Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Happy George

Active Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Здравейте ,рядко пиша във форума и повечето пъти търся помощ. Реших този път да не е така , за това предлагам знанията си и уменията си с фотошоп за направата на логота ,статични банери или друг едит на снимки. Работя на фотошоп повече от 1 година,но до сега правих някакви неща само за авери.
В момента работя по сайта си, но все пак ще го постна ,за да видите портфолиото ми ,за да прецените дали имате нужда от мен. www.facebook.com/morphline

Имам няколко изисквания:
Да може проектите да ги ползвам като портфолио.
Пишете ми на ЛС,а не в темата (за да няма излишен спам)
Пишете ми точно какво искате - надпис ,като тема , цветове (които да прилягат на сайта Ви) , размери ии ако искате да споделите допълнителна информация.

Поздрави на всички и успешна седмица,че утре понеделник...
П.С. Пишете Е-майл или по-добре скайп за по лесна комуникация.

УСЛУГАТА Е НЕВАЛИДНА!
 
Последно редактирано:
От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Здравейте , останаха още 2 проекта да се направят и съм отново свободен. Ако някой има нужда от лого/банер може да ми пише ЛС. Моля Ви , пишете Е-мейл или скайп, за да може по лесно да общуваме/много спам става иначе и се бъркам/

Благодаря за хубавите думи и "хубавата" критика, най-вече за критиката ,защото тя гради човека!
Също благодаря на Blinky за съвета и чакам да ми пише ,за неговото лого.

Поздрави!
 
От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Привет на всички!

Аз се възползвах от услугите на момчето. Направи ми два варианта на лого и съм доволен. Мога да го препоръчам ако някой има нужда от лого.

Успех, Happy George!
 
От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

След свършената идеална работа искам да го препоръчам, момчето го направи супер!!!
 
От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Колеги, поствайте тук логата...така хем ние ще прецени пък и реклама ще е за колегата.

Можеш ли да направиш лого за този наш сайт: ЦЪК
 
От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

И с моето задание се справи добре. Горещо препоръчвам.
 
От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Аз ще ти пиша в скайп за да не става спам
 
От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Успех на колегата, и при мен се справи добре с логото. Има потенциал колегата...репче от мен.
 
От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Здравейте, имам доста заявки и отделно доста работа офлайн. За това се бавя с някои поръчки ,за което се извинявам!

Ето част от проектите.
Aalbobay.pngdads.pngObrazovani.jpgtopobiava.pngКъща.png
drehilux.png

Надявам се колегите да са останали доволни.
Поздрави,
Георги

GoHappy Designs
 
Последно редактирано:
От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Да похваля колегата, едно от логата беше за мен. Супер стана, благодаря ти Георги, ще ползвам услугите ти и в бъдеще :)
 
От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Здравейте колеги , освен ,че правя безплатните логота и банери за вас. Също така работя върху сайта ми. Днес беше настъпил деня да направя лого за собствения си сайт.
Може да звучи егоистично ,но може би това е най-добрата ми работа до сега. Ще го постна да видя и вашия коментар.

wallpaper.jpg gohappy.png

П.С. Колеги като получите проекта си,моля Ви върнете един емайл или някакъв коментар , искам да знам вашата оценка /дори и отрицателна/!
П.С.2 Блинки ,теб не съм те забравил ,твоето лого изисква най много креативност , хубавата новина е ,че имам идея. Надявам се тия дни да стане реалност!

Поздрави,
Георги

GoHappy Designs
 
Последно редактирано:
Re: От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Да похваля колегата, едно от логата беше за мен. Супер стана, благодаря ти Георги, ще ползвам услугите ти и в бъдеще :)

който е получил безплатно и е доволен може да дава репутация и itrader за да помогне на Георги да си развива бизнеса тук за в бъдеще :)
 
От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Добър вечер колеги, отново съм свободен. Ако имате нужда от услугите ми ,пишете ЛС с какво точно искате.

Ако сте дали поръчка и тя се бави ,това значи ,че работя по нея или я обмислям.

Поздрави,
Георги

GoHappy Designs
 
От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Колегата Happy George се справи доста добре с логото. Останах приятно изненадан от бързата реакция и хубавото лого.

Ще е хубаво да поставиш тук ориентировъчни цени - за 1-2-5 концепции, за промени по концепцията, срокове и т.н. За друго нямам забележки. Всичко е 6+.
 
От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Колегата Happy George се справи доста добре с логото. Останах приятно изненадан от бързата реакция и хубавото лого.

Ще е хубаво да поставиш тук ориентировъчни цени - за 1-2-5 концепции, за промени по концепцията, срокове и т.н. За друго нямам забележки. Всичко е 6+.

Колега ,радвам се ,че ти харесва работата ми. А колкото до цени - не смятам ,че съм толкова добър ,за да взимам пари за работата си. Уча се.Сега ми е като хоби ,а надявам се след време да печеля пари от това.

За сега имам да направя още няколко неща за колеги от форума и най -вероятно ще мина на друга практика. Ще правя логота ,които ще поствам тук ,а ако някой си хареса ,ще му го пращам /ест ако трябва да се добави нещо или да се смени цвят ще го направя/. Eдно лого ще отива само и единствено при един човек. Не знам как ще реагират другите колеги към моята идея ,но не смятам ,че има нещо лошо.

Може да видите и новия ми "дизайн" на сайта - www.gohappy.eu
П.С. Искам да благодаря на Uphero за интегрирането на дизайна в темата.
П.С.2 Има какво още да се довърши по него ,но много се радвам и искам да го споделя с някого :D

Поздрави,
Георги

GoHappy Designs
 
От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Здравей, бях ти писал лично за банерче ,но не ме отрази има ли още оферта или вече изтече :)

Малко почивка съм от банерите, но за теб ще направя изключение,защото най-вероятно съм ти изтрил поръчката. Извинявам се за което!
Прати ми пак от какво имаш нужда ,размери и т.н. /както си му е по реда/

И както бях обещал логота ,които ще давам на хора от форума БЕЗПЛАТНО!
Промени по тях са позволени /смяна на цвят ,писане на надпис и фон/

FREE.jpgFREE2.jpg

Ако си харесате някое , пишете ми ЛС с Емайл.
 

Горе