Новата версия как ви се струва?

Бате, уебмастърски форум без подписи, е като жена без цици. :)
Да, ако не са те кво ще правим:
БЕТ365 ВЗЕ ЛИЦЕНЗ ЗА БЪЛГАРИЯ ! РЕГИСТРИРАЙ СИ НОВ АКАУНТ И ВЗЕМИ 100 % БОНУС | Частна Линейка - Емил Йотов |Регистрация в Бетфеър и начален бонус за ВСЕКИ нов клиент | Спорт
Това как ти се вижда? Никъв смисъл от форумни подписи.
 
Аз лично бих ги намалил разрешените линковете в подписа до два с оглед колко Г са затегнали ситуацията с тези линкове едно време бяха на мода да са по 4 ...

Но за това ще трябва по широка дискусия за да няма много недоволни.... Иначе такова действие ще е от полза и за тези който си ползват подписа активно ...

@uphero (Може да се разсъждава че по това как ти е нагласен подписа си личи как си представяш бизнеса пред другите във форума...
 
Това ми се вижда като за налагане на санкции.

Вижте, ако няма да се държим като нормални хора, лесно ще минем на старото. С два клика е. :) Разчитам на това, че няма да се злоупотребява както каза и Кула. ;)
харесали ти подписа на бърнхикс?
Както каза @coolice 2 линка и като хората, че се изкщувам да линка порнхъб по примера на колегите.
 
добре човек с едитора толкова ли е зле... направено е малко по за начинаещи ама ще има и такива

Виж файлът 14131
А бе върши работа и така, ама за чий са излишни кликове :D
Освен това специално кода не работи върху селектнатия текст.

И ЧЕРВЕНИ РЕПИ трябва да има спешно. Поне 10 пъти ме сърбяло последните дни :mad:
 
Добре е момчета, не се карайте, лично за мен е супер - има много екстри новия цмс, само го разцъкайте и ще видите, доста прилича на блекхета, лека по лека ще свикнеме.
 
В правилата на форума е до 4 линка в подпис, ако има някаква промяна ще го променя. Ако няма - не се изживявай като някакъв авторитет в форума и да ми даваш наклон.....
 
HTML:
.signature {
    position: relative;
    font-size: 9pt;
    color: rgb(150, 150, 150);
    padding: 5px 0 0;
    margin-top: 5px;
    border-top: 1px dashed rgb(18, 62, 111);
}

за подписите? :)


Профилните "кутийки" не може ли да се разширят малко?
И да се остави:
Регисрация:
Съобщения:
Харесвания:
Точки:
Трейд:
Виж профил (линк към профила)

:)
 
Бате, уебмастърски форум без подписи, е като жена без цици. :)
Предлагам това да го сложим като заглавие на форума в дясно докато пуснете реклами там :)
 

Горе