Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

От: От: От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

Няма проблем да се правят пари с CrocMint. Ако някой желае, да се регне през моя линк и ще му кажа някои подробности.
Аз, имам желание.
 
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

забелязах че не ми се отчитат кликовете. Дори сам си кликах на банерите и нищо не беше отчело.
Сега писах една статия и сложих банер на hoodia, ако пак има кликове и в коркминта не отчита нищо, ги пиша скам и ги заебавам
 
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

Няма значение дали отчита кликове - важното е да отчита при тестова продажба. Пробвай да "купиш" нещо с кредитна карта за тестове. Примерно: Visa 4111111111111111.
 
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

доходите от тази програма,трябва ли да им се плащат данъци?
 
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

Разбира се, че трябва. Щом си спечелил пари - дължиш данък. Прочети закона. Това, че не знаеш законите не те оправдава. Всеки гражданин е длъжен да познава законите и да ги спазва. И да плаща глоби и лежи по затворите, ако ги наруши. Това, че законите за безсмислени също не е оправдание.

Специално за такива като теб има глоби. Ако не спазиш някой закон и те хванат - плащаш глоба. Затова законите често се променят и се въвеждат нови задължения. Тези, които не знаят ги глобяват. Например безработните подават данъчни декларации и декларация образец 7 и ако не го направят в срок - глоба.
 
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

Не знам обещаваща ли е програмата, но днес се опитах 4 пъти да отворя сайта и без успех? Някой нещо да каже?
 
От: Нова и обещаваща афилиейт програма под слънцето

Толкова е обещаваща програмата, че авторът на темата се изгуби в нея.
 

Горе