Не съм специалист , просто имам питане

От: Не съм специалист , просто имам питане

AMOUN каква е тая злоба бе :) Като не ти харесва начина на живот в България не живей тука :)
Никой не те държи тук.
За твоя информация по- голямата част от населението би реагирало като мен, дори в тази тема повечето ме посъветваха да задържа парите. Значи нещо в теб не е наред :)
 
От: Не съм специалист , просто имам питане

Колега, не се шашкай. Тука е така.
По проблема ти: ако си работил за Коста Крочере или някоя подобна свързана с тях, то не се изненадвай - може да са ти изплатили парите за ликвидацията и пенсиония фонд. Откак потъна Конкордия тука са ги подгонили и те гледат да си оправят всички минали бакии, щото ако бившите им работници се усетят и почнат да ги натискат за тия неща... и без друго положението им е трагично.
Много интересно как така от банката не могат да преведат основанието за плащане ... ужас. Дай я тука тая дума, все ще я преведем, та поне да спиш спокойно. :)
 
От: Не съм специалист , просто имам питане

низнам да го еба, ма очаквах да ми теглиш две три майни, някак си съм разочарован и се чуствам гузен, гат псувам па не ми отвръщат със същото...

Все едно... ти са празниш, а то вече фанало таблета и са фали у фейсбука кви ботуши си му купил...

---------------------------------


Може пък аз да съм смотан и луд, мани ти нали си си добре да не ти пука.
 
От: Не съм специалист , просто имам питане

Колега, не се шашкай. Тука е така.

дей туй тк ма линето?
 
От: Не съм специалист , просто имам питане

За съжаления не ми показаха думата, ноо утре пак съм там да си я преведа сам:) Не за друго просто нямах време да се занимавам днес, малко натоварено ми беше. Дано да са болнични или някакви други, че предпочитам да знам, че парите са си мои :)
 
От: Не съм специалист , просто имам питане

дей туй тк ма линето?

Амоуне, моем ли да те цУнем - виртуално само, не щА да ти досаждам, ама напоследък рядко се разсмивам така до сълзи. Не е като да пишеш глупости, ама така ги издокарваш... и аз в началото ти се шашках много - викам си - малейй колко е зъл тоя... :oops:
Ся, след два месеца кат се чопнеш у джакузето и "тк" шъ ни осиротее. Тва твойто е талант (съвсем сериозно го казвам), когато не изпадаш в крайности равен нямаш.
Ся, да не ме изрисуваш с червено!
И да кажеш - моем ли да те цунем виртуално или не?
 
От: Не съм специалист , просто имам питане

низнам да го еба, ма очаквах да ми теглиш две три майни, някак си съм разочарован и се чуствам гузен, гат псувам па не ми отвръщат със същото...

не очаквай от моряк да ти реагира както "трябва". Те са малко хм... странни. Без да се обижда автора, но мисля, че ш разбере какво имам предвид. Тая вода ги праи... по- друго мислещи :)

Иначе... тука някъде се мъдреше една прясна, подобна тема дали може да си "земат" обратно парите, ако са преведени погрешка. Там бая хора опънаха теории, може би сега ще разберем, как точно седят нещата.

Пък дали да ги върнеш... то си е до теб. Ше ти е готино ли кат ги харчиш примерно или ше те човърка? Без значение, че компанията за която си работил прави милиони и няма да ги усетят.

Иначе да мисля за калпав служител, че ше изгори? Дай да раздаде секи кот има на бедните и да отиа в Червения кръст. Щот по света има много глад, бедност и неправди... Секи да се опрая.

Сигурно няма да е проблем ако решиш да ги задържиш, дори да си ги потърсят- без да съм юрист разбира се.

Всичко ще опре до твоята си морална гледна/гладна/ точка.

Иначе залагам на това:

...може да са ти изплатили парите за ликвидацията и пенсиония фонд.
 
Последно редактирано:
От: Не съм специалист , просто имам питане

Както казах - не отивай толкова далече да правиш планове да харчиш.
Ако е грешка, ще се усетят.
И ще е някакси тъпо да те помолят, пък ти да не изразиш презрението си към тях за сетен път и да не им ги върнеш с небрежен и високомерен жест...
 
От: Не съм специалист , просто имам питане

Амоуне, моем ли да те цУнем - виртуално само, не щА да ти досаждам, ама напоследък рядко се разсмивам така до сълзи. Не е като да пишеш глупости, ама така ги издокарваш... и аз в началото ти се шашках много - викам си - малейй колко е зъл тоя... :oops:
Ся, след два месеца кат се чопнеш у джакузето и "тк" шъ ни осиротее. Тва твойто е талант (съвсем сериозно го казвам), когато не изпадаш в крайности равен нямаш.
Ся, да не ме изрисуваш с червено!
И да кажеш - моем ли да те цунем виртуално или не?

къде ши ма цилуваш? / не за друго ами щот аз под мишницити например не се обезкосмявам и да не стане някой сакатлък... то не че на друго място са скубя.. ама така друго си е като споделиш с някого нали :)

па таланта... то таланта убав да го ева ама като няма хъса за работа и язък ти за таланта - да се беши паднал на някой по работлив...
 
От: Не съм специалист , просто имам питане

къде ши ма цилуваш? / не за друго ами щот аз под мишницити например не се обезкосмявам и да не стане някой сакатлък... то не че на друго място са скубя.. ама така друго си е като споделиш с някого нали :)

па таланта... то таланта убав да го ева ама като няма хъса за работа и язък ти за таланта - да се беши паднал на някой по работлив...

Ти па сега... къде шъ те циливам - то нали шъ е виртуално, демек безконтактно, ич не ми е дали си са дипилирал. Тъй че - къде кажеш там шъ дъ е! :)
Ама, кат се замисля ... кажи къде ти е най-талантливото място, дет да става за цъливане? Кат сме тръгнали да си споделяме...кой какво. Пък яз шъ ти кажем после, къде съм си мИслилА, туку виж съвпАднало. :) :roll:

Оспамихме темата на човека. Шъ земат да ни изФрълят.:evil:
 
От: Не съм специалист , просто имам питане

Той Амоуна не го бърка, че е в джакузито. Пак ще си пише тука. Носят се слухове, че влагоустойчив лаптоп има и си го слага на дъното на джакузито, а като пише гъза му стърчи отгоре.
 
От: Не съм специалист , просто имам питане

От това, което прочетох, мисля че са ти превели пари за неизползвани отпуски. Ако си бил на договор, си имал право на отпуски и ако не си ги ползвал, при напускането се изплащат. Така че най-вероятно парите не са дошли по грешка, а са си твои.
 
От: Не съм специалист , просто имам питане

По дупинцито обичам аз - малкото сладкото дупинци...
 

Горе