Нова игра от Link-Assistant - $5000 в награди

Re: От: Нова игра от Link-Assistant - $5000 в награди

имам проблем с ридъла на точка 1...

Прочети гатанката на Гандалф, преди Клутата. Важна е за т.1. Иначе тази е по-елементарна от другите 2.
 
От: Нова игра от Link-Assistant - $5000 в награди

Предишните бяха леснички, обаче тука запънах яко.

Според мен отговорът на гатанката е хвърчило. Съответно от картата - сайтът на webmeup. После е ясно, че се subscribe-вам. Но #3 ме спъва. Noble gathering, е нещо като събиране на златни монети, предполагам webpoints... И тук вече тотален блокаж.
 
Елементарно е, момчета. Помислете кое, как, къде и защо трябва да се намира. Николайчо, на много прав път си. Хайде помислете, пък към 12 часа ако не сте го разгадали, драснете, за да дам някой хинт :)
 
От: Нова игра от Link-Assistant - $5000 в награди

Намерих го най-накрая. Трудно беше, интересно беше, абе големи са симпатяги от link-assistant.
 
Стават все по-лесни. Иначе като гледам досега, никой нашенец не е печелил?
 
Това определено е най-елементарното задание от всички досега. Искам само да ви дам хинт - ако нямате QR Reader, ползвайте този сайт, справя се перфектно със задачата - http://www.onlinebarcodereader.com/
 
От: Нова игра от Link-Assistant - $5000 в награди

За днешната задача ли говориш? Защото точно щях да пиша, че още не съм получавал мейл.

Едит: Намерих я в сайта, но странно, че не получих мейл с печелившите от вчера и условията за днес...
 
Re: От: Нова игра от Link-Assistant - $5000 в награди

За днешната задача ли говориш? Защото точно щях да пиша, че още не съм получавал мейл.

Едит: Намерих я в сайта, но странно, че не получих мейл с печелившите от вчера и условията за днес...

Аз вчера не получих, пък днес ми пратиха :)
 

Горе