Николай Бареков и неговите сайтове и блог

wladimir

New Member
Добър ден! От доста време насам чета новини и клюки от bnews, blife, bsport, barekov.com и т.н. Твърди се, че са собственост/съсобственост на Николай Бареков. Доколкото виждам имат доста сериозно количество unique content (интервюта, снимки, видеа, пикантерии и д.р). Най-вероятно сте разглеждали тези сайтове и според мен са далеч по-добри от тези на интернет групите в БГ, но поради някаква причина със значително по-нисък трафик. Поглеждам Alexa за вести и ето: Alexa Traffic Rank: 8,491 Traffic Rank in BG: 13 Sites Linking In: 1,165,

а за сайтовете на Барека: Alexa Traffic Rank: 81,737 Traffic Rank in BG: 179
Sites Linking In: 1,007 Чудя се що сайтовете му не са в топ 100 като има сериозни връзки, притежава национална известност и е медиен експерт Според мен тези сайтове го заслужават. И тъй като това ми е интересно бих искал да задам следните въпроси:

1. Печелят ли - на мен ми се струва невъзможно предвид кризата, директната реклама, която едва ли е особено платена и разходите з, които вероятно са съизмерими с тези на Vbox.
2. Custom or Genuine CMS?
3. Какво ви е мнението за тези сайтове?
4. Имат ли връзка с Ирена Кръстева и Делян Пеевски (слухове)?
5. Доколкото знам екипите зад тези сайтове са около 40 човека, включая лица като Галена, Черната Златка, Светлана Василева и други "Випове" водещи разни рубрики.
6. Смятате ли, че са дългосрочна инвестиция за в бъдеще? Благодаря!
 
От: Николай Бареков и неговите сайтове и блог

1. Печелят ли - на мен ми се струва невъзможно предвид кризата, директната реклама, която едва ли е особено платена и разходите з, които вероятно са съизмерими с тези на Vbox.
2. Custom or Genuine CMS?
3. Какво ви е мнението за тези сайтове?
4. Имат ли връзка с Ирена Кръстева и Делян Пеевски (слухове)?
5. Доколкото знам екипите зад тези сайтове са около 40 човека, включая лица като Галена, Черната Златка, Светлана Василева и други "Випове" водещи разни рубрики.
6. Смятате ли, че са дългосрочна инвестиция за в бъдеще? Благодаря!

Според мен категорично не печелят, но и целта им не е печалба. Цялата тази пасмина, която стои зад сайтовете (не са слухове - Бареков е на заплата при Кръстева и Пеевски), ги използва за да се хареса на управляващите и да извлича облаги от това. Никога не бих се осведомявал точно от тези сайтове.
 
От: Николай Бареков и неговите сайтове и блог

Сайтовете са боклук, какъвто е и бареков - нещастна подлога на боко тиквата
 
От: Николай Бареков и неговите сайтове и блог

Тоя клип ме изкърти. Иначе микса от просташкото изказване за тракторите и изцепките на Барека в заведенията едно време - супер!
 
От: Николай Бареков и неговите сайтове и блог

Никак не го харесвам Бареков като журналист, нито предаванията му. И за мен е чудно как сайтовете му печелят, сигурно защото има подкрепата на някои доста влиятелни хора. Не е изключено това да са Ирена Кръстева или сина й.
 
От: Николай Бареков и неговите сайтове и блог

:arrow: ...и е медиен експерт... :(:mad::-o:?::confused::twisted:
 
От: Николай Бареков и неговите сайтове и блог

Барека ми е антипатичен още от едно време кога денсеше по кръчмите.
 

Горе