и невъзпитан.
Самото добавяне, който и да го свърши ще е еднакво като полза, стига да го изпълни разбира се!
 
CanadanNew Member 0 0 0 Здрасти, ще искаш ли добаввне на сайт в 100 бг директории, фирмени каталози, сайтпве за обяви, социални мрежи за 20лв на сайт? Поздрави!
 
П.П. Не се връзвайте на подобни и на него. Всеки може да копипейства готов текст и навсякъде да напляска едно описание, което няма да доведе до положителен резултат в гугъл....
 
Хаха, този го бях позабравил. По едно време ми пишеше всеки ден в скайп и ми звънеше даже. Няма равен на него. :) Казваш му да спре със спама и той спира за 2 дни и после пак :)
 

Горе