Новата година чука на вратата

deffnews

Well-Known Member
Дали, ще по-добра или по-лоша от тази?
 
Дали, ще по-добра или по-лоша от тази?

По-важният въпрос е дали тази тема ще се задържи по-дълго извън кофата от предишната? :)

На въпроса в заглавието на темата - Не!
 
По-важният въпрос е дали тази тема ще се задържи по-дълго извън кофата от предишната? :)

На въпроса в заглавието на темата - Не!
През 2023, ще се случат неща, които ще поставят всеки на позицията си, и ще отговаря за това, какво е правил.
 
През 2023, ще се случат неща, които ще поставят всеки на позицията си, и ще отговаря за това, какво е правил.

Не знам какво имаш предвид, но прогнозата е ясна: нещата ще се сговнясват все повече и повече. Има план за изпълнение. Светът няма да се ресетне от само себе си, я.

Ако мога да ти дам малка утеха: и ЧСИ-тата няма да имат нищо и ще бъдат щастливи. :)
 
Не знам какво имаш предвид, но прогнозата е ясна: нещата ще се сговнясват все повече и повече. Има план за изпълнение. Светът няма да се ресетне от само себе си, я.

Ако мога да ти дам малка утеха: и ЧСИ-тата няма да имат нищо и ще бъдат щастливи. :)
Напротив, ще има изясняване на мъглите.
 
Напротив, ще има изясняване на мъглите.
Е, да де. Вече няма да са теории на конспирацията, а официални държавни директиви. ;)

Войната няма да свърши, както се надяваме. Та реализацията на плана тепърва започва да се разгръща чрез нея - фалити на малки бизнеси - масови по всички земни кълбета; По-голямата депресия - тотална рецесия; Енергийна криза; Масова загуба на лично имущество; Тотална полицейщина; Пълно лишаване на хората от елементарните им права; Край на свободното придвижване на хора - заради нов грип или заради липсата на средства и т.н. и т.н. Стой та гледай.
 
Напротив, ще има изясняване на мъглите.
Като дойде Мъскчо при Филипчо у ONA, ще се надигнат всички с "теслите" пред НС, за да изпуснат на свобода газта... ;)
 
Като дойде Мъскчо при Филипчо у ONA, ще се надигнат всички с "теслите" пред НС, за да изпуснат на свобода газта... ;)
 
Да си жив и здрав и да си намериш работа.
Друго ми пожела, лайно. но да ти се върне пожеланието.
 
Защо изобщо я ъпна тази тема...
Всеки, който ми пожелае нещо гадно на ум, ще му се върне.
 
Чука на вратата санитаря, момче. ;)
Изгубих си очилата бе просто, сливенско плашило, което продава цигари на центъра.
 

Горе