Новата версия как ви се струва?

jair

Active Member
@Blinky знам че си лая напразно, ама все пак помисли дали е доре 50% от контента на форума да е "изпратих ти лс" и "пиши ми на имейл". Каква точно полезна информация съдържа подобен коментар и не е ли хипер малоумно да информираш някой, че си му пратил лично съобщение пред всички. Нека хората, които си продават шит страниците да имат право да си бъмпват темата през определен период от време, ако трябва да сме свободолюбиви и търпеливи към чуждия спам, но си мисля че коментарите във всяка една тема трябва поне малко да се опитват да носят допълнителна стойност.

И спамерите с кухите коментари, на които даваш втори шанс също си продължават. Най-якото е че почти сигурно са втори профил на някое дърто магаре тукашно, ама понеже те виждат че могат да се гаврят как си искат си действат без да им мигне окото. Аз нямам намерение да се занимавам да докладвам повече, тоя форум ми е някаква разтуха и не бих казал че съм активен участник или че помагам с каквото и да било. Но съотношението съдържание/шум е критично ниско и дори и кибиците ще си бием камшика в даден момент.

1568486362371.png

PavelAndreev

Active Member
Подкрепям @jair за ъпването на темите. Аз, примерно, пиша в темата, че имат ЛС, за да я кача нагоре. Но ако има опция за ъп през 3 дни да кажем с копче, би било по-добре (според мен).

kamentk

Well-Known Member
По-скоро да се забрани практиката практикувана от разни там потребители да си бъмпват темите по 16 пъти на ден би била разумна. Има потребители, които буквално всеки ден си вдигат темите. Форума не е чак толкова активен, че да има такава нужда.

$INeed$

Well-Known Member
По-скоро да се забрани практиката практикувана от разни там потребители да си бъмпват темите по 16 пъти на ден би била разумна. Има потребители, които буквално всеки ден си вдигат темите. Форума не е чак толкова активен, че да има такава нужда.
Това не го ли правим ние е рипорти. ;) Много е дразнещо иначе.

Горе