Не разбирам

магарцедес

Active Member
Добре, защо трябва да има толкова омраза и хейт по тая земя..... Как да не искам да му прекърша кокалите с такъв кеф на господин ''Небесен'' ТЪЪЪЪЪЪТ.
Ясно ми е че е форумния плъх, но тия обиди в постове където ги ръси са крайно изнервящи и омръзващи. На мен лично особено в натовареното ежедневие, не ми дават повод да се посмея, а още повече да се изнервя. Особено написани в тема с която целя да изкарам де се вика ''някой лев''. Такива не би следвало да се оставят и да сеят зло, а да се премахват...... Или поне мненията да им се махнат... Трябва да измислят плъгин ''Anti Idiots", някак си автоматично да ги счита за спам или хейт. Фейсбук в момента и без да си такъв ти блокират мненията, ето повод за ново приложение, даже и пари могат да се изкарат от него... ( примерно )

Много е лесно човек да е отворен онлайн....., а какво става офлайн ?! Пълним гащи!

Господин ''Небесен'' ТЪЪЪЪТ....... Предупреждавам ви, дори да не е лично от мен, все на някой ще му писне и ще си намерите майстора, някъде по улиците .... Ако до ден днешен не сте, гаранция ви давам, че с такъв акъл ако продължите, ще си го намерите.... И мутрите си намират майсторите, само, че те не седят по цял ден по форумите да се правят на велики, ''вижте ме кой съм аз, лошия''.....
 
Последно редактирано:
Тоя форум вече не е това което беше.Ако админа чете това съобщение нека ми банне акаунта.
Ти търсиш във всичко конспирация, братче, как да ти е полезно нещото наречено форум. Във всяка тема го играеш контра, не знам каква ти е крайната цел.
 
Тоя форум вече не е това което беше.

Същите твърдения могат да се открият във форума, написани преди години. Форумните тролове не са нищо ново. Въпросния Sky аз изглежда съм го вкарал в листата с игнорирани някога и въобще не ми се е показвал никъде, никакво присъствие. Даже първоначално доста се зачудих за кой "Небесен" се говори тук, направо съм забравил че такъв екземпляр съществува в този форум. Така че на който му пречи този трол - просто да го игнорира ;)
 
Същите твърдения могат да се открият във форума, написани преди години. Форумните тролове не са нищо ново. Въпросния Sky аз изглежда съм го вкарал в листата с игнорирани някога и въобще не ми се е показвал никъде, никакво присъствие. Даже първоначално доста се зачудих за кой "Небесен" се говори тук, направо съм забравил че такъв екземпляр съществува в този форум. Така че на който му пречи този трол - просто да го игнорира ;)
Аз го игнорирах, но ми спами темите и то здраво, след него никой и здравей не казва....
 
Ми то си спами по всички теми, трябва ли да му обръщаш внимание?

Форумен флъд може да се спре само от модератор. Когато няма модератор, има 3 (виртуални) избора:
1. Игнор
2. Подигравка
3. Арменския поп

И в трите случая темата ти се разводнява, меко казано. В конкретния случай това е същото като да ти се лепне на улицата некое роме с "бате, дай дуа леуа, дай бе, ко се праиш". Ни да му се набуташ заради наглостта, ни да го биеш, ни да влизаш в конфликт. Ми гаври се с него (не е непълнолетен), докато ти доставя удоволствие и си развивай темата. Ако пък условията не ти харесват - я развиваш другаде. А най-добре - в няколко подходящи за нея места едновременно.

По този начин (ако темата е търсена, полезна и актуална) или админите се усещат, или пък ти се усещаш как е по-добре като краен вариант. Интернет е достатъчно голям.
 
Същите твърдения могат да се открият във форума, написани преди години. Форумните тролове не са нищо ново. Въпросния Sky аз изглежда съм го вкарал в листата с игнорирани някога и въобще не ми се е показвал никъде, никакво присъствие. Даже първоначално доста се зачудих за кой "Небесен" се говори тук, направо съм забравил че такъв екземпляр съществува в този форум. Така че на който му пречи този трол - просто да го игнорира ;)
Да, старата песен на нов глас. Сори, че така се изразявам, но какво точно не му е същото, освен, че нон стоп се пускат такива теми, ама и това не му е много различното. :) Мине не мине време и тема, как форума не е същия. Ама хора, ние правим форума, не някой друг. ;) Който не ви е приятен, игнор, ако прекали някъде - репорт. Има си начини. Не става само да се оплакваме, нали?
 
Едно време имаше много повече отрицателни чувства и напрежение м/у юзърите. И си процъфтяваше (форомо).

Форумите са древна платформа за онлайн комуникация. Ако досега не си се научил да се справяш с дразнители, вероятно просто не е средата за тебе. Има предостатъчно "позитивни" и "безопасни" места като Фейсбук и прочие.
 
Не само отрицателни чувства, ами си беше война без правила и задръжки понякога. :) Амуня и Никс, водиха тежка битка помежду си в продължение на седмици, ако си спомняш :) Накрая единия го убиха админите, а другия се самоуби публично :) Сега е къде, къде по лежерно :) Средата си беше агресивна отвсякъде...

Едно време имаше много повече отрицателни чувства и напрежение м/у юзърите. И си процъфтяваше (форомо).
 
Имаше много дразнещи хора, честно казано някои го правеха, за да привлекат внимание, а други просто им се получаваше натурално. Но съм съгласен, че в сравнение с преди, сега е все едно си в рая на добродушковците. :) И хората, с злобни коментари тогава бяха повече. Определено сега се вижда много рядко и може би все знае кои са тези хора тук. :) Не искам да предизвиквам съдбата, но бурните характери бяха ежедневие тук. И това не беше свързано с генерирането на повече полезно съдържание, в никакъв случай. По-скоро генерираше повече модерация и отделна комуникация с всеки един потребител. ;)
 
Леле, как сам се е описал в първия пост изритания от калдата хаххха
 
Да, старата песен на нов глас. Сори, че така се изразявам, но какво точно не му е същото, освен, че нон стоп се пускат такива теми, ама и това не му е много различното. :) Мине не мине време и тема, как форума не е същия. Ама хора, ние правим форума, не някой друг. ;) Който не ви е приятен, игнор, ако прекали някъде - репорт. Има си начини. Не става само да се оплакваме, нали?
Вярно е, че са по-малко, но..... Въпросния не ме дразни в обикновенните теми толкова, колкото в темите за продан по които спами отвратително... Игнора не свърши работа, след него беше точно все едно в пустиня да си без вода..... Не е проблема, какво съм научил и какво не, също съм стар форумник, но в някои форуми не се позволяваха такива да виреят дълго, в други си беше ад. Че са по-малко, по-малко са..... Темата мине не мине е да подчертая, че неговите мнения ДОРИ И след моя игнор все пак СА публични, на никой, който желае да купи еди какво си няма да му е приятно да види това написаното и да е с позитивно мнение. Ще подмине и до там, както и се случи...

Дайте ми на мен админ права, да видим кон боб яде ли... Лошото е че няма мвреме да се занимавам, преди това имам семейство за хранене и работа за работене, свободното време ми е в голям недостатък.
 
Вярно е, че са по-малко, но..... Въпросния не ме дразни в обикновенните теми толкова, колкото в темите за продан по които спами отвратително... Игнора не свърши работа, след него беше точно все едно в пустиня да си без вода..... Не е проблема, какво съм научил и какво не, също съм стар форумник, но в някои форуми не се позволяваха такива да виреят дълго, в други си беше ад. Че са по-малко, по-малко са..... Темата мине не мине е да подчертая, че неговите мнения ДОРИ И след моя игнор все пак СА публични, на никой, който желае да купи еди какво си няма да му е приятно да види това написаното и да е с позитивно мнение. Ще подмине и до там, както и се случи...
Кои са, дай линкове да разнищим драмата.
 
След като потребителят създава съдържание, което е безплатно за собственика на платформата, а това съдържание може да бъде индексирано от търсачката и да доведе посетители, тогава защо собственикът да го маха? Дори въпросният потребител да се държи грубо, дразнейки мнозина, разбира се, те могат да бъдат пренебрегнати, защото не служат така усърдно на висшата цел, както той, която цел е - да се привлича трафик и да се генерират мнения, та дори да са крайно безсъдържателни и негативни.

Това мнение няма отношение към уважаемия потребител, към когото е оплакването, нито към съответния собственик - то е принципна позиция.
 
След като потребителят създава съдържание, което е безплатно за собственика на платформата, а това съдържание може да бъде индексирано от търсачката и да доведе посетители, тогава защо собственикът да го маха? Дори въпросният потребител да се държи грубо, дразнейки мнозина, разбира се, те могат да бъдат пренебрегнати, защото не служат така усърдно на висшата цел, както той, която цел е - да се привлича трафик и да се генерират мнения, та дори да са крайно безсъдържателни и негативни.

Това мнение няма отношение към уважаемия потребител, към когото е оплакването, нито към съответния собственик - то е принципна позиция.
Това не знам колко би се харесало в днешно време на гугъл, за СЕО о.О. Ако е по ключова дума, обиди, простаци, лудница и т.н., воероятно ще да се получи. Времето в което тези неща даваха полза мина според мен... Не съм наясно много със СЕО-то, но така си мисля
То ако е така и спама щеше да се приема и обича...
 
Да, къде къде по-добре да се пълни форума с куци оферти - https://www.predpriemach.com/threads/Онлайн-магазин-за-tiande-продукти-50-лв.74326/#post-877824
И постове ъп
До колкото знам ''ъп-ването'' на теми НЕ Е забранено. И на мен не ми харесва, но всички го правят.... Второ, има плъгини, аз казах и на Blinky за ЪП-ване на тема, под формата на бутон..... Трето, не виждам какво и е куцото на офертата. Жената предлага помоли ме за услуга, аз я извършвам, като останалото не ме интересува. Сайта не е мой! Куция си ти! И П.П. Предпочитам да гледам ЪП-ове пред такива като теб!

Ооо велико божество на глупците и демоните, извиняваме се ние грешните, че не се прекланяме пред безвеличието ви!
 

Горе