Нишови Мишви сайтове

От: Re: Нишови Мишви сайтове

Даваш "exact" у лево

Ах,видях го.То било у лево:D.Мерси много.

Знам че ставам нахален,но каква е разликата между ''широко'',''точно'' и ''по фраза'':mrgreen:
 

Прикачени файлове

  • ScreenHunter_05 Jul. 10 01.39.gif
    ScreenHunter_05 Jul. 10 01.39.gif
    2 KB · Преглеждания: 12
От: Нишови Мишви сайтове

20-30 на ден
 
От: Нишови Мишви сайтове

waldes при "точно" търсене е когато се търси примерно само "дървени къщи", при "фраза" - когато търсената дума/и са част от фраза - "дървени къщи София", а при "широко" когато дадената дума/и се споменават в търсенето - "дървени или тухлени къщи София"
 
От: Нишови Мишви сайтове

широкото изобщо не го гледай - там попадат и търсения като "уплътнение за дървени дограми в къщи" което няма абсолютно нищо общо с нишата съпоставката трябва да е между екзакт и фраза, като определящото по принцип се приема екзакт

преди да започнеш с нишата е хубаво да прегледаш конкуренцията т.е. какви са шансовете ти изобщо да се ранкнеш по фразата
 
От: От: Нишови Мишви сайтове

широкото изобщо не го гледай - там попадат и търсения като "уплътнение за дървени дограми в къщи" което няма абсолютно нищо общо с нишата съпоставката трябва да е между екзакт и фраза, като определящото по принцип се приема екзакт

преди да започнеш с нишата е хубаво да прегледаш конкуренцията т.е. какви са шансовете ти изобщо да се ранкнеш по фразата

Някой ако може да обясни как се прави анализ на конкуренцията ?
 
От: Нишови Мишви сайтове

търсиш нишата си по

intitile
inurl

и анализираш сайтовете на първа страница - линкове, възраст, пейджранк, качество на съдържанието

естествено може да ползваш някакъв софтуер - трафик травис, маркет самурай или да разчиташ сам да си намираш ниши с или без някакви улесняващи коефициенти - SOC, KEI
 
От: Нишови Мишви сайтове

търсиш нишата си по

естествено може да ползваш някакъв софтуер - трафик травис, маркет самурай или да разчиташ сам да си намираш ниши с или без някакви улесняващи коефициенти - SOC, KEI

Бул, каква беше онази програма на руснаците, дето работеше с кирилица? Нещо към 30 долара беше. Бях те питал преди време за нея. Мисля, че в случая ще е от полза.
 

Горе