Новата версия как ви се струва?

Само един косур има - трябва да натичснеш на иконката с известията за да ти се отвори менюто...
Някой ако не го мързи да види що кода ми не бачка дейба...
JavaScript:
$('.p-account').find('a').hover(function() {
    $(this).click();
});
 
Доста куцо решение :D
Код:
$('.p-account').find('.p-navgroup-link').mouseover(function() {
    $(this).click();
});

катоо ми мине мързела ще го ъпдейтна
 
Като дизайн по-предната версия на vBulletin беше най-добра. Но пък с визията се свиква. Важното е бъгове да няма и от към функционалност да е добре. Честито!
 
Това разделение на what's new/latest posts и new posts още от предишната версия е много досадно. Защо трябва да "изчезва", след като вече съм го прочел в едното и да е маркирано като прочетено в другото? (тук малко редакирам, понеже не е така)
Иначе с тия по-големи букви е супер
 
Последно редактирано:
Тези реакции и точки на профила могат ли да се осребрят в купони за пазаруване от лидъл?
 
Аз си моднах малко темата с custom CSS :)

Звездички на форумите, които следя и разкарах някой ненужни работи :D

pmodd.png
 
Не е добре, че не се вижда кой кога е регистриран. Не е най-важния фактор, но има значение. То всъщност никаква информация няма, аз по тези показатели преценявам на кого да обърна внимание и кого да пропусна. Предполагам има и други такива....

Видях че се вижда, като цъкнеш на ника, ама поне основното...
 
@Blinky

Пак съм аз.. :D

1. Тия кутийки отстрани може ли да ги пренаредим? Нови постове, нови профилни, онлайн, статистики... и другите надолЕ
2. Да разделим "забодените" теми по някакъв начин?
3. Спри да добавяш категории, че ми буташ къстъм CSS-a :D
 
Като сме започнали да мрънкаме, да караме наред. Емотиконите са отврат. Не мога да преценя твърде ретро ли са или прекалено модерни, но са тотал щета. Аз с двете леви ще нарисувам по-хубави. Изобщо, защо всичко в интернет трябва да се превръща във фейсбук?
 

Горе