Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

Моите сайтове са на български език, синът ми, когато излезе във ваканция ще ги преведе на английски, но сега, едва ли ще има полза да се включвам. Иначе и двата ми сайта са подходящи точно за такива продукти.
 
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

@рак можеш ли да ми пратиш адресите на тези сайтове на имейл sammy.m [{at}] abv.bg. Може да ти помогна с превода ... :)
 
Последно редактирано:
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

Хайде и аз ще се регистрирам през линка на ssh-on в негова чест. Ще има обаче доста да чака за приход от мен.
Да видим дали ще има $ или само по един enlarged ...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Най- после се свързах и със съпорта им и поисках хостинг.
 
Последно редактирано:
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

Някой ще се похвали ли вече със сайт?
 
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

Поговорих днес с един приятел относно crocmint и ето какво бе неговото мнение:
crocmint не лоша програма - на пръв поглед
в смисъл може да са измамници - трябва да се провери
обикновено, ако имаш късмет, продажбите започват след трафика, а трафика започва не по-рано от 6-тият месец и то само ако знаеш какво да правиш през тези 6 месеца.
нали не искаш да ми кажеш че ти си готов да пробваш да бачкаш 6 месеца само за да видиш че може да продаваш?
да бачкаш за друг...
ок. ти си знаеш
 
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

ами там е работата , че при добрите афилиейт програми работиш за себе си ......... нали ясно е написано колко и за какво се плаща , а ако не те устройва естествено че няма да бачкаш

е по готино ще е ако афилиейт програмата е твоя ама тогава пък и работата и проблемите ще са по вече ....
 
Последно редактирано:
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

ами там е работата , че при добрите афилиейт програми работиш за себе си ......... нали ясно е написано колко и за какво се плаща , а ако не те устройва естествено че няма да бачкаш
Не ставаше въпрос за това дали ме устройва процента, а кога евентуално ще има възвращаемост на вложените усилия(средства).
 
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

ами това според мен не зависи от афилиейт програмата , а само от афилиейта , т. е от теб , а при полужение че има кой да ти помага ми се струва , че ще е след по малко от 6 месеца

не те навивам ........ти си знаеш , както ти е казал приятеля ти
 
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

Не знам какво точно е искал да каже приятелят на harkon за какви шест месеца става въпрос , то нали фактически комисионната от дадена продажба идва тогава когато някои купи нещо (да речем че ние сме положили максимални услия за това сайта/блога ни да се индексира добре от търсачките и сме вложили някои друг лев за реклама) не е лошо да талкуваме мнениеот на този човек и какво по-точно е искал да каже , на мен ми изглежда странно или просто аз не го разбирам.
 
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

Вече получих ftp достъп и ъплоуднах един темплейт. Започвам да добавям съдържание.:)
 
От: От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

Вече получих ftp достъп и ъплоуднах един темплейт. Започвам да добавям съдържание.:)

Грешка. Първо добавяш съдържанието - после ъплоудваш. Видях един сайт - може да е бил твоя. Индексиран е с "Lorepsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit...". Може да има лоши последици (чудя се изобщо как още не е заличен от индекса за поне няколко месеца - вероятно току що е качен и затова още не е деиндексиран).

Ако няма да правиш SEO на сайта не е проблем. Обаче ако разчиташ на този сайт да ти привлича трафик от търсачките...
 
Последно редактирано:
От: От: От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

Грешка. Първо добавяш съдържанието - после ъплоудваш. Видях един сайт - може да е бил твоя. Индексиран е с "Lorepsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit...". Може да има лоши последици (чудя се изобщо как още не е заличен от индекса за поне няколко месеца - вероятно току що е качен и затова още не е деиндексиран).

Ако няма да правиш SEO на сайта не е проблем. Обаче ако рачиташ на този сайт да ти привлича трафик от търсачките...
Мой е да. Току що го качих и ще му добавя съдържание до 24 ч. Не ми се прави на много умен.
 
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

Някой да се похвали с нов сайт или впечатления от програмата?
 
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

загуба на време
За коментарите си ли говориш? Уточнявай се, че хората се заблуждават, че говориш по темата.
 
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

На dominant76 това му беше 10-ят пост. Сега чакаме да ни покажа нова PTC програма.
 
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

чек ся .. нещо не разбрах .. регваш се и си и ти дават линк и на този линк си правиш сайт и чрез него им продаваш работите ?

Edit: Ще го изпробвам :):):)
 
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

чек ся .. нещо не разбрах .. регваш се и си и ти дават линк и на този линк си правиш сайт и чрез него им продаваш работите ?

Edit: Ще го изпробвам :):):)
Да... и после парите потичат :D
 
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

Аз чакам да ми пратят уникалното съдържание и описанието(предлагат го безплатно) и започвам.Домейна е купен вече, темплейта е леко едитнат и така.Да се надявам, че скоро след като започна ще получа първо плащане и ще мога да се похваля. ;)
 
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

Собиески е част от БГ съпорта.Иначе мейлите - http://www.crocmint.com/contact.php

При мен за сайта останаха още малко неща и днес вече трябва да е онлайн.
 

Горе