Новата версия как ви се струва?

@Blinky

нещо на прима виста

иначе гледам, че ползват директно <video> таг с къстъм BBCODE
 
Реално нищо. Кликам на бутона да изпрати и нищо не се случва, все едно бутона не е активен.
Ще видиш ли с друг браузър. Към този яко имаш някакви странни добавки. Последно това се случи на един потребител с някаква добавка за блок на някакви скриптове.
 
Сега пробвах отново и всичко работи. Може да е от AdBlocker-а.
Да, и миналия път по спомени беше с някакъв адблокър, адон към браузъра. Не знам какво не им харесва на тези бутони. Явно нещо, което ползват и банерите и системите, сервиращи банери. Знам ли. :)
 
@Blinky, понеже се присетих за тъмната тема и видях някакъв Dark Reader като add-on и то взе, че форума изглежда добре в тия нюанси:
1587541907122.png


1587541945308.png
 
От скоро забелязвам, че от телефон (от PC не знам как е, забравям да пробвам), някой като лайкне/реагира на пост, няма линк, който да препраща към поста, само известие, без линк. Някой друг с тоя проблем?
 
От кога това? Мисля, че и аз го забелязах. Но нека другите да кажат също.
От скоро забелязвам, че от телефон (от PC не знам как е, забравям да пробвам), някой като лайкне/реагира на пост, няма линк, който да препраща към поста, само известие, без линк. Някой друг с тоя проблем?
 
Теглих рандом аддони от Хром стор-а и "Dark Reader" ми се стори най-адекватен. Не знам дали инвертира само цветовете или си ги замества по свой избор.
Тоя е :
Dark Reader
 
Теглих рандом аддони от Хром стор-а и "Dark Reader" ми се стори най-адекватен. Не знам дали инвертира само цветовете или си ги замества по свой избор.
Тоя е :
Dark Reader
Ясно, пробвал си го с добавка, викам как е станало така, че го виждаш, още преди да е сложено, после ми дойде на акъла, че си си играл с инспект елемента, ама се сетих, че доста си си играл, хахаха. :) Ето иначе самата тема:


Може да се суичва от долу, и е гот ако си легнеш в леглото на загасени лампи. Не вади очи като сегашната. ;)
 
Аз искам feature сутрин като цъкна на "What's New" , да не ми излизат на цялата страница почти само постове с текст "Ъп" или "Нагоре".

Нещо по-креативно да пишат - поне някакъв ъпдейт на цена или на офертата. Ей го например лайнов бъмпва едногодишни(!) отделни(!) теми за по ЕДНА СТАТИЙКА.
 
По-логично е да се забрани изцяло ъп без промяна в офертата.
Форума си има търсачка, който се интересева ще ти намери лайняната тема без милион пъти я ъпваш.
 

Горе