Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

Винаги съм мислел, че в този форум има предимно интелигентни хора, но нещо се разочаровах от тая тема. Сериозна форма на невежество е да си правиш изводи за човека по субективен фактор като възрастта... Всички където го товарите имали ли сте някакъв контакт с човека или караме като програмирани да плюем когато се отвори възможност? Иначе за 4 месеца не виждам какво може да се свърши, не е момента за някакви сериозни реформи.
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

Шт, че им разваляш хейтърството! :)

Иначе аз вече казах, че това, че е на 69 не го намирам за проблем. За тези години вероятно има опит човекът и вероятно затова са му предложили. Да, време за работа много няма, но все някакъв министър на този пост трябва да имаме.
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

След няколко години го виждам като кандидат-президент
Да не стане само ''текучество'' като при секретарите на КПСС след Брежнев как мреха като мухи от старост:)
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

"Те и на старост са плодовити, сочни и зелени"
Псалтир 91:15

Имаме нужда от възрастните граждани!

Хари Труман, Дуайт Айзенхауер интересни и активни членове на обществото, допринасящи със своя принос на много хора.

Сократ се научава да свири на различни муз. Инстеументи когато е на 80.

Микеланджело рисува най-прочутите си платна на 80.

Гьоте завършва "Фауст" в дълбока старост.

Нютон не престава да работи активно до 85.

И мн. др.

Приветствайте напредъка на годините, това показва че се движите все по-напред по стълбицата на живота, която няма край.
Годините на човека се броят тогава, когато няма друго за броене.
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

Монев, заможния британски емигрант, ти нали спря да пишеш във форума, крайно разочарован от местните действащи лица? Или тогава домашната рикия е говорила вместо теб?
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

ако е за друго 69 :lol: повечето ги кефи, за години явно не :rolleyes:
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

В XXI век да се изтъква възрастта като аргумент против професионалните качества е просто смешно. Жени раждат на по 60 и няколко години. Други хора качват Еверест на над 70, а тук говорим за длъжност, която не изисква кой знае какво, освен да имаш нещо повече в главата, а академикът явно не страда нито от липса на управленски опит, нито на знания.
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

В XXI век да се изтъква възрастта като аргумент против професионалните качества е просто смешно. Жени раждат на по 60 и няколко години. Други хора качват Еверест на над 70, а тук говорим за длъжност, която не изисква кой знае какво, освен да имаш нещо повече в главата, а академикът явно не страда нито от липса на управленски опит, нито на знания.

Autstanding! Up
You must spread some Reputation around before giving it to Test again.
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

Монев, заможния британски емигрант, ти нали спря да пишеш във форума, крайно разочарован от местните действащи лица? Или тогава домашната рикия е говорила вместо теб?

Заможен все още би било твърде преувеличено, но Благодаря за щедрото мислене.
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

Голям предател е тоя глупак, който стана министър, той е от БСП, пък прие на ГЕРБ да слугува, няма такава лопата просто.
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

Алане, мислех да ти пиша в юбилейната тема, но реших да не я цапам.
Ако си махнеш изказванията като горното, ще му спестя квалификацията какво е, колко остават?
Не държа да ми отговаряш.
Имаш доста положителни качества - не ги оплесквай с изказвания като това.
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

Не виждам нищо нередно в горното му мнение - Хората трябва да си държат на името и на вижданията - Не може цял живот да си бил член на БКП БСП и на дърти години да обърнеш втулката - Верно че са му предложили висока топка все пак не всеки може да е министър но дали си заслужава да станеш министър за един ден и да си сереш на репутацията додето си жив.
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

При министерските постове винаги е имало назначения, които нямат нищо общо с политическите пристрастия. Един министър трябва да е експерт на първо място и изобщо не е задължително да е член, симпатизант или дори да харесва управляващата партия. Божидар Димитров е червен колкото си иска, но беше министър. Трайчо Трайков няма нищо общо с ГЕРБ, но и той беше министър. В предишните правителства също е имало такива министри. За зам. министрите пък да не говорим. Там почти няма политически фигури. Само експерти са.

А който смята, че 69 години са много да иде да гледа как Стоянка Мутафова играе главна роля в театъра на 91 години.
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

Тест не бъркай нещата не е проблем независим експерт да стане министър даже е полезно обаче не е приемливо ренегати като Орешарски или като тая мумия да връткат втулките не е полезно нито за тях нито за партията която ги назначава - В предишният мандат назначаването на Орешарски беше като да се провикнеш от минарето бахти и партията сме щом нямаме читав човек за министър - Кофти е и за Орешарски щото вече има етикета РЕНЕГАТ.
Същото е сега и с тази мумия - ГРОБ за пореден път показа че е куха от към кадри в партията е пълно с гъзолизци но читави хора за отговорни постове няма.
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

Не мисля, че годините трябва да са фактор за възмущение, освен за тесногръдите...
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

Абе стига сте се правели на много широко скроени - Хората като станат на по 70 са вече далече от зенита си - От двайсе години се говори за реформи в образованието мислите ли че човек дето е завършил средно някъде в далечната 1960г. има нужната визия за развитието на образованието.

От самолет си личи че това е компромисно предизборно назначение за да може да се избута до изборите и да замажат какви причини са довели до отстраняването на министъра само 5 месеца преди изборите - до колкото дочух са го барнали в корупция и сега се опитват да се отърват от него да не им тежи
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

В някои отношения, даже и в образование най-вече, не е лоша идея да се копира от миналото.
Тък като днес тази институция не генерира учение, а бройката която носи приход.
Днес всеки има шанс да учи, а платил таксите рядко излиза без диплом.
С по-прости думи, хаймани с дипломи и пистове много, защото само над средна класа може да си позволи разходите по учението.
Еатествено в не всички училища, тъй като някой са си изцяло като курсове...

В университетите не трябва да има неспособни хора, а такива които имат капацитета да финишират, независимо дали ще си ползват диплима или не.
Оценките от средното училище трябва да са входа, а таксите обслужването на студента, и подръжката на учреждението в което ще е част в период от време.
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

тоя цар ли беше, мишкар ли беше, беше най-големия бастун.

През управлението на НДСВ България завършва преговорите за членство в НАТО и ЕС. Като става пълноправен член на НАТО и има назначена дата за пълноправно членство в ЕС, която е в началото на мандата на следващото правителство.

Пак по време на това управление външния дълг намалява от около 73% от БВП до 40% от БВП - най-голямото намаление регистрирано някога - над 30%. За сведение сега е около 18-19% - което ще рече за 2 мандата е намалял с 22%.

Благодарение на намаляването на дълга кредитния рейтинг на България се повишава многократно от кредитните агенции (5-8 пъти зависи от агенцията) и за първи път България получава Инвестиционен рейтинг от всички агенции, което значи че се препоръчва да се инвестира в страната. Това поставя началото на големия кредитен бум през управлението на следващото правителство. За съжаление, главно под формата на кредити за имоти, молове, бетон, плазми, телефони и други неинвестиционни стоки.


В крайна сметка хората помнят кофтито сделка с дълга на Милен Велчев и как Царя си върнал имотите. :)


Пропагандата и промиването на мозъци е голямо.
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

Има една приказка като нещете цара взимате падара

Падара поне не е мишкар та всички са доволни - Винаги съм се чудел на простият народ не понася да го ръководят умни хора - Винаги гледат да си изберат някой по тъп от тях та да се чувстват малко по умни. Добре че от време на време се облудат та изберат някой като цара та да имат после по кой да плюят
 
От: Не че нещо, ама 69 годишен министър. Възмутен съм!!!

Аз най се възмущавам от глупеца който иска да го "управляват", който е недоволен от целия си живот аргументирайки се всичко и всеки, но никога сам виновен.
На наивника вярващ на предразсъдъците си, вживял се в ролята на съдник, и всезнаещ разум.

Няма по-голяма трагедия в днешни дни от множественото число...

Не разбирате ли че няма да е по-добре, защото реално е прекрасно.
Не знам и какво, как, колко, и кога сте дали на Родината която така яростно браните по странен, отчаян начин. Че да нямате мяра в исканията си...

С нищо не ви е длъжна държавата, нито природата, нито земята, нито хората, нито... нито планетата.
Не сте създали нищо, Вие сте плод на нещото от което до края на дните си ще искате, никак не е нормално...
Ала не е беда голяма, не са един или двамина, мнозина!

Стига войни!
Защо просто не се живее живота?!
По малко от всичко, работа, храна, вода, дрехи, забавления, хобита, приноси...
Живота е прекрасен ако си го направил Сам такъв.

Алъна е ясен, той е свършил. Да се надявамр че наследницитр му ще имат възможността да са хора.
Амън от репридуцирането на ниско качество, ама и то си има правото. :)

Сбъркана работа откъдето и да го погледнеш.
Нищо, "утре" ще се оправи (оправим) .
 

Горе