Нова българска компания предлага работа

От: Нова българска компания предлага работа

г-н Чобанов, Саше, приятел.
Препоръчвам да редактирате поста си тук в темата и на сайта който рекламирате, защото така изглежда, че е писан от 15 годишен хлапак.
След всяка запетайка и точка се оставя интервал.
"Окей ли си приятел" както се казва във вашето видео?
Не задължавам, само препоръчвам.
Можете да се възползвате от съвета ми напълно безплатно и не сте длъжен да изчаквате 14 дневен срок за възстановяване на средствата/ в случая знанията/, ако не сте доволен.
Успех, /ама надали/ както се казва.
 
От: Нова българска компания предлага работа

Започнах да гледам клипа, но думата приятел малко започва да ме товари :D
 
@Чобанов - добре си спамнал.
@Пича от клипа - Прочети тук и вземи мерки. Явно се опитваш да спечелиш аудиторията, но това натрапчиво "приятел" ме отказа на втората минута.
@Блинки - ти сериозно ли?
 
Едва ли ще го видим пича повече. Пусна си опита за линк да си прави реферали към нещото на онзи "приятел" и толкова.
 
От: Нова българска компания предлага работа

Никакви реферали няма тука.Това е компания която те учи на много неща не само как да правиш пари,а и как да се развиваш като личност.След като се присъедини някой има достъп до сайт където има клипчета за тези неща.
 
От: Нова българска компания предлага работа

Коя е тази компания за която толкова говориш? Как се казва? Безплатно ли е? Ако не е безплатно се легитимирай както си трябва :wink:
 
От: Нова българска компания предлага работа

Пича ми изглежда доста превъзбуден. Това за личното развитие е вярно. Трябва да инвестираме в себе си и да се развиваме. Но щом почна да говори някакви глупости за бизнеса не издържах и го затворих. Реших да видя към края и да... искат пари и в замяна ти предоставят още подобни видеа и други глупости. Според мен нещо подобно е безсмислено.
 
От: Нова българска компания предлага работа

Empower Network или нещо такова. И аз не изгледах клипа до край. Тоя само се хили и повтаря приятел, приятел, та приятели. Има някои неща, които му се получават, но като цяло според мен не е надъхващ. Мен не би ме привлякъл, дори да става на въпрос за най-добрия курс на света.
 
От: Нова българска компания предлага работа

Два пъти приятел за няма и 30 секунди, хайде стига бе :D Ще ти броя колко пъти казваш приятел :D За 2 минути 5-ти го каза и като видях, че клипа е 1 час се отказах :D

Но коментарите отдолу в сайта са жестоки, колко хора е мотивирал! Евала на момчето! Само не взимай тази дрога отново ;)
 
От: Нова българска компания предлага работа

Няма реферали, чушки. Кои са тия юнаци тогава: http://www.uspeivbulgaria.com/entry/ ?
Поредната спамаджийска история, ако се задълбае още сигурно ще се стигне до МЛМ или откровена пирамида . А, ако на някой му е мега любопитно видеото без да си дава имейл адреса, да минава през профил на някой "мега успешен приятел" ето директна връзка от vimeo: http://player.vimeo.com/video/103143249

Аз поне не бих си въвел читав имейл адрес в домейна gr8.com, който препраща към компания за "имейл маркетинг".
 
От: Нова българска компания предлага работа

Вие пък... Това сигурно е някой маркетингов трик, за който ние западналите българи не сме чули и след като изгледаш цялото видео и си чул думата "приятел" 140 пъти и вече го чувстваш като истински приятел, на който искаш да даваш по 25 долара месечно.
 
От: Нова българска компания предлага работа

Вие пък... Това сигурно е някой маркетингов трик, за който ние западналите българи не сме чули и след като изгледаш цялото видео и си чул думата "приятел" 140 пъти и вече го чувстваш като истински приятел, на който искаш да даваш по 25 долара месечно.

Пари ли иска този? Понеже не го изгледах целия и нямам намерение.
 
От: Нова българска компания предлага работа

Какъв е тоя паляк пред това езеро приятел, вземи се скрий приятел, никой няма да ти гледа целия клип приятел, следващия клип приятел, гледай да е макс 3-4 минути приятел, щото яко натоварваш
 
От: Нова българска компания предлага работа

Да, в бутона под видео те пренасочват към Empowement Network или нещо подобно. Някаква блогинг система за вирусен блогинг, която струва 25 долара на месец.
 
От: Нова българска компания предлага работа

Тая тема си е за кофата от всякъде. Нова българска компания... :mad:
 
От: Нова българска компания предлага работа

даже сам ще си изтрия темата, сайта е доста добър и има много полезна информация, но хората не знаят как да се държат и това отблъсква много потребители както и мен ;)
 

Горе