Новата версия как ви се струва?

Какъв е този комсомолски дизайн:)
Сложили сте репи да мирясат малко челядта.
 
Стана по-зле и от преди... Банко... :D . Дано поне няма спамери.
1. Картаген трябва да бъде разрушен (къде са репите)
2. Аз ли съм кьорав, ама как да разбера в кой раздел има нови постове
 
1. Картаген трябва да бъде разрушен (къде са репите)
2. Аз ли съм кьорав, ама как да разбера в кой раздел има нови постове

1. Ховър върху лайка и има бутони
Screenshot from 2019-07-06 19-45-43.png

2. Прави разлика в цветовете на хоума или в раздела

Screenshot from 2019-07-06 19-44-02.png
 
Къде са тия репи? Реакциите ли трябва да извземат тази функция? Има едно reactions score - това ли ще трябва да се гледа в такъв случай и каква му е формулата?

Ня 4к екран изглежда леко тясно прозорчето за мненията, ама да речем че се търпи.
 
С тея новите "репи", може ли да се види превантивно, да кажем ако след 5 дни видим тема, в която някой е нашарен с 10 angry фейса, че това мнение не е полезно? Цялата работа с тея емотинки ми се вижда пълна трагедия... Дано да греша
 
Само при мен ли повече от половината е на английски? не че ми пречи, ама..... не е нормално.
 
Това за да разкара глупата икона във индикатора, че юзъра е онлайн.
CSS:
.message-avatar-wrapper .message-avatar-online:before {
    background: #7fb900;
}
 
Само при мен ли повече от половината е на английски? не че ми пречи, ама..... не е нормално.
Не ти се струва, така е. Това ще се оправи в следващите дни. Или има вече напрявен превод или ще допреведем тия стрингове. ;)
 
  • Like
Реакции: sim5
Аватарите кръгли ли ще останат? Има ли възможност да се сложат за теста правоъгълни, за да видим как ще изглеждат, на фона на новия облик?
 
Аватарите кръгли ли ще останат? Има ли възможност да се сложат за теста правоъгълни, за да видим как ще изглеждат, на фона на новия облик?
Ще го скриншотна с квадратни и ще го видим. Но нали сте свикнали с кръглите аватарчета на Месинджъра на фейса. :) Мисля, че е по сошъл така. Даже ми допада повече, но ще видим. Нещо което да дразни друго? :) Ще помислим за оптимизиране. ;)
 

Горе