Новата версия как ви се струва?

Аве батки, как така правите драстична промяна без да сте наясно със системата, не е преведена и настроена? Имах ви за големи батки, ама ного непрУфисялно ВЕ
Шима загубите като Фен без дори даме банвате,,, поживем увидем, айдонт ноу
Кой не е наясно със системата? :) Повечето системи и сайтове идват непреведени и в последствие, след като се визуализират стринговете на фронта се преценява какво да се преведе за потребителското око, защото админа отзад, който не виждате няма нужда от превод, поне според мен. ;)
 
Да няма материал но ще с течение на времето ще има. Освен това в момента има и конюнктурна предпоставка това да се случи.
Според мен го направете а с течение на времето ще си покаже.
Всички знаем че в началото ще е трудно, но кое начало не е трудно.
Ако в един момент това не се случи - да бъде поставено началото но винаги ще казваме че няма достатъчно материал.
В момента както казах има сериозна предпоставка (не искам да го коментирам тук) ако не се използва това то това би се случило на друго място в същото време.
Много от потребителите имат нужда и то не рядко да напишат или да поправят някой код и за това мисля че такава секция ще бъде полезна за всички.
Каквото и да решите аз съм с вас.
Добре, мерси, ще го вмъкнем в плана ни. ;)

Мерси много за подкрепата. Надявам се да сме в правилната посока.
 
Кво да ти кажа, много си ми сладък, като бебче,
което се обяснава на мама, а пхък тя всичко прощава и му дава кураж

То и не може да се цитира. Исках да те цитирам, ама дръжки
Кво да разискваме повече по новостите, не са претеснявайте и си пийте бозата
 
Последно редактирано:
Кво да ти кажа, много си ми сладък, като бебче,
което се обяснава на мама, а пхък тя всичко прощава и му дава кураж

То и не може да се цитира. Исках да те цитирам, ама дръжки
Кво да разискваме повече по новостите, не са претеснявайте и си пийте бозата
Ок, мерси за мнението. Важно е за нас. :)
 
Дали няма да се социализира малко повече форума, ако се улесни комуникацията м/у потребителите, например да се добави един плъгин за изпращане на мигновени съобщения, а не само лични съобщения?
 
Като система може и да е добре или отлично не знам, но като визия, опции на потребителя и удобство е пълна леш. Сори за израза, но така изглежда за мен
 
Добре, мерси, ще го вмъкнем в плана ни. ;)

Мерси много за подкрепата. Надявам се да сме в правилната посока.
Ще се радвам ако го направите
Да в правилната посока сте
 
Като система може и да е добре или отлично не знам, но като визия, опции на потребителя и удобство е пълна леш. Сори за израза, но така изглежда за мен
Според мен в момента изборът на шрифт и фон са подходящи - тук целта е да се чете лесно без човек да се напряга излишно.
Съгласен съм за по тъмната черта която разделя поста от подписа.
Според мен визията е добре.
По отношение на функциите може би някой още не са включени или настроени както трябва и може би още не сме свикнали.
Дали да не направите проба фона на QUOTE да е същият като на поста (или само един малък нюанс по-тъмен).
И да остане само червената черта от пред , даже може чертата да е черна.
Така в момента QUOTE изпъква пред поста. А по принцип би трябвало да е обратното за да може човек да се концентрира когато чете. А селд това вече може да обърне внимание на QUOTE

В момента най-лесно се четат постове които нямат QUOTE и подписи.
Мисля че там трябва да се поработи по въпроса. Т.е. визуално те да останат на втори план
 
Последно редактирано:
Как се дава негативна репутация с тая нова версия?
И мен това ме мъчи от първия ден. А и репутацията е конвертирана в лайкове по меко казано странна формула, която не отразява реалността.
 
И мен това ме мъчи от първия ден. А и репутацията е конвертирана в лайкове по меко казано странна формула, която не отразява реалността.
Ще го има скоро като функция. Вие си ги набележете, и като дойде може да се възползвате. :D :D :D Това е в рамките на шегата. Колкото по малко има, толкова по-добре. :)
 
Екстра си е новия форум, вярно е, че ще иска малко време докато се свикне, но беше крайно време да го махнте онова недоразумение! Опция за смяна на скина също няма да е зле, не че в момента е лошо, но ако имаше възможност бих го сменил с нещо по-тъмно
 
Блинки, още нещо, което преди беше много полезно - имаше каре в профила на всеки юзър с информация за последните постове в freelance секциите. Много полезно ми беше поне на мен! :)
 
Блинки, още нещо, което преди беше много полезно - имаше каре в профила на всеки юзър с информация за последните постове в freelance секциите. Много полезно ми беше поне на мен! :)
ОК, ще го видим и това.

В момента гоним и баланс, макс опции с минимално адони. Няма да се правим кой знае колко на програмисти, че след някой ъпдейт да не изчезне, но определено ако нещо може да се пипне леко и не е кой знае какво - ще го направим, за да избегнем цял адон за нещо не много сложно. Да не броим и случая, че по дифолт си има доста опции, които още не са отключени.
 
Дано да има по-малко хейтъри с новата версия и да уважават труда на админите, защото е много лесно да се критикува. Това с раздел Програмиране звучи добре, доста полезно ще е за начинаещите програмисти като мен и не само.
 
Извадете моля ти се бутони за bbcode, че като напиша на ръка [ code ][ /code ] и ми се отщява да поствам
 
Извадете моля ти се бутони за bbcode, че като напиша на ръка [ code ][ /code ] и ми се отщява да поствам
Добре, ще го включим и това.

Сложена е черна линия (оцветен е бордера) между поста и подписа. ;)
 

Горе